375-400 CC (RESİMLİ SONUÇ AMELİYAT SÜRECİM)

Benim ilk ameliyatımda takılan silikon boyutu :) bir avuç kadar bir silikon boyutu büyük bir greyfurt kadar olur 😆 öyle diyeyim benimkiler 275 ile o kadar olmuştu
Kendı gogus dokum var normalde de 75 b gıyıyordum 425 cc ondan cok buyuttu gogsumu sızın gogusunuz varmıydı

Kendı gogus dokum var normalde de 75 b gıyıyordum 425 cc ondan cok buyuttu gogsumu sızın gogusunuz varmıydı
Malesef benim göğüs vardı ama boş bir deri gibiydi ondan dikleştirme vs silikon oldu sütyenle göğüs var gibi duruyordu ama boş bir deri dokusundan ibaretti.. sisler indi şimdi orta bir göğsüm var ben büyük istiyordum yeni bir ameliyat düşünüyorum 550 cc vs :)

SELAM BİLGİ VERMEYE HEMDE MERAK ETTİKLERİMİ SORMAYA GELDİM😊 168/52 KG GÖGÜS ALTI 71-72 GÖGÜS ÇAPI SİLİKONSUZ 82 CM 275 CC TAKILDI ÖNCEDEN BOYUT VE SARKIK DİYE MEMNUN DEĞİLDİM 87-88 CM OLMUŞTU GÖĞÜSLERİM.

2. AMELİYATIM MOTİVA 375 CC HP KAS ALTI +DİKLEŞTİRME OLDUM KENDİ 14. GÜNÜM GÖGÜSÜM SADECE 91.5-92 CM 100 CC BU KADAR AZ MI FARK EDİYOR 😪 KAS ALTINDA ZAMANLA 2-3 CM BÜYÜRMÜ ARKADAŞLAR KAS ŞUAN BASKI YAPTIĞI İÇİN SİLİKONA 2-3 CM DAHA UFAK MI OLUYOR ZAMANLA KAS ALIŞIP GÖGÜS DAHA DOĞALLAŞIP SALIYORMUŞ KENDİNİ O ZAMAN 94-95 LERE ÇIKARMI … ŞUAN 20. GÜN GÖRSELİM
Yalniz harika olmus yaa su anda cok iyi gorunuyor anlamadgm size kucuk mu geldi buyuk olmus gayet

SELAM BİLGİ VERMEYE HEMDE MERAK ETTİKLERİMİ SORMAYA GELDİM😊 168/52 KG GÖGÜS ALTI 71-72 GÖGÜS ÇAPI SİLİKONSUZ 82 CM 275 CC TAKILDI ÖNCEDEN BOYUT VE SARKIK DİYE MEMNUN DEĞİLDİM 87-88 CM OLMUŞTU GÖĞÜSLERİM.

2. AMELİYATIM MOTİVA 375 CC HP KAS ALTI +DİKLEŞTİRME OLDUM KENDİ 14. GÜNÜM GÖGÜSÜM SADECE 91.5-92 CM 100 CC BU KADAR AZ MI FARK EDİYOR 😪 KAS ALTINDA ZAMANLA 2-3 CM BÜYÜRMÜ ARKADAŞLAR KAS ŞUAN BASKI YAPTIĞI İÇİN SİLİKONA 2-3 CM DAHA UFAK MI OLUYOR ZAMANLA KAS ALIŞIP GÖGÜS DAHA DOĞALLAŞIP SALIYORMUŞ KENDİNİ O ZAMAN 94-95 LERE ÇIKARMI … ŞUAN 20. GÜN GÖRSELİM
Benim 300 cc takildi büyük die üzülüyorum öyle size bu nasil kücük geliyor😱

Operasyonunuz gayet başarılı olmuş.Memeler de son derece büyük görünüyor.Daha da büyütmeye çalışmayın bana kalırsa.1.63 boy 55 kiloyum.400 cc high profil,kas altı mentor var bende de.Küçültmeye karar verdim.Ama ne yazık ki hep daha büyük protez taktıranların konusu var.Protezini daha küçüğüyle değiştirene denk gelemedim ne yazık ki.
Ben degiştirdim skntı olmuyor ama ilk çikartip toplansin kendini 3 4 ayda kendine gelior sonra taktır

resmi niye göremiyorum

X