7 aylık oğlum sürekli ağlıyor

portakalcicegi579

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
48
13
34
Merhabalar
7 aylık olduk hala ağlıyor. gece uykusu dışında gündüz toplamda yarım saat bile uyumuyor . Sürekli ağlıyor. Kucağımda gezerken susuyor.emerken susuyor onun dışında sürekli ağlıyor. Bu durumu yasayanlar var mi? Ne yapacağimi şaşırdım

Merhabalar
7 aylık olduk hala ağlıyor. gece uykusu dışında gündüz toplamda yarım saat bile uyumuyor . Sürekli ağlıyor. Kucağımda gezerken susuyor.emerken susuyor onun dışında sürekli ağlıyor. Bu durumu yasayanlar var mi? Ne yapacağimi şaşırdım
Merhaba aynı durumları yaşadım evet dişten oluyor çoğunlukla ama ben dışarı çıkarmıyordum çıksak da biraz bahçeye inip geliyorduk. Küçük diye anlamaz sanıyordum 6 aylık şuan. Şu aralar neredeyse her gün dışarı çıkarıyorum yavaş yavaş yürüyoruz dışarıya bakıyor bazen uyuyor ve şunu farkettim ki gündüz daha uzun uyumaya başladı. Gece de üstünü çok örttüğüm zamanlar çok ağladığını farkettim daha ince bi kıyafet ve örtü kullanınca uyanmaların daha aza indiğini gördüm. Biraz inceleyip denemeler yapmak lazım rahatsız eden bişey mi var sıcak mı soğuk mu diye.

X