%70 indirimle dünyaca ünlü markalar

bütün konularda mail adresi de link de gördüm hep o yüzden ayzdım öyle sadece yeteli mesaja ulaşamadığım için yazamadığımı sanıyodum genel olarak yasaksa yapcak bişey yok artık hiç üye bulamazsanız bana özelden mail adresinizi yazabilirsniz davetiye yollarım size...:) bu hafta reebok ayakkabılarda baya indirim varrdı bir de TheShenin dediği gibi bikinlerde baya indirim var gerçi yaza yaklaşık 9 ay var ama:KK43:

Son düzenleme:
theshe en azından sen açık yüreklilikle söyledin.
buarada karıştırmış tabiki olabilirim limangoda da tek başıma üye oldum ama.
valla benim sorunum referansla üyelik değil sonunda size kazandıracaklarını üye yaptığınız kişilerle paylaşmamanız.
şimdi herkes bildisiğine göre soru yok benim için

Şey yapmışlar, mesela ben seni referans gösteriyorum, sen alışveriş yapıyosun ne kadarlık olduğu farketmez, ben 10TL hediye çeki kazanıyorum. Hiç fena değil. Titan zinciri gibi onun üye yaptığından da kazanmıyosun, tek kişi seni bağlıyo ama millet ticarete dökmüş işi mafoldumben

Şey yapmışlar, mesela ben seni referans gösteriyorum, sen alışveriş yapıyosun ne kadarlık olduğu farketmez, ben 10TL hediye çeki kazanıyorum. Hiç fena değil. Titan zinciri gibi onun üye yaptığından da kazanmıyosun, tek kişi seni bağlıyo ama millet ticarete dökmüş işi mafoldumben

ağlama theshe'm sen ticaret için yapmazsın:teselli:
titan gibi olaydı daha fenaydı kanımcahihoyyyt
bana da gelin komisyon ücretialmıyorum üyeyim üye yaparım deermişim:lepi:

bende üye olmak istiourm kızlar ama referansım yok :umursamaz: referans olan yokmu bana hediye çekide kazanırsınız hem kaydirigubbakcemile2

link vermiştim ama mail adresi değişmiyor..
sildim..

Son düzenleyen: Moderatör:

ağlama theshe'm sen ticaret için yapmazsın:teselli:
titan gibi olaydı daha fenaydı kanımcahihoyyyt
bana da gelin komisyon ücretialmıyorum üyeyim üye yaparım deermişim:lepi:

Valla yapabilsem yaparım da, bende o kapasite yok sanırım :roflol:
Baksana adamlar forum forum gezip referans oluyolar, biz de forumlarda vakit öldürüyoz :a015:

Ay bide sonradan farkettim.
Yeni üye olan insana güvenip mail adresi de verilmez.
Kadın olmak ne zor allam ya :sinifsinif:

sende işini bilip önceden theshe diye mail adresi alıp üye olacaktın referans sistemi ble işliyor görmüyor musun :umursamaz:

pazartesi markafonide onitsuka tiger ayakkabılarda indirim var umarım güzel bi rindirim yaparlar da erkek kardeşime hediyem olur

Siteler referansla kullanıcı kabul ediyor beni referans gösterebilirsiniz kızlar mail adresim profilimde var...:)

ısmimin üstüne tıklayıp Kullanıcının Profilini Gösteri tıkladıktan sonra çıkan ekrandan hakkımdayı seçin işte ben:) in altında yazan mail adresini referans gösterebilirsiniz

Siteler referansla kullanıcı kabul ediyor beni referans gösterebilirsiniz kızlar mail adresim profilimde var...:)

İsmimin üstüne tıklayıp Kullanıcının Profilini Gösteri tıkladıktan sonra çıkan ekrandan hakkımdayı seçin işte ben:) in altında yazan mail adresini referans gösterebilirsiniz

limango hiç bir şekilde referans istemiyor sengözlerimebaksanab sadece mail adresinizi giriyorsunuz ve size bir şifre gönderiyor. şifreyi girdikten sonra da sizi üye yapıyor. ilgilenenlere duyurulur:teytey:

Markafoniye bugün mail attım iletişim bölümünden.. Herhangi bir arkadaşım olmadığını ve nasıl kayıt olacağımı yazan bir mail yolladım. Hemen döndüler ve davetiye yolladılarzemuszemus Deneyin kızlar sizdekaydirigubbakcemile5

Markafoniye bugün mail attım iletişim bölümünden.. Herhangi bir arkadaşım olmadığını ve nasıl kayıt olacağımı yazan bir mail yolladım. Hemen döndüler ve davetiye yolladılarzemuszemus Deneyin kızlar sizdekaydirigubbakcemile5

opuyorumnanaktan ayy canım yaa bileydim ben seni davet ederdim

yaa ben hep kaçırıyorum gerçi güzel ürünelri

sabahın yedisinde başlayınca ben gözümü açana kadar bitiyor tabii ürünler..

ama ilginç şeyler var gerçekten güzel bir site :lepi:

Evet canım gzel şeyler var markafino'da.. Hemen geri döndüler zaten mailime..:lepi:

Kızlar TWıGY ev botlarım geldi süper walla ayacıklarımı sıcacık tutuyor çook rahatlar ayrıca:)ısteyene Markafoni ve Limango için davetiye yollayabilirm.profilimi ziyaret etmeniz yeterli:)

ay canım o kadar yazdık biz davet ederiz diye, mail atana kadar bizden referans isteseydin de biz de komisyon alsak fena mı olurdu :dilcikar::sinifsinif:

X