5. günüm acaba kollarım spor yapmaya ne zaman hazır olur.

rror

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
587
107
arkadaşlar işim spor ve ameliyat olalı 5.günüm ne zaman kollarımı tam olarak kullanabileceğim. şu an ağır kaldırmanın dışında her işimi yapabiliyorum. ama tam olarak ne zaman kllanabileceğim benim için çok önemli.bu konuda yardımcı olurmusunuz. sevgiler

Evet lalara bugÜn doktorum bu saatten sonra bır kayma beklemıyoruz. Ama enaz 10-12 gÜn tam koruma yapılmalı dıyor. Tek sorun 3-5 aya kadar kapsÜllenmede olmazsa olay bıtmıŞtır dıyor. Bu kadar Şeyden sonra kapsÜlÜmÜ dÜŞÜnÜcez? Senın ne kadar oldu lalara ?

denız27 ben 30 haziranda olmuştum 2 ayı biraz geçti ağrıya dair hiçbirşey yok şuan gayet iyiler istediğim aktiviteyi yapabiliyorum

denizcim benim doktorum da 2 ay gectikten sonra spor aktivitelerine baslayabilirsiniz demisti ben 16 haziranda ameliyat oldum ve bu ay spora baslicam nerdeyse 3 ay olacak artik

Önemlı olan cesaretle baŞlayabılmek. Ben hep yanlıŞlıkla bır Şey yaparım dıye Çok korkuyorum. Doktor yan yatabılırsınız desede yatamıyorum mesela.

doktor bana demeden yattım ben sanırım fazla cesaretliyim

evet lalaracım gerçekten cesursun.ben tam düzelirken başa dönmekten çok korkuyorum. çünkü işim spor kollarımı kullanabilmem özellikle çok önemli. sanırım tedirginliğimin nedenide bu...
sevgiler....CADIARZUCADIARZU

X