360 Body Lift Dikiş Açılmadı

birtuplukiz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2021
15
4
26
Merhaba,

Ben 15 gün önce kol germe, uyluk germe ve 360 body lift ameliyatı oldum. 6 gün önce kalçada tam çatal kısmında akıntı olduğunu fark ettim. Doktorum rif pansuman yapmamı önerdi. 6 gündür pansuman yapıyorum ama bölgeden akıntı devam ediyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Nasıl çözdünüz? Ne kadar sürede açılan dikişiniz kapandı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba,

Ben 15 gün önce kol germe, uyluk germe ve 360 body lift ameliyatı oldum. 6 gün önce kalçada tam çatal kısmında akıntı olduğunu fark ettim. Doktorum rif pansuman yapmamı önerdi. 6 gündür pansuman yapıyorum ama bölgeden akıntı devam ediyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Nasıl çözdünüz? Ne kadar sürede açılan dikişiniz kapandı?

Geçmiş olsun şuan ne durumda ?

Merhaba,

Merhaba bende kol germe ve uyluk germe ameliyatı olmak istiyorum. Nasıl geçti çok zorlandınız mı. Bu arada Geçmiş olsun. Ne kadar sürede rahat hareket etmeye başladınız

X