360 karın germe , lipo ve bbl ameliyatı tecrübelerim ve tavsiyelerim 🤩🤩🤩

Bende ikisini oldum nasıl yatacağız ya sırt üstü yatıyorukmaltımda bbl yastığı ama güvenemiyorum eridiğini düşünüyorum
Kesinlikle etkisi çok oluyor ne kadar yastık koysakta eritiyor ama hiç takma şişlerin i nince bile çok güzel bi görüntü oluyor bu süreçte sabır çok önemli allah şifa versin

Merhaba 23 martta oldum. Vücut açılana kadar 1-2 gün kalkmak, yatmak, öksürmek, hapşırmak ağrı yapıyor. Onun dışında yatar pozisyonda oldugunuzda bir ağrı sızı yok. Yani bende öyle oldu. Korkulacak bir ameliyat değil bence ama eski yaşama dönmek normal ameliyatlar gibi değil tabi. 3. Haftam bitecek hala kısıtlı hareketler ile dikkatli yasıyorum. Ağrıdan sebep değil tamamen vücudun esnemesi , izin vermesi ile ilgili bir durum.
Peki popo da kuculme nezamaan belli oldu acaba

Kız birsürü yazı yazdım yollayamamış ım hepsi gitti neyse . Sen anladığım kadarıyla sadece bbl istiyorsun onda sadece et eziği ağrısı oluyo spor sonrası kas ağrısi gibi ama hareket etmeyince inan hiç hissetmiyorsun kalkarken otururken hissediyorsun sadece baya bi morarıyor 3 haftaya kalmadan hepsi geçer dik yürüyememek sadece karın germe ameliyatında oluyor bbl de öyle bi sorun yok kesinlikle 1 haftaya kalmadan normal hayata dönersin tekrar gidersen eğer kadınlar kulübüne sizinle alâkalı yorum yapan birisi vardi ordan gördüm geldim de be i tanıyorlar ,bana bayaa bi indirim yaptılar bende istiyorum de ve ısrar et 🤭😉😉 yardimcı oluyorlar bide gidersen ersin beyden yaptıkları bbl fotolarını görmek iste ben baktım mükemmeldi hepside .inan inançlı saygılı insanlar . Yani popon çok düzse yaptır ama yeteri kadar varsa değmez sonuçta podyuma çıkmıyoruz. Benimki mecburiydi çünkü hiç yağ dokusu yoktu ve ersin bey ilk defa bi hastaya bu kadar yağ verdik dedi 2400 kg yada litre tabii biraz eridi ben sigarada kullaniyordum ona rağmen gayet güzel oldu karar senin . Korseye gelince ben hiç rahatsız olmadım sonuçta genişleyen kumaşlardan yapılmış korse zaten 3 4 gün sonra bollaşmaya başlıyor
Merhava popo nezaman erimeye basladı acaba ? Benım10.gunum bana cok buyuk gelıyor

Ester clinic Ersin beyle görüşme sağladım bugün kendisi gayet ılımlı biri fakat aynı işleme 190 bin lira fiyat verdi ve fiyatta değişiklik olamayacağını söyledi kibarca, burada 110 bin yazıyor diye heveslendim fakat 80 bin zam aşırı fazla bir kaç ay için aradan 2 yıl geçse okey ama bu kadar sürede bu zam beni şok etti yani bilemedim ticaret usulü bakılması üzdü açıkçası.

Merhaba hanımlar bugün ameliyatımın 48. Günü . Ameliyata karar verme aşamasında burdan çok faydalandım ama bir çok yazı güncel değildi benim gibi güncel bilgi isteyenlere yardımcı olmak için yazıyorum.
Öncelikle 4 yıl önce tüp mide ile 60 kg verdim 3 normal doğum haliyle vücudum korkunç bir haldeydi aşırı sarkmam felaket çatlaklarım vardı ve benim karnımda tam 3 kat vardı iğrenç görünüyordu bu ameliyata karar verdim sonra 2 ay uzuuun bi araştırma yaptım ama kafam corba gibi oldu konuşmadığım dr kalmadı Murat sarıcı , tamer şakrak , büsra nur özger ,esteticha , esteworld daha niceleri ama o kadar yüksek fiyat çektiler ki anlatamam dolarlar eurolar havada uçuşuyordu e haliyle paramda kısıtlı kocamı zar zor ikna etmişim ... instada gezinirken Ester Clinic diye bi sayfaya denk geldim fiyatları yazıyordu çok cazip geldi aradım konuştum muayene oldum anlaştık ve 3 lü kombine bi ameliyat olduğu için totalde çok güzel bir indirim yaptılar sağolsunlar . Gelgelelim ameliyat gününe sabah erkenden gittik 3 gün öncesinde kan tahlillerim vs yapıldı ameliyat saatim geldi 14.30 da girdim ama öncesi ağlıyorum korkuyorum bana sakinleştirici yapın odada dedim sağolsunlar hiç kırmadılar 🙏 ameliyatım 10 saat sürmüş dr'um İsmail barut bey minimum 7 8 saat süreceğini söylemişti çünkü gerçekten aşırı sarkmam vardı sırtım yanlarım belim off off ... ameliyattan çıktım sadece aşırı titrediğimi hatırlıyorum ve sağ basenimde felaket bi acı ara ara uyuyorum galiba çünkü acıyı ara ara hatırlıyorum tam olarak kendime geldiğimde sadece basenimde acı hissediyodum ama hafiflemişti bide sarhoş gibiydim 4 saat sonra yürütmeye geldiler ağrı sancı hiç bi his yoktu sadece yürürken başım döndü yukarı bakinca o da geçti. Ağrı falan yoktu ama başkasının yardımı olmadan kesinlikle kalkamıyorsunuz ama ben 2. Yürüyüşümü kendi başıma yaptım 😎 annemi uyandırmaya kıyamadım yataktan sıyrılıp kendi başıma koridorda yürüdum hemşireler bile şaşırdı valla ama 2 büklüm yürüyorsunuz. 2. Gün gene hiç bir ağrım yok hatta vatsap aile grubumuza video atmışım çok şükür sıfır ağrı diye dün galerimde denk geldim . Yaptıkları ağrı kesiciler acayip etkili hiç bişey hissetmedim. Konu açmamdaki en büyük sebep, ben narkozun etkisi geçip uyanınca sancılar içinde kalıcam çok ağrım olacak sanıyordum ama inanın hiç korkulacak bişey değil en azından hastanedeyken öyle çok samimiyim ki benim ağrı eşiğim yerlerde pimpiriklinin tekiyim . 3. Gün öğlen saatlerinde 3 direnle çıkışımızı yaptık eve gittik araba yolculuğuyla 30 dk yol mesafesi arabada beni yormadı uyumuşum hdhdhsjshhd .
buraya kadar sorunsuz evdede tek sorunum birilerinin yardımı olmadan yataktan kalkamamam , annemin yatağı çok yüksek geldi , oturarak uyumam haa bide aşırı eğik yürümem okadar 6. Günüm kendim kalkıp yürümeye başladım gayet rahat bi şekilde.bir hafta sonra kontrole gittik herşey gayet iyi direnleri çıkardılar ama nasıl bi acı resmen içerden bişeyleri söküp geldi o hortum ve baya yukarıdan geldiğini hissettim çok canım yandı am 5 dk sonra oda geçti .
Bu arada benden 5 kg deri 7 litreye yakın yağ alındı lipo ile ve 2400 litre yağ verildi popoma dr um ameliyatın zor geçtiğini söylemişti ama çıkan parçaları falan görünce ben şok . Karnım dümdüz mükemmel bir göbek deliği badem şeklinde ve jilet gibi bir kesi . Ameliyat olduğum Ester Clinic ve çalışanlarına buradan teşekkürü bir borç bilirim . instagramdaki sayfalarına ,yaptıkları ameliyatlara baktım 😍 gerçekten birçok meşhur dr sayfasında yok öyle güzel görüntü . Genel kordinatörü Ersin Arlı beyefendiyi sürekli nasıl darladım anlatamam öyele mi olacak böyle mi ? Ne zaman arasam açtı ne zaman mesaj atsam anında cevap verdi ameliyat oldun işimiz bitti demediler gayet güler yüzlü nazik bir kurum . Ester clinic tekrar dan çok teşekkür ederim benim gibi memnuniyetsiz pimpirikli birini bile mutlu gönderdiğiniz için. Bu arada kesinlikle reklam falan yapmıyorum 2 gün önce annem ve teyzemle beraber muayeneye gittik mammy makeover ameliyatı olacaklar 1 ay sonrasına gün verdiler kilo vermelerini istedi ersin bey bende 6 ay sonra göğüs dikleştirme ameliyatına gidicem inşaallah. Fotograf koymayı isterdim ama malesef , testtürlüyüm 😊 . Şu anki halimden aşşırı memnunum popom süper basenlerim tam istediğim gibi karnım olup olabilecek en güzel halinde ki ben kendimi hiç böyle görmedim çünkü hep kiloluydum ... yani demem o ki kızlar korkmayın gerçekten ben ağrı acı yaşamadım eve gidince ağrı kesici bile kullanmadım , ameliyattın 6. Günü gusul abdest aldım hayızlıydım namazıma bile başladım oturarakda olsa kıldım 🤲iyi ki yaptırmışım diyorum iyi ki . Son bişey daha ameliyatın en zor yeri iyileşme süreci sabirsizlaniyorsunuz ne zaman dik yürüyeceğim ne zaman ödem gidecek falan beklemesi gerçekten çok zor . Ameliyata 80 kg girdim 81 kg çıktım şuan 77 kg çıkıyorum ödemim baya azaldı yaralarım pembeleşmeye başladı ve incecik bi çizik gibi duruyor , uyuşuk yerlerimde baya açıldı daha net hissediyorum dokunuşlarımı . İnşaallah yardımcı olabilmişimdir sizlere 🤗💕
Harika bir detaylı paylaşım olmuş. Kaleminize sağlık❤️❤️ benim de hikayem benzer tüp mideyle 30 kilo verdim ben de sora bir çocuğum var. Siz de üç çocuk demişsiniz. Ne zaman kucağınıza alabildiniz en erken? Ben de Temmuzda olacağım inşallah meme küçültme ve karın germe kombine. Çocuk kucağa alamamak en çok korkutan şeylerden biri beni. 14 aylık bir çocuğum var, annem kalacak benimle de sarılmadan etmeden nasıl olacak bilmiyorum. Alakasız zamanlarda kucağıma da atlamayı sever 😂 Bir de foto paylaşmıyorum demişsiniz ama özelden de olsa paylaşma şansınız var mı? Bir de süreç ile ilgili öncesinde ya da sonrasında tavsiyeleriniz olur mu? 77 kiloyum ben de ölüm orucuna girdim resmen ameliyat için :KK43:

İçinize sindiyse ne mutlu size darısı başıma cihan şahinin paylaşımlarında yapılan işlem görünmüyor sanırım merak ettim bende inşallah en iyi şekilde atlatırsınız

İçinize sindiyse ne mutlu size darısı başıma cihan şahinin paylaşımlarında yapılan işlem görünmüyor sanırım merak ettim bende inşallah en iyi şekilde atlatırsınız
Evet instagramda yayınlanmıyor ama wa'dan yazıp sizi teyit ettikten sonra özel bir şifre ile göre biliyorsunuz. Randevu sırasında ekrandan tek tek her şeyi gösteriyor zaten. Profesyonel geldi bana yaklaşımı açıkçası.

Çok iyiymiş yani kendi reklamını çok yapanlar bir bir döküldü zaten sizin adınıza sevindim açıkçası sorun olmazsa özelden kaç bölge anlaştınız fiyat olarak öğrenebilirmiyim çünkü 2016 yılındada karar vermiştim paramda yeterliydi burada ismi geçen biraz adı duyulan yerler fiyatları çarpı 2 yapıyor o zaman kızıp vazgeçtim bu defa kararlıyım bütçeme uyana direk gidip olucam şu son kiloları verip

Çok iyiymiş yani kendi reklamını çok yapanlar bir bir döküldü zaten sizin adınıza sevindim açıkçası sorun olmazsa özelden kaç bölge anlaştınız fiyat olarak öğrenebilirmiyim çünkü 2016 yılındada karar vermiştim paramda yeterliydi burada ismi geçen biraz adı duyulan yerler fiyatları çarpı 2 yapıyor o zaman kızıp vazgeçtim bu defa kararlıyım bütçeme uyana direk gidip olucam şu son kiloları verip
Yazıyorum şimdi

X