3 yıl önce 2. Evliliğinden boşanan kaynanam bana kendi kullandığı fantezini birden bire çekmecesinden çıkarıp bana verdi

Ben sana hakettiklerini veriyor muyum yalanci cici kisss? Mesela hakaretten suc duyurusunda bulunacagim yarin kolluk alir evden diyor muyum? Demiyorum. Neden? Cunku akilli mantikli, seviyemi bozmayacak olgunlukta bir insanim.

Yani hak hukuk islerine girersek cikamayiz burdan, sana da iyi geceler 🤓
Allah'ım sana geliyorum bu sebep sonuç ilişkisi kurma becerisi, bu muhakeme bu muhasebe... Cidden akıllı mantıklı seviyene bayıldım, bence hepsini tüketme seneye de kullanırsın 😂😂 bu defa gerçekten bye👋

Yün yorgan meselesi nerden çıktı bilmiyorum ama ben severim. Kışın iyi oluyor 😁😁 üşütmüyor. Annemin çeyizinde var kışın yatarız. Tek sıkıntısı ağır olması. 😁😁

Yün döşek -30 dereceyi goren doguda bile kalmadi artık, tum evler dogalgazli diye. Yün yorgan, döşek tarzi seyler eskiden evler cok soguk oldugu için yapilirdi. Benim ceyizimde de yün yorgan vardi, kullanilmadi bile. Beli 30 yil once gelinligin şanından olabilir ama su an islevsel esyalar degil bunlar
Kesinlikle işlevsel değil. Valla sırf kadın kırılmasın diye almak zorunda kaldım. Deprem bölgesinde yaşadığım için burada çok ihtiyaç oldu ve birinin çok işine yaradı. Allah kaynanamın hayrını kabul etsin dedim verdim çadırda kalan bir aileye

Profilde yazan yaşınız doğru mu ahretlik? Bu kadar teyze deyip, üyeden iki yaş büyük görünüyorsunuz da.
Erkek değilseniz bile muhtemelen yalancısınız.
İşte ironi bilmeyen bir amip daha. Erkek olmamı neden bu kadar çok istediniz üç arkadaş anlamadım ama üzgünüm yardımcı olamayacağım minik😉

Eşinize söylemeyin yazık kadına. Kötü niyetle yapmış gibi görünmüyor. Kendisine söyleyin iç çamaşırı kabul edemeyeceğinizi kötü hissettirdiğini. Teşekkür edin verin geri.

Ayrıca gerçekten yaşı daha büyük diye birine hakaret ettiğini sanmak nedir… ne kadar iqsu düşük bir konuşma tarzı. Bir şey demeden geçemedim. Ergen ergen işler gereksiz özgüven.

İşte ironi bilmeyen bir amip daha. Erkek olmamı neden bu kadar çok istediniz üç arkadaş anlamadım ama üzgünüm yardımcı olamayacağım minik😉
Amip mi? Ne kadar ayıp, ironi bilen, aklı selim 43 yaşında kadınsınız.
Ama minik iltifatınız için teşekkür ederim.

3 yıl önce 2.evliliğinden boşanmış ve tangasını hiç yıkamadan dolapta gelini için mi saklamış ? Allah bilir "küloduma (pardon tangama) boşaldı, hamile kalır mıyım ?" diye de konu açmıştır.

Kızlar canım çok sıkkın kaynanam kendi eşyalarını hediye niyetine vermeyi çok sever. Daha önceden kızmıştım ama çok kafama takmamaya çalıştım bugün de birden bire fantezilerini verdi hatta kullanılmış tanga daha yıkanmamış. Ben kabul etmek istemedim o şaşkınlıkla ve acelem de vardı. Bilet diyemedim. Oğlunun haberi yok işleri çok yoğun diye bahsetmedim doğru zamanı gelince söylemeyi düşünüyorum. Bu durumda ne yapmak lazım. Kendimi çok kötü hissettim. Halbuki temiz biri bana çok itici geldi bu hareketi kaynanama nasıl tavır sergilemeliyim
Yuh daha neler 🤣 kullanılmış gecelik isteyen abla geldi aklıma
Hiç hijyenik değil

Yavrum sen bekarsin sanırım. Bi evlen kaynana ilk olarak yün döşek yaptırır. Evrenin sırrını çözmüş gibi ta taaaa demez mi😂😂😂😂 o yün döşek gelin olmanın şanindandir da senin aklına niye hemen yatmak geldi anlamadım. Ayrıca erkek değilim boşuna yazma😂😂
Yun dosek ne la? 2.ye evlendim hic yün dosegim olmadi. Daha gelin olamadim demek

Yün döşek -30 dereceyi goren doguda bile kalmadi artık, tum evler dogalgazli diye. Yün yorgan, döşek tarzi seyler eskiden evler cok soguk oldugu için yapilirdi. Benim ceyizimde de yün yorgan vardi, kullanilmadi bile. Beli 30 yil once gelinligin şanından olabilir ama su an islevsel esyalar degil bunlar
Kiz bizim memlekette ne yun yatagi. Isilik cikarirsin yemin ederim jxjxjxjx

Kızlar canım çok sıkkın kaynanam kendi eşyalarını hediye niyetine vermeyi çok sever. Daha önceden kızmıştım ama çok kafama takmamaya çalıştım bugün de birden bire fantezilerini verdi hatta kullanılmış tanga daha yıkanmamış. Ben kabul etmek istemedim o şaşkınlıkla ve acelem de vardı. Bilet diyemedim. Oğlunun haberi yok işleri çok yoğun diye bahsetmedim doğru zamanı gelince söylemeyi düşünüyorum. Bu durumda ne yapmak lazım. Kendimi çok kötü hissettim. Halbuki temiz biri bana çok itici geldi bu hareketi kaynanama nasıl tavır sergilemeliyim
Başkasının iç çamaşırı giyilmez tabiki.

X