6 haftalık gebelik pembe kanama ?

rosemihra

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2023
131
35
30
Çift embriyo transferi oldum 1 tanesi tuttu . 6 haftalık gebeyim fakat kanamam oluyor pembe renkte 4 gündür . Başına böyle bişey gelen oldu mu ? Doktorum kasılmışsın ondan olmuş . İçinde kanama yok dedi . Progestan dex ve progestan fitil kullanıyorum . Kafama aşırı taktım 🥹 kasılma içinde magnezyum verdi

Kanama alani yoksa. Merak etmeyin. Yatip dinlenin kanama geçirerek saglikla dogum yapan o kadar kadin var ki caninizi sıkmayin Allah musade ettiyse hic bir sey zarar vermez ona. Kese ve kalp atisini gordunuzmu

Kanama alani yoksa. Merak etmeyin. Yatip dinlenin kanama geçirerek saglikla dogum yapan o kadar kadin var ki caninizi sıkmayin Allah musade ettiyse hic bir sey zarar vermez ona. Kese ve kalp atisini gordunuzmu
Keseyi gördüm bebişide kalp atışı haftaya inşallah 🤲🏻

Çift embriyo transferi oldum 1 tanesi tuttu . 6 haftalık gebeyim fakat kanamam oluyor pembe renkte 4 gündür . Başına böyle bişey gelen oldu mu ? Doktorum kasılmışsın ondan olmuş . İçinde kanama yok dedi . Progestan dex ve progestan fitil kullanıyorum . Kafama aşırı taktım 🥹 kasılma içinde magnezyum verdi
Oluyor o haftalarda bazen kanamalar progesteron kullanin gececektir benimde oldu

Kullanıyorum devam ediyor hâlâ 5 gündür . sizin kaçıncı haftada başladı ne zaman bitti acaba endişe ediyorum da içimde kanama yokmuş . Bu neyin kanaması ki 🥹🥹
4-5 haftada başladı şu an 9 hafta igne ve dufaston kullaniyorum bendede kanama alani yok ama geliyodu nedenini bende anlamadim herhalde progesteron yetmezligindendir

X