60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar, ben kendi kafama göre bir rejime başladım. Uydurma yani.

Ekmek, makarna, pilav, hamur işi vs. unlu mamulleri tamamen kestim.
Tatlı zaten yemem, çikolata, abur cubur, cips, şeker vs. falan da zinhar yok.
Onun dışında yemediğim bir şey yok.
Az yağlı sebze yemekleri, salata, meyve, balık, tavuk falan filan. Yoğurt, peynir vs. diyet tabii hep.

Size sorum şu ki... sizce bu şekilde ben kilo verebilir miyim yoksa sadece varolan kilomu muhafaza mı ederim?
canım sabah kavaltına mutlaka ekmek ekle diyetin için olmasa bile sindirim sistemin için olmassa olmaz ... ama beyez ekmek yeme sakın .. kepek veye çavdar bulabilirsen tam ekmek . ye meyveyide bol ye ama sakın yemek arkasıne yeme en az 2 saat sonra ye ......sengözlerimebaksanab
a.s

bi de meyvenin yanında bir yudum süt iç, ya da biraz yoğurt ye
ekmeği, pilavı, makarnayı kesme bence, haftada 1 de olsa yemen lazım
vücudun her şeye ihtiyacı var
mahrum bırakma onu yazıkkk :1hug:

canım sabah kavaltına mutlaka ekmek ekle diyetin için olmasa bile sindirim sistemin için olmassa olmaz ... ama beyez ekmek yeme sakın .. kepek veye çavdar bulabilirsen tam ekmek . ye meyveyide bol ye ama sakın yemek arkasıne yeme en az 2 saat sonra ye ......sengözlerimebaksanab
a.s

Yani işe yarar mı diyorsun?
Ben bunu uzun süre sürdürebilirim çünkü aç kalmıyorum öyle çok zorlamıyor yani.
Zaten hedefim 5 kilo çok değil.
Biraz da hareketle olur mu dersin?
Hoş bana sorsan insan hep böyle beslenmeli ya... yapamıyoruz işte.

bi de meyvenin yanında bir yudum süt iç, ya da biraz yoğurt ye
ekmeği, pilavı, makarnayı kesme bence, haftada 1 de olsa yemen lazım
vücudun her şeye ihtiyacı var
mahrum bırakma onu yazıkkk :1hug:

Canım ben tam bir ekmek delisiyim, ağzıma değdiği anda biliyorum zaptedemem kendimi, o yüzden ya hep ya hiç bu konuda :) Ama haftada bir yağsız düz haşlanmış makarnayı yoğurtla yiyebilirim bak ona eyvallah :) Yav kuzum işe yarar mı yaramaz mı sen onu de banaa.. yaramayacaksa taktik değiştireceğim de ondan :)

canım okadarda olsun bak benden size tavsiye ... çok sıkmayın diyetlerinizde bıraktıgınızda tık gelir hemen hemde daha fazla ...yerimseniben bakın ben 2 hafta izindeyim yiyyorun her şeyden ama kilo almadım fazla şükür çükkü çok az yiyerek rejim yapmıyodum ... yediginiz şeyler fazla agır seşler olmasın yiyin mesele salatayı bol bol yiyebilirsiniz yogurduda özellikle mecburen yiyin . derim yagsız sütüde mutlaka unutmayın ...a.sa.s.
evet canim cok az yiyerek diyet yapamiyorum ben zaten...basim donuyor tansiyonum dusuyor cok az yiyince birde mide agrisindan duramiyorum....
Ayyyyy mehaycım ben kaç kase yedim aşure sayamadım artık
Boşver kaloriyi maloriyi şu ölümlü dünyada kaydirigubbakcemile3

tabi senin 1 kilon kaldi hedefine ulasmana oyle ordan konusmasi kolay dimi:mymeka:

Yani işe yarar mı diyorsun?
Ben bunu uzun süre sürdürebilirim çünkü aç kalmıyorum öyle çok zorlamıyor yani.
Zaten hedefim 5 kilo çok değil.
Biraz da hareketle olur mu dersin?
Hoş bana sorsan insan hep böyle beslenmeli ya... yapamıyoruz işte.

sabah ekmekli ve diger ögünlerde hafif sebze ve et balık tavuk özellikle beslenırsen yogurdu sütüde bol yersen kendinide aç bırakmassan tabiki verirsin şeker ....

Canım ben tam bir ekmek delisiyim, ağzıma değdiği anda biliyorum zaptedemem kendimi, o yüzden ya hep ya hiç bu konuda :) Ama haftada bir yağsız düz haşlanmış makarnayı yoğurtla yiyebilirim bak ona eyvallah :) Yav kuzum işe yarar mı yaramaz mı sen onu de banaa.. yaramayacaksa taktik değiştireceğim de ondan :)
haftabir sütmü ..:mymeka:her gün helede yogurt mumkünse öylen akşam ...yerimsenibena.s.
makarnayı fazla haşlama . 8 dk . piştikçe içimdeki nişasta artar . okey mumkünse kepekli makarna ...a.s

Mehayım vurma salak edeceksin bak 2gr beynim var onu da vura vura yok edeceksin :roflol:
MonaPisam, yediklerini düzenleyerek kilonu kontrol edebilirsin; ama sporu da tavsiye ederim, yoksa o yağlar gitmiyor geberesiceler :eek:klava:

Ben nivea body cd.sini yaptım, yediklerime dikkat ettim haftada 1 kilo veriyordum, şimdi tembelim yapmıyorum bir şey :eek:klava:

kızlarr ben de 66 kiloyum ve 2 ay içinde 58e düşmek istiyorum sizce sağlıklı olur mu?

kızlarr ben de 66 kiloyum ve 2 ay içinde 58e düşmek istiyorum sizce sağlıklı olur mu?

Valla canım bence zaten sağlıklı olanı o, 2 ay çok iyi bir süre 8 kilo için daha ne olsun.
Ben de uzun sürsün, azar azar gitsin diyenlerdenim. Yoksa hemen geri geliyor.
Bir de ağır diyet yapmanın metabolizmaya kalıcı zararlar verdiğini de billiyorum.
Hatta bir yerde okumuştum ki insan hayatında en fazla 2 defa sıkı diyet yapmalıymış, üzeri çok zararlıymış. Onun yerine sağlıklı beslenip aç kalmadan bir şeyler yapmak lazım.

evet ben de birden verirsem hemen geri gelir diye korkuyorum. bugun spora da başlamayı düşünüyorum. alışveriş yapma hevesimi bile 2 ay sonrasına bıraktım umarım bu defa olur:KK43:
yoksa fazlasıyla obur bi insanım bi insan burger kingte çift menü yer mi yada jumbo boy pizzayı tek başına yer mi off off benim gibi olunca yer:):)
yazdıklarınızı okudum gayet sağlıklı beslenme hevesiyle doluverdim öncelikle fast food alışkanlığımı bırakıcam galiba:)

Yalnız kızlar benim ufacık bir sorunum var ki ben spordan nefret ederim... :eek:
Yok spor yok nivea-cd felan diyosunuz ya benim yüreğim şişiyor. Öyle her gün her gün yarım saat kırk dakka hayatta yapamam... mucize olur... de ki taş çatlasa 10 dakika o da ite kaka... nolcak bu durum?

ayyy hanımefendii zahmet olacak ama fast foodla yollarınızı ayıracaksınız promosyon olarak da bunu veriyoruz > :eek:klava:

:roflol::roflol::roflol:
hahhahahhaa ayy koptummm wallaha lasm ondan bana burger ın mc in kapısına assınlarr:KK70::KK70: giremiyimmm bidahaa
1 ayy yasakk oralar bana 1 ay soora 4-5 kılo verirsem gitcem sdce ama sdce 1 menu 2 deill yicemm sonra bir ay daha sağlıklı beslenmeye dewammm:):)
çok kötü bi beslenme alıskanlıgımm var offf nasıll düzelcek bilmiormm neden bütün güsel şeyler bol kalorilii:KK43::KK43:

Yalnız kızlar benim ufacık bir sorunum var ki ben spordan nefret ederim... :eek:
Yok spor yok nivea-cd felan diyosunuz ya benim yüreğim şişiyor. Öyle her gün her gün yarım saat kırk dakka hayatta yapamam... mucize olur... de ki taş çatlasa 10 dakika o da ite kaka... nolcak bu durum?

bana da cok zor gelıoo onlar bence vaktin varsa spinning denemelisinn:) 45 dakkada 1000 kaloriye yakın yakıosun zamanında az işime yaramamıştı:) ama insan pisboaz olunca anca 2-3 ay cekıo sefasını:):)

kız bana bak kafamı attırma 40 dk :eek:klava: ile peşinden kovalarım bak nasıl koşuyorsun can derdine :mymeka:
sevmezmişmiş bizim canımız yok mu nan kaydirigubbakcemile3

Yavv naapiiimm sevmiyorum işteeeee :dilcikar: hayat boyu da sevmedim, sevmeyince de yapamıyorum, kuzu ben sevmiyorum diye kocayı bıraktım beeaa, düşün artık sengözlerimebaksanab
Şekercim geldim 37 yaşına bu saatten sonra da zor alışırım.
Hee ama bak yürürüm sayılırsa :1rolleyes: işten eve yürüyerek 20 dakika oluyo....sayılır mı?

işe yaradı mı bari = D

şööle diyimm 104 cm falan basen vardı spor fast foodsuz yaşam ve basen duvara vurma yöntemiyle 88e inmiştim:KK43: ahhh ahhh ne günlerdi
faydası şöyle oldu incelmemi hızlandırdı üstüne sporla da sıkılaştrnca faydasını hala görüormm eskıden bulundugum kılodaykenn bi beden daha büyük giyerdim şimdi daha sıkıyım kilo almama ragmen

Kızlar benide alın aranıza bıktım bu kış sürekli uzun tunıkler kazaklar giymekten valla göbeğimi içime çekmekten senağlama iyi bir motivasyona ihtiyacım var ama tek başıma olmuyor malesef yürümüyor birilerinin muhakkak desteğine ihtiyacım var hırslanmam gerek inançlıyım verebilirim ama yok hep kafamda bu sabah başlıyacağım diye geliyorum ama malesef olmuyor öğleni bulmuyor.Ben şimdi kendımı tanıtayım kısaca 65 kılıyom 1,64 boyundayım a.s.

şööle diyimm 104 cm falan basen vardı spor fast foodsuz yaşam ve basen duvara vurma yöntemiyle 88e inmiştim:KK43: ahhh ahhh ne günlerdi
faydası şöyle oldu incelmemi hızlandırdı üstüne sporla da sıkılaştrnca faydasını hala görüormm eskıden bulundugum kılodaykenn bi beden daha büyük giyerdim şimdi daha sıkıyım kilo almama ragmen

Vaaay, baya fayda etmiş, bak bunu yapabilirim, spordan sayılmaz, hatta şu yemekteyizdeki selbi'yi seyrederken hırsımı duvardan alabilirim, iyi de olur :) bir de kızlar şu sirkeli ballı suyu da içmek iyi geliyormuş, ona da balayacağım ben ama üzüm-elma fark ediyor mu acaba?

Vaaay, baya fayda etmiş, bak bunu yapabilirim, spordan sayılmaz, hatta şu yemekteyizdeki selbi'yi seyrederken hırsımı duvardan alabilirim, iyi de olur :) bir de kızlar şu sirkeli ballı suyu da içmek iyi geliyormuş, ona da balayacağım ben ama üzüm-elma fark ediyor mu acaba?

işe yaradıgını nerden anlamıştmm söliyimm spora başlamadan 1 hafta öncesnden baslamıstım hem 2 cm inceltmıstı ve kas ağrısı yapmıstı etkılı valla ben de şu sirke olayını denicemm:):)

He olurmuyuz valla ne iyi olur bende güzelim bende gencim bende zayıfım moduna girmek istiyorum yaz geliyor bende güzel güzel ciciler istiyorum kaydirigubbakcemile2

X