300cc VS 350cc VS 375cc HELPPP!

Nasılsınız, ameliyatınız nasıl geçti?

Merhaba benim bugün ameliyat dahil 3.günüm. Sol göğsümün altında karın guruldaması gibi sesler geliyo özellikle ayağa kalkınca aralıksız gurul gurul ediyor sizde de oldu mu öyle bir şey, acaba gaz sıkışması gibi bir şey mi?

Ameliyat oldunuz mu? Nasıl geçti olduysanız?
Oldum canım drenler takılı oturuyorum, 3 kez yürüdüm
Daha da yürümek istiyorum aslında ama
Şükür iyi geçti de kulak agrım basladı, ama alışık oldugum bir ağrı diyebilirim üstüne yatınca saç bandanası takınca falan bu ağrı olurdu ağrı demeyim de baskı sabah 11:30 gibi çıkmışım

325 cc sığmış onu koymuş hocam sağolsun öyle bakalım iyiyim simdilik morfin veriliyor

Zaten doktor dediki spor da yapmışsınız sanırım çok sertti kasınız dual plane oldu ondan fazlası olmazdındedi😂

Oldum canım drenler takılı oturuyorum, 3 kez yürüdüm
Daha da yürümek istiyorum aslında ama
Şükür iyi geçti de kulak agrım basladı, ama alışık oldugum bir ağrı diyebilirim üstüne yatınca saç bandanası takınca falan bu ağrı olurdu ağrı demeyim de baskı sabah 11:30 gibi çıkmışım

325 cc sığmış onu koymuş hocam sağolsun öyle bakalım iyiyim simdilik morfin veriliyor

Zaten doktor dediki spor da yapmışsınız sanırım çok sertti kasınız dual plane oldu ondan fazlası olmazdındedi😂
Çok geçmiş olsun. Aman güzel ve doğal olsun da dual kasaltı kasüstğ hiç farketmez 😂 cc’lerimiz de aynı 😂 inşallah kısa zamanda eski hareket edebildiğimiz günlere döneriz 😂 kulağınızda problem mi vardı bu arada

Çok geçmiş olsun. Aman güzel ve doğal olsun da dual kasaltı kasüstğ hiç farketmez 😂 cc’lerimiz de aynı 😂 inşallah kısa zamanda eski hareket edebildiğimiz günlere döneriz 😂 kulağınızda problem mi vardı bu arada
Aynen aynen canım zamanla azala azala bitecek inşallah ağrılarımız🙃 kulaklarım kepçeydi kıkırdagı da sertti yaş ilerledikçe üstüne yattıkca da ağrımaya basladı şimdi çok merak ediyorum şeklini yıllarca saç toplamadım 😄

Merhaba benim bugün ameliyat dahil 3.günüm. Sol göğsümün altında karın guruldaması gibi sesler geliyo özellikle ayağa kalkınca aralıksız gurul gurul ediyor sizde de oldu mu öyle bir şey, acaba gaz sıkışması gibi bir şey mi?
Çok geçmiş olsun. Muhtemelen gaz sıkışmasıdır. İlk haftayı atlatınca gerisi daha kolay geçiyor.

Aynen aynen canım zamanla azala azala bitecek inşallah ağrılarımız🙃 kulaklarım kepçeydi kıkırdagı da sertti yaş ilerledikçe üstüne yattıkca da ağrımaya basladı şimdi çok merak ediyorum şeklini yıllarca saç toplamadım 😄
Siz aynı bensiniz resmen bende de hafif kepçelik var diye toplamıyorum hep açık saç geziyorum 😂

teşekkür ederimmm! Çok güzel geçti. Sonrasında hemen uyandım ve normal hayatıma devam ettim ilk 2 gece sırtüstü yatmak biraz beni yordu yana dönmek istedim ama alıştım. Normal hayatıma döndüm sayılır.
Çok geçmiş olsun. Ben sırtüstü yatmaya hala alışamadım onun dışında güzel gidiyor. Bir de bugün benim pansumanım vardı bana bir haftadan önce banyoya girme dedi

Cc olayının görünüşü kişiden kişiye çok değişiyor. Mesela benim bir tanıdığım benden önce ameliyat oldu 1.75 boylarında en fazla da 58 kilo falandır sanırım ona 330 cc takıldı ve büyük duruyordu bende hatta onu gördükten sonra doktoruma en fazla 300 cc olsun demiştim çünkü 1.57 boyunda 53 kilo minyon bi tipim var. Doktorum bana ameliyatta karar vereceğini söyledi. Bende güvendim ona teslim ettim ve ameliyattan sonra bir baktım ki 355 cc takmış resmen şok geçirdim. Evet büyük duruyorlardı çünkü inanılmaz şişlerdi ve sertlerdi şimdi 23 gün oldu artık küçülmeyeve yumuşamaya başladılar. Doktoruma sorduğumda neden bu kadar büyük taktınız diye göğüs cebimin büyük olduğunu 300 cc koyduğunda yanlarda boşluk kaldığını söyledi 355 cc tam doldurmuş yani eğer sizin göğüs cebiniz küçükse size konan 355 cc devasa durabilirken bende normal durabiliyor inş anlatabilmişimdir :) o yüzden bence bu konuda doktorun kararına güvenin :)
Memnun musumuz sonuçtan ? Bir de hangi doktora ne kadarsa yaptırdınız acaba? :)

Memnun musumuz sonuçtan ? Bir de hangi doktora ne kadarsa yaptırdınız acaba? :)
Evet kesinlikle memnunum iyi ki yaptırmışım. 3.5 ay oldu ameliyat olalı iyice artık yumuşadılar ve doğal görünüme kavuştular. Ataşehir estethica da doktor asya hanıma 45 bine ameliyat oldum. Motiva full 355 cc takıldı. Şu an fiyatlar değişmiştir büyük ihtimalle ama

Size 400 cc fikrimce büyük sürü kilonuz düşük ve muhtemelen sırt çevreniz de dardır.Benim boyum 162 kilom 55. Göğüs çevrem geniş.Büyük istediğimi söyledim yakışabilecek en büyük şekilde olmasını istedim.450 cc takıldı.Kıyafetle ,crop tshirtle büyük duruyor ama cıplakkrn çok doğal gözüküyor.Gören biri asla silikon gibi durduğunu söyleyemez.Eğer göğüs çevrem dar olsaydı muhtemelen çok abartılı bir şekilde büyük görünecekti.Bilmiyorum benim mesela bana göre 500 cc bile olurmuş.Yani sonuç olarak bence ccye takılmayın.herkeste bambaşka gözüküyor.
Gerçekten yorumunuzdan sonra aydınlandım. Göğüs çevresi aslında ccden daha önemli.

X