5 gunde 10 kilo:))

Kisa surede bu kadr kilo vermek kalp krizi gecirttirir yahu olu olmaktansa tombiş olmak dahami iyi ne.

Simdi bi cogunuz sagliksiz bi cogunuz denemek istiyorum dicek ablalarim yasitlarim kardeslerim ben 20 yasindayim. Ve soyleyecegim diyeti denedim 10 kilo verdim biraz agir ama sonra geride almadim. Tabi diyet sonrasi cok yemedim..:)
Sabah: sutsuz sekersiz kahve turk kahveside olabilir ama ben sevmedigim icin.

Oglen:100 gr brokoli ve bi kutu kola.

Ara ogun: bu form krakerlerinden yedim hatta simdi special k'nin krakerleri var cok hos sadece 66 kalori hemde.

Aksam: yoogurt ve elma.

6dan sonra hic bisi yemedim gunde en az 3 en cok 5 km yurudum. (Kosu bandinda) ee bi de 3 litreye yakin su ictim :) bi bardak falanda yesilcay.. azim ettim sonucu aldim kizlar:)))

Kizim sen nasil yaptin bu diyeti:KK43: valla ben yapsam olurum heralde:KK55::KK55::KK50:

arkadaşlar ben o 2,5 kiloyu spor yapmadan verdim benim işim hep masa başı şimdi kilom 54 oldu 59dan 5 kilo verdim

Simdi bi cogunuz sagliksiz bi cogunuz denemek istiyorum dicek ablalarim yasitlarim kardeslerim ben 20 yasindayim. Ve soyleyecegim diyeti denedim 10 kilo verdim biraz agir ama sonra geride almadim. Tabi diyet sonrasi cok yemedim..:)

Ara ogun: bu form krakerlerinden yedim hatta simdi special k'nin krakerleri var cok hos sadece 66 kalori hemde.

6dan sonra hic bisi yemedim gunde en az 3 en cok 5 km yurudum. (Kosu bandinda) ee bi de 3 litreye yakin su ictim :) bi bardak falanda yesilcay.. azim ettim sonucu aldim kizlar:)))

bir hortlatayım konuyu başka deneyip sonuç alan var mı acaba :110:

Evet sabah öğününü kaçırsamda öğlen 1 salatalık yedim birkaç kraker birde ( brokoli yerine) Bugün başlamama rağmen şimdiden -350 gr hadi bakalim

Brokoli bulamiyorum hiç bir yerde onun yerine salatalıkla beslensem olur mu?

Bir kutu kola ile tüm öğleni geçirmek oldukça sakıncalıdır ölüm diyeti gibi bir şey , dayanabileceğimi sanmıyorum :)

5 günde 10 kilo demek günde 2 kilo demek ki bu mümkün değil. Bir insan hiç bir şey yemese bile günde sadece 800 gr. 1000 gr. kilo verebilir... NET

Buna benzer bir diyet yapmıştım 1 ay kadar 16 17 kilo vermiştim ama sonra 1 ayda hastanede yattım düzensiz beslediğim için kalp ritmim yavaşlamış kan değerlerim düşmüştü tavsiye etmiyorum kızlar veriyorsunuz ama uzun sürede bünye kaldırmıyor :63:

X