3 gündür bebeğimi hissetmiyorum

Normal değil 3 günde uzun bir süre tatlı birşeyler yiyin birde karnınıza piyano çalar gibi parmaklarınızla masaj yapın

24 haftalık gebeyim 3 gündür bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum çok korkuyorum sizce normal mi
Tatlı bir şeyler yediğiniz halde hala öyle düşünüyor iseniz doktorunuzla iletişime geçin, veya acilde bir ultrasonda baksınlar içinizin rahatlaması için. Ara ara bebek hareketsiz olabilir ya da yavaş hareket ettiği için hissetmeyebilirsiniz. İnsanlar gibi onun da yorgun veya durgun olduğu uyuduğu zamanlar olabiliyor. Grip vs iseniz hareketleri yavaşlayabiliyor

Tatlı bir şeyler yediğiniz halde hala öyle düşünüyor iseniz doktorunuzla iletişime geçin, veya acilde bir ultrasonda baksınlar içinizin rahatlaması için. Ara ara bebek hareketsiz olabilir ya da yavaş hareket ettiği için hissetmeyebilirsiniz. İnsanlar gibi onun da yorgun veya durgun olduğu uyuduğu zamanlar olabiliyor. Grip vs iseniz hareketleri yavaşlayabiliyor
Evet bu zamanlarda sürekli hareket olmuyor ama bebeği hergğn hareket ettiği halde 3 gündür etmiyorsa bir sorun olabilir

Tatlı birşey yiyin veya için sol tarafınıza yatın yarım saat içinde hissetmezseniz bir acile gidin. Ciddi birşey yoksa bile içiniz rahat eder.

Merhaba merak ettim durumunuzu bebeğiniz iyi mi

X