Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlar takım kapanır belki aklımdayken müsadenizle yazayım bende kalmasın 💕
Kendisinden kaptanlığı devraldığım @toplight kaptanıma ve 5.takımla gönül bağımın kurulmasına sebep olan ilk kaptanım @morordek kaptanıma teşekkürlerimi sunarım ♥️

Sonrasında takım içinde benden ve takımdan desteklerini esirgemeyen güzel dostlarım iyiki varsınız zaman zaman üstümden aldığınız işler ile buralara kadar geldik güzel işler başardık güzel başarılar elde ettik 😍 umarım atladığım kimse yoktur varsa affola

@Mehfam
@pawlover
kardelelen321 kardelelen321
@hzlsel
@yarimuhendis
Diyet Salata Diyet Salata
@muhursuzpusula
@Namaria
@Anka
ummhnisa ummhnisa
@Nikinik
@Calypso95

Hakkınızı helal edin inşallah 😘
Burdan uzak kaldım Bi süredir tam anlayamadım neden kapanıyor
Hakkım varsa helal olsun canım sende helal et sayende çok güzel şeyler başardık motive olduk çok uğraştın bizimle

Burdan uzak kaldım Bi süredir tam anlayamadım neden kapanıyor
Hakkım varsa helal olsun canım sende helal et sayende çok güzel şeyler başardık motive olduk çok uğraştın bizimle
Canım yarışma genelinde böyle bir karar alındı sadece biizm takım değil yani yarışma kapanıyor.
Benimde hakkım helal olsun kuzum senide bekliyoruz yeni sayfamıza tatlım

Thread 'KİLOLAR FİRARDA 😎' KİLOLAR FİRARDA 😎

Tebrikler canım ne güzel tatile eksiyle gidiyorsun💕

Bakalım canım yeni uyandım blraz vakit geçsin tartılacağım🥰

Böyle zirve kiloya can kurban🤭 2-3 kilosu zaten hemen gider canım çok sürmez tekrar 5lere inersin😘
Eksiyle gittik de bakalim nasil donduk canim. 🧐

Kızlaaarrrr ablamın bana dediği şey geçen haftayla çok farketmemiş😭😭bu hafta daha sıkı yapıp düşürecepim o kiloyu ve bakmak istemiyorum kiloma çok sinirim bozuluyor zaten veremediğimi düşündükçe😭😭evime gittiğim zaman buraya da fotoğraflı bildirimlere başlayacağım bir süre böyle ilerlemek istiyorum hala moralim bozuk çünkü😔
Nasil kendini iyi hissedeceksen oyle yap fistik

3 - 10 Eylül Cuma Hedef Tablosu
🎯

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,46868,85
@hzlsel70, 969,969,1🏆
@eliya79,178,178, 7
@Sonsuz umut71,87170,35🏆
kardelelen321 kardelelen321 939292,65
@Pnrrr-2073,572,273,1
@Breeze9673,572,573,25
@kollontai55❓❓
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 74,974,474,45🏆
@azimliii64, 163,8❓
@avutsunbahaneler57,456,9❓
@Calypso9578,477,577,3🏆
@Nikinik80,6❓80, 2
Diyet Salata Diyet Salata 62,361,561,2🏆
@Ucmelekannesi65,96564,85🏆
@Fit mutlu anne80,7❓80,7
@eceboce74,1❓❓
@Goklerce63,362,562,4🏆
@Kubraaaccc74,773,874,4
@nnurc74,557374,25
@pacman67,466,866,1🏆
@Fistiklidamak59,6❓❓
Tempus Tempus 7978❓
23 kişiden hedefe yine 8 kişi ulaşabildi arkadaşlar.
@hzlsel @Sonsuz umut DeryaOnDiet DeryaOnDiet Diyet Salata Diyet Salata @Calypso95 @Ucmelekannesi @Goklerce @pacman

Tebrikler

:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon: :sampiyon:
Ayy super canim. Ellerine saglik ❤️

4-10 Eylül Spor Listesi
UYE4 Eylül6 Eylül 8 Eylül
Sonuç
@hzlsel 22-----🥰😘
@Lizozom55 -----11🥰😘
@Sonsuz umut ----------1🥰
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1&611&6🥰😍😘
@eliya ---------------😤
kardelelen321 kardelelen321 ---------------😤
@Azimliiii---------------😤
@avutsunbahaneler----------1🥰
@yarimuhendis 11&6-----🥰😘
Diyet Salata Diyet Salata 1&21&21&2🥰😍😘
@Pnrrr-20 1&2&5-----1&2🥰😘
@Breeze96 -----11🥰😘
@Ucmelekannesi -----11&2🥰😘
@Goklerce ---------------😤
@Kubraaaccc ---------------😤
@Calypso95 ---------------😤
@Fit mutlu anne ---------------😤
@nnurc 222🥰😍😘
@Nikinik ---------------😤
@pacman ---------------😤
@eceboce ----------1🥰
@bilgem tomris 🆓🆓-----😤
@Beyaz leylak 🆓🆓-----😤
@hadikonusalim 🆓🆓-----😤
@Jasminium84 🆓🆓-----😤

5. Takım olarak son spor listeniz hazır :KK200: Bu hafta yoğunluğumdan dolayı toplu paylaştım ama ne kadar kalabalığız:olamaz: Hiç bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum:bicak:Üç gün spor yapan @nnurc Diyet Salata Diyet Salata DeryaOnDiet DeryaOnDiet tebrikler kızlar:KK60::KK9:Yeni ismimizle yeni listemizde görüşmek üzere:KK24::KK36:
Gercekten ya baya kalabaligiz. Ellerine saglik canim

@eliya
@Sonsuz umut
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
@Anka
Tempus Tempus
@avutsunbahaneler
@Azimliiii
@eceboce
@Fit mutlu anne
@Kubraaaccc
@Goklerce
@Fistiklidamak
@yarimuhendis
@karabiber01
@bilgem tomris
@hadikonusalim
@kollontai

@kirmizigitar
@Namaria
@thequeensgambit
@belmayne
@Mehfam
@Kendinin en iyi hali ol
@Suskunhanim
@muhursuzpusula
@SaskinAnne
@mavimli
@AKREPcg
@ayvacicegi

bu linkten devam ediyoruz kızlar 😘

Aa ne oldu ya ben yokken. Yarisma toptan mi kapandi?

Kesinlikle. Adı kaptan olarak geçmediği halde hiçbir karşılık beklemeden hamile haliyle aylarca kaptanlık yaptı.

Ben de derste indiriyorum valla. Çocuklara siz kapatın diyorum. Nefes alamıyorum ki. Çok yüksek sesle uzun süre konuşabilen ve bağırabilen biri de değilim başım dönüyor bi süre sonra. Velhasıl be derste maskeyi indiriyorum çoğu zaman. Sadece çocuklara yaklaşınca çekiyorum tekrar. İnşallah covid olmam
Aşı oldun mu canım, hem kendin için hem cocuklar için taksan ıyı olur zira hocanın dediğini yap yaptıgını yapma sözü dogrulanacak😬

Kaptanım biz de seni çok seviyoruz. Grup çok samimi ve güzel enerjilerle yüklenmiş herkes birbirinin iyiliğini düşünüyor bu grubun güzelliği bence bu. Sen nasıl dersen öyle yaparız ama ayrılmayalım birlik olalım başka bir yerde de olsa grup devam etsin. :KK200:
Aaa noluyo ya , bu grubu da mu kuruttuk😬

İndirme canım ,evet zor ama yapacak birşey yok, bizler pandeminin başından beri akşama kadar maskeliyiz Allah'a şükür bulaşmadi, dikkat etmezsen bulaşabilir, sen de maske olmadığı için çocuklara da bulaşabilir

Canım maskeli ve mesafeli durursan bulaşmaz ,sık sık el hijyeni de olunca içini rahat tut,pandemi başından beri çalışıyorum ve birebir temas halindeyim,hattakac kez koronali kişiler ile temasim oldu ama hep maskeliydim, hatta bebeği kucağıma alıp asi falan yapmıştım ertesi gün annesinin kovit olduğunu ogrendik çok şükür maske ve el hijyeni olunca bulaşmadi sanırım, günde en az 3 kez maskemi değiştiririm, şüpheli durumlar olunca yine değiştiriyorum bu şekilde 1,5yil geçti, bilmiyorum okulunuzda var mı ama kalabalık ortamlarda çay falan içmeyin yani öğretmen odasında çay içme falan yapmayın , en çok beraber yeme içme ile bulaşıyormus
Allahım korusun sizleri hepımızı 🙏🙏 ay benım korona korkum yine hortladı :))) iki snovac aşım var ama abim 2.5 yaşındaki oglunu haftada ıkı gun oyun grubuna yazdırmıs,bi video attılar ne yiğenımde ne hocada maske var , hoca maskeyi indirmiş cocugu kucagına alıo fln hareket yaptırırken, ay nasıl sinir oldum bu pandemide oyun grubu sırasımı , hem annemleri hem bizi riske atıyo, annemler hem yigenıme hem kızıma bakıo ara ara . Allaha emanetiz. Hepımız bırbirımızı etkşlıoyoruz, buyuk sorumluluk buyuk vicdani yük. Birisin hastalıgına ölümüne sebep olmak

Canım işlerin rast gitsin Allah gönlüne göre versin inşallah 💕💕
Bende tam bu hafta seni listeye alabiliyoruz diyecektim 🙊🤣 geldiğinde direk girersin artık bekletme o halde bizi 🤩🤩
Geldim geldimmmmm hemde yedim içtim hastalandım şiştim öyle geldim😂 çok kötüyüm Esraa resmen yemekten soğudum🥲 ne yesem dokunur oldu bırakıcam bu yeme işlerini o olcak he😒

Şuan bildiğin kıvranıyorum saat 13.00 dan bu saate kdr 4 ilaç içtim ama nafile. Bu geceyi iyi atlatırım umarım👀

X