Davranış Bozuklukları 4 yas cıvarı cocugu olanlar bakabilir mi?

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Yusmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
1.799
830
Kızlar bız aılecek memlekete geldık 10 gun annemde kaldık, sonra esımın tarafına gıttık kızıma orda bıse oldu, kıyafet begenmemeye, yemek yememeye başladı, kıyafetten ötürü kıyamet kopuyor hıcbıseyını begenmıyor.. Aglama krızleri basladı, esım bızı annemlere bıraktı gıttı hergun Aglama krızlerı oluyor, hıcbı teklif kabul etmıyor. Napıcam bılmıyorum, ama neden köye gıdınce basladı bu durum bırden bıre anlamadım

Merhaba benimde kızım 4,5 yaşında kıyafetlerini kendi seçiyorgün içinde sürekli kıyafet değişiyor saçlarını topluyor açıyor kendilerini keşfediyorlar bence .Acaba düzeni değişti diye mi hırçınlaştı kızınız orada daha çok şımartıyor ya da ilgisiz davranıyor olabilirler mi

Merhaba benimde kızım 4,5 yaşında kıyafetlerini kendi seçiyorgün içinde sürekli kıyafet değişiyor saçlarını topluyor açıyor kendilerini keşfediyorlar bence .Acaba düzeni değişti diye mi hırçınlaştı kızınız orada daha çok şımartıyor ya da ilgisiz davranıyor olabilirler mi
Canım ya keske degısse ve konu kapansa yanında ağlama krızıde var cok asırı ağlıyor, bu dönem cocuklar boyle oluyomus ama

Ha bıde evet sureklı anne sacım bozuldu dıyor yenıden bağlatıyor, yarım saat gecmıyo aradan yani, burada da şımartılıyo illaki 😪

Kızlar bız aılecek memlekete geldık 10 gun annemde kaldık, sonra esımın tarafına gıttık kızıma orda bıse oldu, kıyafet begenmemeye, yemek yememeye başladı, kıyafetten ötürü kıyamet kopuyor hıcbıseyını begenmıyor.. Aglama krızleri basladı, esım bızı annemlere bıraktı gıttı hergun Aglama krızlerı oluyor, hıcbı teklif kabul etmıyor. Napıcam bılmıyorum, ama neden köye gıdınce basladı bu durum bırden bıre anlamadım
Çocuk evinden, düzeninden uzaklaşmış. Huzursuzluk yaşaması normal bence

Orada huzursuz hissediyor olabilir, evini düzenini özlüyor olabilir, yabancılık çekiyor olabilir, büyüme sancıları olabilir, birinden birşey duymuş olabilir....

Benim kuzm da 4 yaşına girecek ağustosta, 1 2 haftadır ben istediğimi giyim tipleri var

Benim kuzm da 4 yaşına girecek ağustosta, 1 2 haftadır ben istediğimi giyim tipleri var
Cevrede 4yas var hepsınde aynı takıntılar mevcut, ama bizde aglama krızleri de vardi, gece 2 olmus bız hala yatarken ne gıyecek bulamıyoduk aglıyordu bagırarak komsular rahatsız oluyodu

Benim kızım da 4 yaşına girecek bi ara sürekli kendi seçmek istiyordu kıyafetlerini seçmeyi saçlarıma o da dikkat ediyor şöyle yap falan bozuldumu yine uyuyana kadar kaç kere yapıyorum rahatsız oluyor saçım bozuldu diye sürekli bi üstünü değiştirme isteği benim kızda hep küsüyor ağlama krizleri çok yok şükür

Bu yaslarda normal. Bizim evde her gun yasaniyor. Anneniz 10 gun boyunca poh pohlamistirm el ustunde tutmuştur. Ondan yapiyordur.

Benim kızım da 4 yaşına girecek bi ara sürekli kendi seçmek istiyordu kıyafetlerini seçmeyi saçlarıma o da dikkat ediyor şöyle yap falan bozuldumu yine uyuyana kadar kaç kere yapıyorum rahatsız oluyor saçım bozuldu diye sürekli bi üstünü değiştirme isteği benim kızda hep küsüyor ağlama krizleri çok yok şükür
Evet boyle olsa normal zaten ama oyle bı aglama yok gecen sabah 10 dan ıkındın 4 e kadar agladı

İnşallah canım, ama gercekten nazar duası okuduk cocuk ağlamayı bıraktı, Rabbım kotu şeylerden esırgesın kuzularımızı
Amin. Benim inancım vardır. Oğlumda çok nazara gelir. Her gün düzenli olarak okuruz babasıyla. Huysuzlanmasa da alışkanlık haline getirip hergün okumanızı tavsiye ederim. Rabbim bir daha yaşatmasın

Amin. Benim inancım vardır. Oğlumda çok nazara gelir. Her gün düzenli olarak okuruz babasıyla. Huysuzlanmasa da alışkanlık haline getirip hergün okumanızı tavsiye ederim. Rabbim bir daha yaşatmasın
Evet artık bende okuyorum sürekli buyuk ders oldu bu bıze

X