Premature Bebekler 30 haftalık doğum yaptım bebeğim küvezde

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Kac haftalikken taburcu oldunuz neye gore cikariyorlar haftayami kiloyami gelisimemi
Tam 4 hafta kaldı, kiloyu baz alıyorlar canım. son hafta emzirmeye giriyordum genelde bir sağlık problemi yoksa çocuk 2 kilo üstüne çıkınca emebiliyosa çıkarıyorlar, ki bizim ki tam ememisti ama yine de çıkmıştık

Tam 4 hafta kaldı, kiloyu baz alıyorlar canım. son hafta emzirmeye giriyordum genelde bir sağlık problemi yoksa çocuk 2 kilo üstüne çıkınca emebiliyosa çıkarıyorlar, ki bizim ki tam ememisti ama yine de çıkmıştık
TEsekkur ederim son birsey soracagim suan solunum oksijen sikintisi yok acba emzirdikten sonra olurmu yoksa daha olmazmi sizce

Bizde de solunum sıkıntısı olmadı çok şükür, emzirmeye girerken de öyle bir problem olmadı. Zaten ona göre izin verirler, sağlıcakla hemen kavuşun inşallah

Benim bebeğimde küvözde bugün 11.Günü midesine hortumla besleniyor. 8.gün ağzından tüp çıkmiş bebeğe bi şans verelim demişler extübe yani burundan oksijen denediler 2 gün tolere edemedi. Geri entübe oldu. Beslenmeye devam ediyor bu konu hakkında bilgisi olanlar lütfen beni de bilgilendirebilir mi çok çaresizim her gün öyle görmek canımı çok yakıyor.

X