6 yaşında evlendirilmek 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haberi okudunuz mu 😔 … etkisinden çıkamıyorum ben. Hem de sıradan bir üyeleri değil dış kapının mandalı bir aile değil. Bir dernek başkanının kızı. Yıllarca tecavuz….😔 En sonunda kocası olan adamı ses kaydına alıyor. İfadeleri var ya kan dondurucu…. O kadar ağladım ki…
Eğer burayı okuyorsan ya da sana yakın birileri bu haberi okuyorsa ben senin alnından öpmek istiyorum sen ne güçlü bir kadınsın ! Ailenin savcıları bile etkileyen gücüne rağmen tüm siyasi ayaklarına rağmen kocanın gücüne rağmen sen dimdik durup hakkını aramışsın… savcıları susturmuşlar ya.!! 2 yıl soruşturma açılmamak ne demek !!! Din adı altındaki sapkınlara dur demişsin. Ben tüm çocukluğuna sarılmak istiyorum. 😔 O annenin de o babanın da o aşağılık kocanın da buna izin veren insanların da Allah bin belasını versin. Sen nerdesin suan bilmiyorum ama umarım güçlüsündür umarım hayatta kalırsın 🙁😢.
İftira diyecekler için bu bir dava dosyası arkadaşlar… sadece üzüldüm ve belki burayı takip ediyordur diye yazdım… İsmailağa cemaatinde çocuk istismarı! 6 yaşında 'evlendirdi', her gün cinsel istismara maruz bırakıldı

Yuh ama ya gerçek mi bu
16 dır dedim içimden 6 nedir yaaa hoş 16 da olmazda
Nasıl bi kansızlık bu ya
6 yaşında çocuk nasıl verilir
6 yaşında bir çocuğa insanın nefsi nasıl ....
Allahım sen büyüksün....

Haberi okudunuz mu 😔 … etkisinden çıkamıyorum ben. Hem de sıradan bir üyeleri değil dış kapının mandalı bir aile değil. Bir dernek başkanının kızı. Yıllarca tecavuz….😔 En sonunda kocası olan adamı ses kaydına alıyor. İfadeleri var ya kan dondurucu…. O kadar ağladım ki…
Eğer burayı okuyorsan ya da sana yakın birileri bu haberi okuyorsa ben senin alnından öpmek istiyorum sen ne güçlü bir kadınsın ! Ailenin savcıları bile etkileyen gücüne rağmen tüm siyasi ayaklarına rağmen kocanın gücüne rağmen sen dimdik durup hakkını aramışsın… savcıları susturmuşlar ya.!! 2 yıl soruşturma açılmamak ne demek !!! Din adı altındaki sapkınlara dur demişsin. Ben tüm çocukluğuna sarılmak istiyorum. 😔 O annenin de o babanın da o aşağılık kocanın da buna izin veren insanların da Allah bin belasını versin. Sen nerdesin suan bilmiyorum ama umarım güçlüsündür umarım hayatta kalırsın 🙁😢.
İftira diyecekler için bu bir dava dosyası arkadaşlar… sadece üzüldüm ve belki burayı takip ediyordur diye yazdım… İsmailağa cemaatinde çocuk istismarı! 6 yaşında 'evlendirdi', her gün cinsel istismara maruz bırakıldı
Bu tur seyler tarikat-cemaatlerde hep oluyor. Milyonuncu vakadir herhalde. Burada, evlendirilen kisi konustugu icin ustu acilmis. Turkiye boyle bir ulke maalesef

Kızı 6 yaşında normal diye adamın yanına götürmüşler. Çocuk her sorguladığında bu normal demişler. Allah bildiği gibi yapsın. Müslümanlığı nasıl algıladılar inanılır gibi değil.

Düşün ya 6! Pedofillik abi bu! Bir de bizim inanışımız böyle adamın konuşmasında! Pedofil inanışı mı?

Bu vakıfların ellerine çocuk teslim edilmemeli. Bir tane yine böyle bir tip vardı kızı taciz ediyor. Ailesini diğer tarikatçılar dövmeye çalışıyor.

Hollywood, Disney zaten pedofil bir de bunlar var.

Balanciaga olayı adamların tüm kampanyası, ek firmaları seksüelize edilmiş çocuk heykelleri satıyor. Model ayarlayan rachel chandler zaten çocuk kaçakçısı iddiası var. Kardeşim ellerinizi çekin çocukların üzerinden.

Yazının tamamını şimdi okudum, aklı almıyor insanın yeminle nutkum tutuldu töbeler olsun....

Düştü diye hastaneye kaldırılan 2 3 yaşlarıdaki kız çocuğu öldü
Doktorlar ölümün şüpheli olduğunu aileye bildirdi
Ailenin erkekleri rapora düştü yaz dediler
Şakalaşarak fasülye direğinin üzerine düştü gülüşmeler şakalar
Çocuk tecavüze uğramış iç kanama
Bu yaşananlar üzerine
Dr lar emniyeti haberdar ediyor
Ak li bilmem nerenin sorumlusu araya giriyor olay örtbas ediliyor
Bu bir şekilde medyaya yansıyor
Ve yayın yasağı
Ülkenin leş ahlak anlayışı
Her tarafta ahlaksızlık var
Kimi zaman tesadüfi duyuyoruz bunca sansüre rağmen

Konu dini mevzulara kaysın istemiyorum ama bazen bazı şeyleri açıklamakta yorumlamakta aciz kalıyorum.
Sapık,Allah'ın belası pedofili ş...sizler dini kaynak adı altında okudukları şeylerden etkilenip 6-7 yaşında evlenilebilecegini düşünüyor dahası bunu kendinde hak görüyor. Buna karşı çıkan herkesi şeytan yoluna sapmakla suçluyor. Soyu sopu kurusun bunların. Allah iki cihanda da yaptiklari bu pislikleri burunlarından fitil fitil getirsin. Gece gece asabım bozuldu. Nefret ediyorum bunlarla aynı coğrafyada nefes almaktan

Konuyu tarafsız anlatmak istiyorum. Burda ileri derecede saptırma hatta suç unsuru sayılacak söylemler var..

Şöyle bir durum var, aileler çocuklarını çok erken yaşta medreseye gönderiyor. Bazen şuan doğuda da olduğu gibi kızları erken yaşta tabiki "6 değil" ( 6 yaş tecavuze uğrayıp hayata devam edilecek bir yaş değil daha bebek, kan kaybından, yırtılan dokulardan bahsetmeme gerek yok. Haber insanları salak yerine koymuş) 16-17 olabilir evlendirebiliyorlar. Zaten doğu kökenli bir ailedir diye düşünüyorum. Sakarya kozmopolit bir il.

Onun dışında kızın açısından bakarsak, ailesine ve zorla evlendirilmeye olan kinini, eğitim aldığı yapiyi da hedef göstererek (kendi açısından haklı olarak) intikam alma, kurtulma yoluna gitmiş olabilir.

Bunun haricinde, tecavüze uğradığını anlatan sanatçımız Zerrin Özer için neden herkes üç maymunu oynadı? O insan değil miydi? İnsanlari salak yerine koyup habercilik oynamaktan ne zaman vazgececekler ? Gerçekten merak ediyorum....

Konuyu tarafsız anlatmak istiyorum. Burda ileri derecede saptırma hatta suç unsuru sayılacak söylemler var..

Şöyle bir durum var, aileler çocuklarını çok erken yaşta medreseye gönderiyor. Bazen şuan doğuda da olduğu gibi kızları erken yaşta tabiki "6 değil" ( 6 yaş tecavuze uğrayıp hayata devam edilecek bir yaş değil daha bebek, kan kaybından, yırtılan dokulardan bahsetmeme gerek yok. Haber insanları salak yerine koymuş) 16-17 olabilir evlendirebiliyorlar. Zaten doğu kökenli bir ailedir diye düşünüyorum. Sakarya kozmopolit bir il.

Onun dışında kızın açısından bakarsak, ailesine ve zorla evlendirilmeye olan kinini, eğitim aldığı yapiyi da hedef göstererek (kendi açısından haklı olarak) intikam alma, kurtulma yoluna gitmiş olabilir.

Bunun haricinde, tecavüze uğradığını anlatan sanatçımız Zerrin Özer için neden herkes üç maymunu oynadı? O insan değil miydi? İnsanlari salak yerine koyup habercilik oynamaktan ne zaman vazgececekler ? Gerçekten merak ediyorum....
Konu gercekten haberin verilis sekli mi sizce???

Konu gercekten haberin verilis sekli mi sizce???
Bariz bı tarafı akla diğerini b..la türü bir haber. Yani siz 6 yaşındaki çocuğun tecavüze kan kaybından ölmeden dayanabileceği ne ikna oldunuz? Yani buna bu haberle ikna olan insana ne denebilir? Haber sitesi haklı o zaman!

Pardon ne diyorsunuz ya ???
Neyi saptırmak. Bir kadının tecavüze uğradığını söylemesi çok kolay bir şeymiş gibi yok saptırmak yok intikam vs demek nasıl normal geliyor size!
Bitmedi tarikatseviciliğiniz.
Bu kızın babası o vakfın yöneticilerinden biri. Yani napiyorsa bilinçli ve isteyerek yapiyor.
Bu kızla evlenen adam sapık ve de ahlaksiz biri.
Allah'la aldatmak tam olarak bu işte !
6 yaşındaki bir kıza tecavüz edeni Allah yakar cehenneminde. Anne kuzusu o daha anlatabiliyor muyum.
Cok seviyorsanız bu tipleri şöyle bir getirin gözünüzün önüne öpmeye koklamaya kıyamadığınız daha parmakları kalem tutmaya bile elverişli olmayan çocuğunuzu dini normallik adı altında kendinden 20 yaş büyük biriyle evlendirdiginizi.
Ayrıca 2 yanlış 1 doğru etmez. Zerrin Özer'in yasadigi şey doğru değil haklı da değil ama bunu kendisi çok geç bir yaşta açıkladı adam ölmüş gitmisti zaten.
Sapık zihniyetinizi savunmak için birilerini malzeme yapmaktan vazgeçin

Pardon ne diyorsunuz ya ???
Neyi saptırmak. Bir kadının tecavüze uğradığını söylemesi çok kolay bir şeymiş gibi yok saptırmak yok intikam vs demek nasıl normal geliyor size!
Bitmedi tarikatseviciliğiniz.
Bu kızın babası o vakfın yöneticilerinden biri. Yani napiyorsa bilinçli ve isteyerek yapiyor.
Bu kızla evlenen adam sapık ve de ahlaksiz biri.
Allah'la aldatmak tam olarak bu işte !
6 yaşındaki bir kıza tecavüz edeni Allah yakar cehenneminde. Anne kuzusu o daha anlatabiliyor muyum.
Cok seviyorsanız bu tipleri şöyle bir getirin gözünüzün önüne öpmeye koklamaya kıyamadığınız daha parmakları kalem tutmaya bile elverişli olmayan çocuğunuzu dini normallik adı altında kendinden 20 yaş büyük biriyle evlendirdiginizi.
Ayrıca 2 yanlış 1 doğru etmez. Zerrin Özer'in yasadigi şey doğru değil haklı da değil ama bunu kendisi çok geç bir yaşta açıkladı adam ölmüş gitmisti zaten.
Sapık zihniyetinizi savunmak için birilerini malzeme yapmaktan vazgeçin
Ölür o yaşta bir çocuk, ya bu ülkede bu kafa oy kullanıyor ...

Bariz bı tarafı akla diğerini b..la türü bir haber. Yani siz 6 yaşındaki çocuğun tecavüze kan kaybından ölmeden dayanabileceği ne ikna oldunuz? Yani buna bu haberle ikna olan insana ne denebilir? Haber sitesi haklı o zaman!

Çok detaya girmek istemiyorum Kardeşini Doğurmak diye bir kitap var, okudunuz mu ? Bu ülkede her şey olabiliyor, siz tam bir birleşmeden söz ediyorsunuz ama öyle olmuyor durum nasıl anlatsam bilemedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X