58 kilodan 49 kiloya düştüm🙄

bence sen kilp verme bende ayni boydaym senle benim kilom 53 gayette hersey yakışiyo
merhaba, cevremde benimle aynı boyda olan insanlar var ama (klişe bir tabir olacak ama) benim kemik yapım ince, mesela el ayak bileklerim. haliyle onlarda iyi duran kilolar bende fazla duruyor. evlenirken 43 kilo idim, yüzüm çok değişmiyor ama belim ve göbek çevrem değişiyor. şu anki bel ve göbek ölçülerimden memnun değilim, üstelik simitlerim var :KK43: mecburen biraz zayıflayıp bolca da spor yapmam gerek

merhaba, cevremde benimle aynı boyda olan insanlar var ama (klişe bir tabir olacak ama) benim kemik yapım ince, mesela el ayak bileklerim. haliyle onlarda iyi duran kilolar bende fazla duruyor. evlenirken 43 kilo idim, yüzüm çok değişmiyor ama belim ve göbek çevrem değişiyor. şu anki bel ve göbek ölçülerimden memnun değilim, üstelik simitlerim var :KK43: mecburen biraz zayıflayıp bolca da spor yapmam gerek
Spor her kiloda yapılmalı zaten sağlık için gerekli. Ama ben şuna inanıyorum kilo herkeste çok farklı duruyor. Kimi kilolu ama öyle yakışıyor ki ,kimine de zayıflık yakışıyor 🤗

Spor her kiloda yapılmalı zaten sağlık için gerekli. Ama ben şuna inanıyorum kilo herkeste çok farklı duruyor. Kimi kilolu ama öyle yakışıyor ki ,kimine de zayıflık yakışıyor 🤗
söylediğinize katılıyorum, aslında ben bir dirhem et bin ayıp örter sözünü de çok haklı bulurum. kişilerin kilo aldığı yerler de farklı, benim hemen simitlerim çıkar, üst bedenim neredeyse hiç değişmez, haliyle şık durmuyor bende. kimisi de kilo aldıkça kivriliyor ve ben onu çok begeniyorum.

ben mesajimi başka bir hanıma yazmıştım :) umarım siz de kilo alabilirsiniz

söylediğinize katılıyorum, aslında ben bir dirhem et bin ayıp örter sözünü de çok haklı bulurum. kişilerin kilo aldığı yerler de farklı, benim hemen simitlerim çıkar, üst bedenim neredeyse hiç değişmez, haliyle şık durmuyor bende. kimisi de kilo aldıkça kivriliyor ve ben onu çok begeniyorum.

ben mesajimi başka bir hanıma yazmıştım :) umarım siz de kilo alabilirsiniz
Teşekkür ederim umarım alırım ve bunu sizlerle paylaşırım 🥰

42kiloya kadar düşmüştüm:KK43: Benim için gece yemek yemek işe yaramamıştı. Kilomu düşünmeyi bıraktığım zaman kilo almaya başladım açıkçası şu an 47 kiloyum. Çok takmamak gerekiyo bence böyle konuları stres çok etkiliyo. Umarım istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz:)

1.60 boyum ama normalde hep dolgun olduğum için zayıflığı kimse yakıştıramıyor bana😊

Tercih senin ama 160 boya 49 kg az degil, normal.

Normal olan kilonu artirmak icin cici bebe, bol hamur isi, fast food yiyip vucuduna trans yag ve basit seker yuklememeni tavsiye ederim.

Boyum senden 18 cm uzun, kilom senden 1 eksik :) ben de kilo almak istiyorum ama bunu vucuduma zarar verecek gidayla asla yapmam. Yuksek protein, kaliteli yag (yagli togumlar, avokado, has tereyagi ve zeytinyagi vs.) + spor kombinasyonuyla, kas kütlesi artirmaya yönelik calisiyorum kısın 43 bile görmüstüm 🤦‍♀️

Sırf kilo alayim diye diyabet, tansiyon, kanser, damar tıkanıklıgına davetiye cikartmaya gerek yok. Ambalajli ürün ne bileyim 🤦‍♀️ cok canim cekerse ayda 1 yerim ancak.

Hamur işi İnanılmaz fazla tüketmeye çalışıyorum zaten ınsalalh alırım aldıkça güncelleme yapıcam 🤗
aynen o zmaan alirsim umarım istedgun kiloya gelirsin kucukken ben cok aşırı zayiftim okul arkadaslarom sürekli dalga geçerdi falan bende hep üzülürdüm niye kilo alamiyom diye simdi bu yaşıma geldim istedgim gibi kilo alip veriyom o okul arkadaslarim beni görünce cok şaşırıyor nasip bpylr kilo aldik guzelestin die bende onlara diyiyom istedgim zaman alirim istemediğim zaman veririm ondan oyle kalıyorlar yani beni boşuna üzdüğünüze degdi mi die

Kafayı takma sürekli aynaya bak aayy çok kilo aldım sistim filan de psikolojik olarak çok yiyip kilo alıyorsun denendi 3 ayda 4 kilo aldım 😂

İştah olmayınca öyle kötü ki kendini yemeye zorlamak. Ama zorlamaya devam 2 kilo aldım :KK53: Mümkün olsaydı mide değişikliği yapardık :KK55:
valla midemi sana vermeyi çok isterdim benim başımın belası, sayesinde güreşçiye döndüm. şu son bir haftadır az yemeye çalışıyorum ama bir türlü kiloda azalma olmadı, spor yaptığımdan mıdır anlamadım. iştahını açması için dediğim noodleları kesinlikle dene, bazen bir tane yediğinde daha da yiyesin geliyor ki tek paketi 400-500 kalori yani baya kilo aldıracak bir gıda. içinde çin tuzu olduğu için bağımlılık yapıyor. tuzlu kurabiyeler de süper, dizi izlerken gidiyor valla hiç fark etmeden. özellikle sevdiğin bir şeyleri izlerken yersen fark etmeden çok fazla yiyorsun. cips, pringles bunları çok tüket hızlı kilo almak için ama normal sağlıklı yiyeceklerden de geri kalma sakın bu sefer protein vitamin mineral eksikliği yaşarsın iyi olmaz senin için. proteinini sebzeni meyveni aksatmadan ye ekstra olarak da dizi izlerken sürekli hamur işine abur cubura aban. zaten bir süre sonra miden genişleyeceği için daha çok yiyeceksin. şu an miden küçük olduğu için çok almıyor biraz zorlaman lazım.

Birkaç ay içinde 9 kilo verdim .Çevremdeki herkesin çok kilo verdin, yüzün çökmüş, eski kilon çok yakışıyordu demelerinden çok sıkıldım 😑
Hiçbir kıyafetim olmuyor ve içimden alışveriş yapmak da gelmiyor bu kiloyla..

Derdimi anlatamıyorum isteyerek vermedim stres sonucu iştahım kesildi ve gitti kilolar.
Hızlı bi şekilde kilo almak istiyorum hanımlar var mı önerileriniz?

Güncelleme:3 gündür bayağı yiyorum zorluyorum kendimi şuan kilom 50.5 olacak inanıyorum 💪
Ya bu insanlar fütursuz! Kilo alsan ayyy çok kilo aldın zayıfla derler, zayıflasan kilo al ne bu hal çökmüşsün derler bıktık yahu yeterr

Birkaç ay içinde 9 kilo verdim .Çevremdeki herkesin çok kilo verdin, yüzün çökmüş, eski kilon çok yakışıyordu demelerinden çok sıkıldım 😑

Derdimi anlatamıyorum isteyerek vermedim stres sonucu iştahım kesildi ve gitti kilolar.

Güncelleme:3 gündür bayağı yiyorum zorluyorum kendimi şuan kilom 50.5 olacak inanıyorum 💪
Keşke kiloları değişsek 😂 ben 58 kiloyum vermeye çalışıyorum keşke bende bir anda versem

O
Bende 58 kiloyken çok vermek istemiştim ama birkaç kilo tabiki 🙄
9 kilo da kötü oldu😁
Olsun ya sıkıntı yapma zamanla alırsın ☺️ keşke yerinde olsam şimdi çikolataları mideye götürmüştüm 😂 ne güzel her istediğini yersin diyet takıntın olmadan

Bence direk doktora görün makarna vs ile sağlıklı bir kilo alamazsın ve midene de zarar verirsin, daha çok ara öğünlerde kuruyemiş süt tüket yada kuruyemiş meyve suyu yemek aralarında böyle diyet menüleri hazırla kendine aburcubur midende reflüye sebep olur aynı zamanda yiyip üstüne yapmakta hem reflü hemde gastrite

X