6 yaşında evlendirilmek 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah belalarını versin. 6 yaşındaki süt kuzusunun neyinden tahrik oldun O.Ç.
Yalnız bu son savcı kimse helal olsun. Ört bas etmemiş.
İnşAllah kızcağız kendine sıfırdan bir hayat kurup, geçmişini unutabilir 🙏🏻

Ya ben kimseye bu denli yapmaz etmez, olmamıştır diye kefil olmam. Belli ki olmuş bir şeyler de davalar açılmış, röportajlar yapılmış.

Kardeşini Doğurmak kitabını ilk okuduğumda aslında dünyadan bi haber yaşadığımı fark ettim
Bir yerlerde korkunç şeyler oluyor ve bizler cidden farkına varamamışız ya da bu ülkede çocuğun zerre değeri yok mu demeliyim bilemedim...
Geçen bir konuda insan kısırlaştırma düşünülmeli artık diye yazmıştım evet çocuğa rahat vermeyen bu zihniyet kısırlaştırılsın, verilen zararların çok azı dışarıdan geliyor, bu tür akıl dışı olayların çoğu aile içinde oluyor, böyle insanların çocukları ellerinden alınmalı ama bizde yok işte böyle bir sistem maalesef yok :KK43:
Hiç bir şey sebepsiz değil, bu haberler çıkıyorsa, bu kadar adıyla sanıyla yazılıp çiziliyorsa illa ki var bir şeyler, dünya iyice çekilmez olmaya başladı...

Ya ben kimseye bu denli yapmaz etmez, olmamıştır diye kefil olmam. Belli ki olmuş bir şeyler de davalar açılmış, röportajlar yapılmış.

Dahil olduğu/ savunduğu/beğendiği organizasyon hatalı olamaz bu işte bir iş vardır.
Cahil insan her sözünde kendini aklar , alim insan her sözünde kendini yoklar

Hem site kuralları, hem uyulması gereken kanunlar var, bu konu sizleri üzüp kızdıracak, tepkilerinizi kontrol edemeyeceğiniz hassaslıkta, sizlerin iyiliği için konunun kapatılmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X