3 kelime 1 cümle

Fayans ustası banyo tadilatında fayans arasında tektaş buldu. Ama bize Beştaş buldum dedi. Bilmiyordu ki kameraya yakalandı 😂

jigolo - terlik - şurup

Jigola olan genç adam mutlulukla otele gidince karşısında terlik giyip elinde şurupla bekleyen otel müdürü ile karşılaştı 🤣🤣

Yirmi,kuru fasulye ,demir

Jigola olan genç adam mutlulukla otele gidince karşısında terlik giyip elinde şurupla bekleyen otel müdürü ile karşılaştı 🤣🤣

Yirmi,kuru fasulye ,demir
Kuru fasülye yerken yirmilik dişim kırıldı içinden demir çıktı

Pisuvar - kalem-gergedan

Parayı basıp Mars'a gidecek ilk uzay gemisinde kendine yer ayırtan karpador iş adamı, gevşek davranışları yüzünden uzay boşluğuna fırlatıldı afsffsaa.🤣

Noel Baba, çikokatalı pasta, kayık

Parayı basıp Mars'a gidecek ilk uzay gemisinde kendine yer ayırtan karpador iş adamı, gevşek davranışları yüzünden uzay boşluğuna fırlatıldı afsffsaa.🤣

Noel Baba, çikokatalı pasta, kayık
Çikolatalı pasta yerken bacadan kayıkla Noel baba geldi

Turp-parke-titanic

Titanik filmini izlerken çay koymaya kalkan annem, gözleri yaşardığından parkenin üzerine düşmüş turpu görmeyince yere kapaklandı.

Kanguru, ketçap, Almanya

Göçmen komşum, tesadüfen kadınlar kulübünü keşfedip hakkında konu açtığımı görünce Tiktok'ta video çekip beni rezil etmiş.

Bir derdim var, su samuru, inci kolye

Göçmen komşum, tesadüfen kadınlar kulübünü keşfedip hakkında konu açtığımı görünce Tiktok'ta video çekip beni rezil etmiş.

Bir derdim var, su samuru, inci kolye
Bir derdim vardı su samuruna anlatırken inci kolyemi çaldı kaçtı

Kapı-plaka-kurbağa

Merkül tutulmasında süslenirken şimşekler içeriyi aydınlatttı

Turp-ingiliz anahtarı-pinti
Mutfak robotuna turp sıkışıp bozulunca pinti kocam, robotu kendi başına İngiliz anahtarıyla tamir etmeye kalktı.

lazanya, emrivaki, metrobüs

Mutfak robotuna turp sıkışıp bozulunca pinti kocam, robotu kendi başına İngiliz anahtarıyla tamir etmeye kalktı.

lazanya, emrivaki, metrobüs
Emrivakiyle bizi çağıran kayınvaldeme giderken metrobüsü kaçırınca eve dönüp lazanya yedik.

Pavyon, Sigorta, kanguru

X