Cuma Zayıflama Yarışması 7. Takım

Esra kuzum asıl sen neredeydin? Birden bire kayboldun ortadan, belki yazmışsınız da ben görmemişimdir nedenini..
Tatlım kurban bayramı malum köye gideceğim arkasından tatile gideceğim yazmıştım 2 hafta o sebeble yoktum geldim daha yeni bi hafta falan mı oluyor öyle iste
Evde net yoktu fatura yi odemedikleri için kesilmiş bende paket yapamadım
Ve bazı sikintilarimiz oldu uğraşacak zaman da yoktu
Ablam malesef eşinin ailesiyle sıkıntı yaşadı evi terketti babamın evinde geliride iyi değil evini taşımaya çalıştık bütçesine göre falan
Bugün neti ödemişler ablam ev taşıyor bende yemek işleriyle ilgileniyorum hemen yazayım dedim net gelmişken
Dünyevi dertler iste

Tatlım kurban bayramı malum köye gideceğim arkasından tatile gideceğim yazmıştım 2 hafta o sebeble yoktum geldim daha yeni bi hafta falan mı oluyor öyle iste
Ablam malesef eşinin ailesiyle sıkıntı yaşadı evi terketti babamın evinde geliride iyi değil evini taşımaya çalıştık bütçesine göre falan
Bugün neti ödemişler ablam ev taşıyor bende yemek işleriyle ilgileniyorum hemen yazayım dedim net gelmişken
Dünyevi dertler iste

Hoşgeldin kuzu :KK200: çok üzüldüm ablana hakkında hayırlısı olsun inşallah

Dünyevi dertler iste
Üzüldüm ablana, umarım herşey yoluna girer..

Leydizinnnn centilmınnnn.... nınn nınn nınn ( eko verdim biraz)

Uzun zamanlarınnnnnn.....rın rın rın

Ortadoğunun ve balkanların.... nın nın nın

Amarikanın ve rusyanın.... nın nın nın

Dehşetle ve sevinçle ve merakla beklediği rekabet sonunda gerçekleşiyor..... or or

hergaf hergaf Vs Bonus Bonus

Allahını seven dutmasın pehlivanları :rolleyes:

Altta kalanın canı çıksın :rolleyes:
:rolleyes::rolleyes:heyecanla takip ediyorum sizi :KK36:

Bir de sabahtan beri dans ediyorum
:olamaz:
Kediler bile bir garip bakıyor suratıma
:KK48:
Sol ayağım şişti flo.. şişkoyken de olurdu doktora gittim hemen kiloya bağladu.. ahaa zayıfladım yine olıyor.. ne burktum ne yordum :KK43: acaip ağrıyo yaa.. geçmezse biraz daha doktora gidicem..

Sol ayağım şişti flo.. şişkoyken de olurdu doktora gittim hemen kiloya bağladu.. ahaa zayıfladım yine olıyor.. ne burktum ne yordum :KK43: acaip ağrıyo yaa.. geçmezse biraz daha doktora gidicem..
Geçmiş olsun hippo, sinir sıkışması olabilir mi acaba? Şekerin yok değil mi? Böbreklerin iyi durumda mı? Bunlara bakıldı mı?

Hoşgeldin kuzu :KK200: çok üzüldüm ablana hakkında hayırlısı olsun inşallah
Üzüldüm ablana, umarım herşey yoluna girer..
Çok sağolun
Daha önce söylemiştim zaten
Ama ablamın zaten bir gözü yok kaybetti ve bu süreçte sağlam gözünde bulaniklasma başladı yani insanlar doymuyor mutsuzluk vermekten kavgadan mutlu oluyor onu anladım olan da sessiz sakin insanlara oluyor

Selam, iyi haftasonlari:KK200: Yerlesme/alisveris, yeniden yerlesme...Gununuz iyi geciyordur umarim.

Günaydın ekşınsever takımım :KK45:kış geliyorum diyo artık vay halime:KK45:
Eki Görüntüle 2187176
Kaptanim eski yazi karakteri ve rengine donsen. Cumalari degistirirdin. Hic olmadi karakter boyutunu biraz buyutsen. Yaslandim artik gozlerim secemiyor:confused:

Leydizinnnn centilmınnnn.... nınn nınn nınn ( eko verdim biraz)

Uzun zamanlarınnnnnn.....rın rın rın

Ortadoğunun ve balkanların.... nın nın nın

Amarikanın ve rusyanın.... nın nın nın

Dehşetle ve sevinçle ve merakla beklediği rekabet sonunda gerçekleşiyor..... or or

hergaf hergaf Vs Bonus Bonus

Allahını seven dutmasın pehlivanları :rolleyes:

Altta kalanın canı çıksın :rolleyes:

:KK70:Cok heyecanliiiiiii:skandal:
Kimin tarafini tutsam ki:halay::halay:

Dünyevi dertler iste

Hos geldin, ablan ve sizin icin hayirli olani dilerim. Rabbim pisman etmesin.

Gecmis olsun kuzum:KK51:

X