5 gunde 10 kilo:))

farbenreich

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2012
54
21
Simdi bi cogunuz sagliksiz bi cogunuz denemek istiyorum dicek ablalarim yasitlarim kardeslerim ben 20 yasindayim. Ve soyleyecegim diyeti denedim 10 kilo verdim biraz agir ama sonra geride almadim. Tabi diyet sonrasi cok yemedim..:)
Sabah: sutsuz sekersiz kahve turk kahveside olabilir ama ben sevmedigim icin.

Oglen:100 gr brokoli ve bi kutu kola.

Ara ogun: bu form krakerlerinden yedim hatta simdi special k'nin krakerleri var cok hos sadece 66 kalori hemde.

Aksam: yoogurt ve elma.

6dan sonra hic bisi yemedim gunde en az 3 en cok 5 km yurudum. (Kosu bandinda) ee bi de 3 litreye yakin su ictim :) bi bardak falanda yesilcay.. azim ettim sonucu aldim kizlar:)))

Simdi bi cogunuz sagliksiz bi cogunuz denemek istiyorum dicek ablalarim yasitlarim kardeslerim ben 20 yasindayim. Ve soyleyecegim diyeti denedim 10 kilo verdim biraz agir ama sonra geride almadim. Tabi diyet sonrasi cok yemedim..:)

Ara ogun: bu form krakerlerinden yedim hatta simdi special k'nin krakerleri var cok hos sadece 66 kalori hemde.

6dan sonra hic bisi yemedim gunde en az 3 en cok 5 km yurudum. (Kosu bandinda) ee bi de 3 litreye yakin su ictim :) bi bardak falanda yesilcay.. azim ettim sonucu aldim kizlar:)))

5 günde 10 kilo vermen çok hoş doğrusu ama biraz zor gibi geldi bana yaa :122:

Kac kere 2.gunu biraktigimi bilirim canim:KK43:( biraz zor oluyo ama sonra bi karar verdim nasil olduysaa yaparim ya dedim ve oldu oluyo yani:)))) yaparsin birazcik zor ama oluyo

bende zamanında kısa sürede neredeyse bu diyete yakın bir diyetle çok kilo verdim sonra hipoglisemi hastası oldum bu rahatsızlık 5 yıldır benimle.dikkat etmezsen şeker hastası oluyorsun.insan bir anda gaza gelip diyetlere aldanabiliyor.arkadaşlarım sakın böyle diyetleri yapıp sağlığınızdan olmayın.ben şimdi o yaptığım yanlış diyetlerin sıkıntısını çekiyorum..

bende zamanında kısa sürede neredeyse bu diyete yakın bir diyetle çok kilo verdim sonra hipoglisemi hastası oldum bu rahatsızlık 5 yıldır benimle.dikkat etmezsen şeker hastası oluyorsun.insan bir anda gaza gelip diyetlere aldanabiliyor.arkadaşlarım sakın böyle diyetleri yapıp sağlığınızdan olmayın.ben şimdi o yaptığım yanlış diyetlerin sıkıntısını çekiyorum..
geçmişş olsunn.. ama ben bi kereliğine mahsus yapmamgerekliydi...:))

canım öncelıkle tebrıkler , bu diyeti bir yerden mi buldun yoksa kendin hazırladıgın bırsey mı

ya arkadaşlar akıl var mantık var 5 günde 10 kilo verilirmi hiç yaa :KK47:
yazık günah gidin bi diyetisyene yada burdaki arkadaşların paylaştığı diyet listelerini uygulayın hiç olmazsa bir uzmanın verdiği listeler onlar...

bende böyle diyetlee uydum zamanında verdiğim gibi geri aldım hemde üzerine 5-6 kilo daha aldım. o yüzden böyle listelere hiç itimat etmeyin lütfen sağlığımız herşeyden daha değerli yaa....

Pardon ama saçma yorumlar yapmasanız? Ben kendim denedim ve oldu. Kilo vermek istiyorsan az yiceksin oldukça ve yoğun spor ben de öyle yaptım. Ve başardım kendi gözlerimemi inanıcam sizin yorumlarınızamı?? Sağlıklı veya sağlıksız bu sitede yazılan her diyet çok mu sağlıklı? Bi tanıdığım yaptı 6 kilo verdi biri 7 biri 5. Denediğim bir şeyi paylaşmak istedim.

ben bugün bu diyete başladım fakat brokoli yerine haşlanmış karnabahar ve yoğurt yedim.. kolayıda diyet kola olarak tükettim.. arada kaçamaklarım oldu malesef.. diyeti paylaşan arkadaşa sormak istiyorum, seninde yaptığın kaçamaklar oldu mu, ne gibi şeyler oldu olduysada.. mesela ben küçük bi parça çikolata, biraz fasulye salatası yedim fazladan .s sence bunlar çok etkiler mi..

ya canm beni biraz bilgilendirirmisn acaba...baslangic kilon kacti mesela ve bu diyeti gercekten 5 günmü uyguladn sadece cok merak ettm walla ilgimi cekti benmde bi 10 kilo fazlam var yaza kadr vermek istiyorumm biktm bu fazla kilolardan artkk :KK43: !!!!

diyet iyi gibi duruyo ben yurttayım brokoli olmadı onun yerine önerebileceğin bişey pişirme gerektirmeyen?bide 5 gün dayanılır mı buna ya çok az geldi bana içeriği :)

X