5 gunluk diyet yapacagim.katilmak isteyen var mi?

Tugcetug1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
870
329
Diyetim önceden kendime uyguladigim bir diyet olacak.herkes serbest bir nevi yarış yapalım
. Ben ekmek yemicem. Salata yogurt ve haşlanmış patates .sadece bunları yiyeceğim midemin aldığı kadar sınırsız
Ama tuz yağ vs kullanmayacağım. Günde 2 litre de su içemeye çalışacağım.katilmak isteyen var mi birlikte zayiflayalim.
Hergün güncel kilomuzuda yazalım
Her sabah 8 de güncel kilomu yazacağım.

Diyetim önceden kendime uyguladigim bir diyet olacak.herkes serbest bir nevi yarış yapalım
. Ben ekmek yemicem. Salata yogurt ve haşlanmış patates .sadece bunları yiyeceğim midemin aldığı kadar sınırsız
Ama tuz yağ vs kullanmayacağım. Günde 2 litre de su içemeye çalışacağım.katilmak isteyen var mi birlikte zayiflayalim.
Bende varım lütfen yapalım yalnız irademe sahip çıkamıyorum🤐

bende kendime tam diyetbuddy arıyodum,ben de varıım

5-10 günlük diyetlerle bir sonuç elde edilebileceğini sanmıyorum, edilse bile ne olacak ki? Tekrar geri alınır.
Sürdürülebilir olması lazım arkadaşlar bunun. Eskiden çok denedim bu yöntemleri ama aralıklı oruç ile bütün kilo sıkıntılarım bitti. Tavsiye ederim.

5-10 günlük diyetlerle bir sonuç elde edilebileceğini sanmıyorum, edilse bile ne olacak ki? Tekrar geri alınır.
Sürdürülebilir olması lazım arkadaşlar bunun. Eskiden çok denedim bu yöntemleri ama aralıklı oruç ile bütün kilo sıkıntılarım bitti. Tavsiye ederim.

Canim, biraz bilgi verirmisin?

İnternette kaynak baya mevcut intermittent fasting yazarak ulaşabilirsiniz. Kısaca günün belli saatlerinde oruç tutuyorsunuz, 16 saat aç kalığ 8 saat yemek gibi. içecek serbest.

Son düzenleyen: Moderatör:
Liste yapabilecek birisi var mi ben beceremiyorum.yani baska bir konu altında da olabilir. Anlayan birisi yönetsin canlar.hergun güncel kilomuzla tablo yapacak birisi var mi

Kızlar misafirlikteydim. Ben başladım bile, 59.9 dum size yazarken güncel kilomu yarın bildiricem:)

X