3 yıl önce 2. Evliliğinden boşanan kaynanam bana kendi kullandığı fantezini birden bire çekmecesinden çıkarıp bana verdi

Bahtiyar ol 😂😂😂 ben de siteye giriste zeka olcum cihazi talep ettim ama daha alamadik, gelir felmez ilk sende denicez soz 🌺
Talep senden geldiğine göre demek ki ihtiyaç duydun😂😂 bak okuduğun konuyu bile anlamamişsın teyzeciğim. Oğlunun yanında tanga giyen kaynana dedin yahu pes. Artık nasıl bir bilinçaltı varsa😂😂

Ama sen başlattın. Hakettin yani:)) iyi geceler 🌼
Ben sana hakettiklerini veriyor muyum yalanci cici kisss? Mesela hakaretten suc duyurusunda bulunacagim yarin kolluk alir evden diyor muyum? Demiyorum. Neden? Cunku akilli mantikli, seviyemi bozmayacak olgunlukta bir insanim.

Yani hak hukuk islerine girersek cikamayiz burdan, sana da iyi geceler 🤓

Yavrum sen bekarsin sanırım. Bi evlen kaynana ilk olarak yün döşek yaptırır. Evrenin sırrını çözmüş gibi ta taaaa demez mi😂😂😂😂 o yün döşek gelin olmanın şanindandir da senin aklına niye hemen yatmak geldi anlamadım. Ayrıca erkek değilim boşuna yazma😂😂

Yün döşek -30 dereceyi goren doguda bile kalmadi artık, tum evler dogalgazli diye. Yün yorgan, döşek tarzi seyler eskiden evler cok soguk oldugu için yapilirdi. Benim ceyizimde de yün yorgan vardi, kullanilmadi bile. Beli 30 yil once gelinligin şanından olabilir ama su an islevsel esyalar degil bunlar

X