5 55 tekniği

Evet ilk önce adını ve soyadını yazıyorsun, sonra niyetini çok kısa bir şekilde yazıyorsun. 3 defasında da yazıyorsun adını soyadını
3 33 teknigi ad soyaddan basliyor 2. Gun sadece ad 3. Gun ben dili kullaniliyor yani benim dinlediğim tuncay yesilpinar o sekilde anltmis mantigiyla birlikte benim aklimada yatti açıkçası

3 33 teknigi ad soyaddan basliyor 2. Gun sadece ad 3. Gun ben dili kullaniliyor yani benim dinlediğim tuncay yesilpinar o sekilde anltmis mantigiyla birlikte benim aklimada yatti açıkçası
Doğrudur. Tuncay Yeşilpınarı biliyorum. Açıkçası dinlemek zor gelmişti,internetten baktım uygulamadan önce,yazdığı gibi yaptım ve çok şükür bittiği gibi oldu.

Doğrudur. Tuncay Yeşilpınarı biliyorum. Açıkçası dinlemek zor gelmişti,internetten baktım uygulamadan önce,yazdığı gibi yaptım ve çok şükür bittiği gibi oldu.
😊😊 Bende Tuncay beyi dinlemiştim 5 55 tekniği idi ve Tuncay beyin çoğu videosunda hep sonuç aldım fakat bu ev bi bende olmadı 😂

Ayyy nasil bi dilekti peki benim iletişim kurmak istediğim eskiden cok yakin oldugum bi arkadaşım var ama onun ulaşmasını istiyorum aramizda gecen mevzulardan dolayı bunun icin yapmak istiyorum ama nasil bisey yazmaliyim bilemiyorum sizin yaptiginuz dilek bu tarzda bisey miydi

😊😊 Bende Tuncay beyi dinlemiştim 5 55 tekniği idi ve Tuncay beyin çoğu videosunda hep sonuç aldım fakat bu ev bi bende olmadı 😂
Belkide doğru zaman gelmemiştir hatta inancla yaptiysaniz anlattigi gibi dileginiz coktan oldu sadece zamanini bekliyodur, belkide oldugu zaman satin aldiginiz ev onceki baktiklariniz icin iyikide onlar olmamis herseyin bi zamani varmis gerçekten dedirtcektir🍀

Ayyy nasil bi dilekti peki benim iletişim kurmak istediğim eskiden cok yakin oldugum bi arkadaşım var ama onun ulaşmasını istiyorum aramizda gecen mevzulardan dolayı bunun icin yapmak istiyorum ama nasil bisey yazmaliyim bilemiyorum sizin yaptiginuz dilek bu tarzda bisey miydi
Yani boyle daha küçük biseyde denemek istiyorum ama bi yandanda yuzlesmeye hazirmiyim bilmiyorum belkide bu belirsizlik gercekten ne istedigime emin olmadigim icin olmuyor

Benim niyetim kazancımla ilgiliydi,bitmeden 3 33 maaşıma zam yapıldı. Şöyle yapabilirsin niyetini arkadaşının adını yazarsın atıyorum Seda’yla iletişim kuruyoruz gibi olabilir sanırım

İyice merak ettim😃 lütfen yaz yarın🙏
Yarın yazarım demişim ama hemen o an olmadı istediğim şey bir miktar para idi. Benim umursamazligim yüzümden gec ulaştı elime. Sonuç olarak ritüel işe yaradı mı evet yaradı. Olmadan yazmayayım dedim 😁
Detaylari yazdım.Nasil yapıldığı vs.

Yarın yazarım demişim ama hemen o an olmadı istediğim şey bir miktar para idi. Benim umursamazligim yüzümden gec ulaştı elime. Sonuç olarak ritüel işe yaradı mı evet yaradı. Olmadan yazmayayım dedim 😁
Detaylari yazdım.Nasil yapıldığı vs.

Çok teşekkür ederim ☺️ şimdi attığın linki okucam hemen bende

Merhabalar
Kuantum bilinaclti olumlama vs az cok ilgilenenler eminim görmüştür bu ve benzeri teknikleri. Dileğinizi an be an, adım gibi eminim ki kelimleriyle şimdiki zaman oluyor olmakta şeklinde ifade edilmiş haliyle kelimelere döküp 5 gün boyunca 55 kez yazıyoruz ve serbest bırakıyoruz özetle. Bu tekniği uygulayıp sonuc alan var mi? Biliyorum bu konularda sorgulamamak gerekir, uygulayip imajine edip akışa serbest birakmak esas olan.
Ama güzel deneyimleri okumak beni motive ediyor mutlu ediyor. Bu ve benzeri teknikleri uygulayan veya onerisi olan varsa yararlanmak okumak isterim🎈

Örnek cümle: "An be an ilişkim düzeliyor"
"Adım gibi eminim ki mülakatı kazaniyorum" türünde cümleler.
merhaba 5-55 tekniğini 3 kez uyguladım 2 si oldu 3. cüsünü bekliyorum ilk yaptığımda bittiği günün ertesi isteğim oldu, ikincisi ise beni sürece hazırlayıp kolaylıkla geçmemi sağladı benim için çok zor birşeydi ama çok kolaylıkla geçti tavsiye ederim faydasını gördüğümü düşünüyorum çünkü sürekli yazarak ve her cümle sonunda onu içimizden tekrar ederek beynimize onu aslında kabul ettiriyoruz ve aslında o kadar da zor olmadığına ulaşıyoruz o anı tekrar tekrar yaşayarak hayatımıza çekiyoruz

X