6.hafta kanama ve ağrı

Bu progestan fitil lekelenme yapar mı ne zaman koysam yanma ve 2 saat sonra falan lekelenme başlıyo bugün de öyle oldu kesilmişti gelmedi hiç fitil koydum sonra yine başladı
Aslında hayır yapmıyo hatta progestan lekelenmeyi keser aslında ben hem progestan hemde progestan dex diye göbekten bir iğne daha vurunuyorum anca kesiliyor lekelenmem

Bende öyle sabah akşam fitil bide göbekten kanama oldunca da proluton kalçadan verdi transferden beri sabah akşam 2 şer tane
Ben 2 kere 100 mg progestan kalçadan aldım 3 gün aralıkla en başta yine en başından beri günde 6 kere progestan alıyorum birde hergün progestan dex göbekten vurunmaya devam ediyorum

Kizlar bende 5+4 benimde dunkanamam oldu acile gittim dusuk riskim oldunu soyledi coraspini bizde kesdik bugunde sabah hemen özele gittim kesenin biraz bozuldunu duzelebilcenide bozulabilcenide soyledi bekliycez dedi boyle bise duyaniniz deniyimj olaniniz varmi sizce duzelirmi kese kanamam yok ama dun geldikden sonra hemen durdu bida gelmedi

Kizlar bende 5+4 benimde dunkanamam oldu acile gittim dusuk riskim oldunu soyledi coraspini bizde kesdik bugunde sabah hemen özele gittim kesenin biraz bozuldunu duzelebilcenide bozulabilcenide soyledi bekliycez dedi boyle bise duyaniniz deniyimj olaniniz varmi sizce duzelirmi kese kanamam yok ama dun geldikden sonra hemen durdu bida gelmedi
bence bu gibi bi durumda kendi doktoruna gitmelisin her zaman öncelikli olan doktoruna acilde yanıltabiliyolar çünkü aklı karışıyor insanın

Evet muayne ucreti ilk muayne ucreti aliyor daha hic cagirmadi gebelik olusdukdan sonra ucretli bakmadi utrasyon resmi attim bkmadi bile muayne etmesi lazimmis
Eğer istanbulda oturuyorsanız benim doktorum maçkada şişlide yani çok ilgili bir beyefendi ona gidebilirsiniz muayne ücretide bu kadar yüksek değil diye biliyorum ödeme işleriyle eşim ilgileniyorda 2500 gibi bir ücreti var devlete gideceksenizde çam ve sakurayı tavsiye eden çok yine istanbulda oturuyorsanız

Eğer istanbulda oturuyorsanız benim doktorum maçkada şişlide yani çok ilgili bir beyefendi ona gidebilirsiniz muayne ücretide bu kadar yüksek değil diye biliyorum ödeme işleriyle eşim ilgileniyorda 2500 gibi bir ücreti var devlete gideceksenizde çam ve sakurayı tavsiye eden çok yine istanbulda oturuyorsanız
Hayir istanbulda degilim tekirdagdayim 3 saat var aramizda benim doktoruma istanbulda bahcecide oldu transferim ona ragmen doktorum uzakdan yorumda yapmiyor sonucda herzmn gidememki oraya hem yol hem ucret zorluyor artik

Hayir istanbulda degilim tekirdagdayim 3 saat var aramizda benim doktoruma istanbulda bahcecide oldu transferim ona ragmen doktorum uzakdan yorumda yapmiyor sonucda herzmn gidememki oraya hem yol hem ucret zorluyor artik
evet cok haklısın oralarda yokmudur bir araştırsan iyi bir doktor bulsan hep ona gitmek için

X