3 günde sadece yarım kilo vermem normal mi ya 😕

İrrite olup atlıyordum 😂 bı bakayım. Akşamları yarım saat yürüyorum sadece. Yeterli değildir yani
Ben yapiyorim onu 300 e kdr gidebiliyorum sinrasi yok acayip karin agritiyor ..tempolu yürüyüş en iyisi normal degi biraz tempolu
Olur olur zamana yayin stres yapmayin olur

Akşamları yarım saat yürüyorum sadece yeterli değildir yani

Yoo gayet yeterli sağlıklı olanı bu zaten, deliler gibi koştur koştur saatlerce yürümenize gerek yok, az sabır diyetinize devam edin, sonunda düzene girecektir, bol su için, uykunuzu alın uykusuzlukta engeldir kilo vermeye bir de uygun bir zamanda kan değerlerinize baktırın B, D ve ferritin eksikliğinde kilo verme zorlaşır

Gereken cogu sey yazilmis. Ben bir de sunu eklemek isterim. Kilo verme surecinde kavun karpuz incir uzum gibi meyvelerden uzak durmak daha iyi sonuclar almana yardimci olur. Bunu da karatay diyetini arastirirken ogrenmistim. Glisemik indeksi daha dusuk meyveler tuketebilirsin onlarin yerine.

Karpuz cok sekerli,hemen aciktirmiyor mu?İncirle karpuz ayni gun yenilmese daha iyi kalorili onlar.
Oglen sebze yemegiyse aksm et tavuk balik tercih edin.
Tabi ben diyetisyen degilim ,konunun uzmanina sormak lazim.
Ama ac kaldikca yag depolar vucut,kilo vermek zorlasir diye okumustm bikac yerrde.

Tartının sert bir zeminde olduğuna dikkat edin .
Bir de adet döngünüze göre ayın bazı günleri vücudunuz çok su tutuyor . Belki öyle bir dönemdesiniz .

2020 Ekim de 111 kg ile diyete başlamıştım.ilk 2 ay 5 kg verebildigim için kk da da dahil herkes tarafından topa tutuldum 😂 çok kilolular çok kg verirmişte ben neden az vermişim. Çünkü tam anlamıyla adapte olamıyordum, emziriyordumda. 3 ayı tamamladigimda 10 kg gitmişti. 1 yılı tamamladigimda 35 kg gitmişti 🙂
En düşük 66 kg civarını gördüm geçen kış bazı sorunlardan biraz geri aldım. Şuan hala adapte olamadım ama almayı durdurdum. Yine verebilirim kendime de inanıyorum 😌

2020 Ekim de 111 kg ile diyete başlamıştım.ilk 2 ay 5 kg verebildigim için kk da da dahil herkes tarafından topa tutuldum 😂 çok kilolular çok kg verirmişte ben neden az vermişim. Çünkü tam anlamıyla adapte olamıyordum, emziriyordumda. 3 ayı tamamladigimda 10 kg gitmişti. 1 yılı tamamladigimda 35 kg gitmişti 🙂
En düşük 66 kg civarını gördüm geçen kış bazı sorunlardan biraz geri aldım. Şuan hala adapte olamadım ama almayı durdurdum. Yine verebilirim kendime de inanıyorum 😌
Vaay ne büyük bir başarı hikayesi. En azından bir ayda 5 kilo verebilirsem öbür ay için motive olurum

Merhaba. Kilo verme süreçlerine daha önceden de giriyordum. Fakat şimdi 3 gündür diyetteyim ama sadece yarım kilo verebilmişim çok üzgünüm. Çok demoralize oldum. 80.5 kilodan 80.0 e düştüm sadece. 165 boyum var.
Diyetin ilk günleri bilirsiniz ödem atılır bir iki kilo hemen verilir. Ama bende öyle olmadı bu sefer 😐

Yaptığım diyet sabah yumurtalı ve 1 dilim ekmekli standart diyet kahvaltı ogld ve akşam ise sebze yemeği idi. Ayran ile. Ara öğün olarak da bir iki incir ya da karpuz yemistim.
Şok diyet yapmalı mıyım? Sadece kabak vb diyetler
Herkesin bünyesi ayrı diyetisyen eşliğinde 90dan 74 e düşmüştüm..ilk günler hızlı gitmedi ikinci ay hızlandım mesela..tam gaz devam edin ..darısı başıma çünkü dogumdu emzirmeyi gene aldım baya

Karpuz cok sekerli,hemen aciktirmiyor mu?İncirle karpuz ayni gun yenilmese daha iyi kalorili onlar.
Oglen sebze yemegiyse aksm et tavuk balik tercih edin.
Tabi ben diyetisyen degilim ,konunun uzmanina sormak lazim.
Ama ac kaldikca yag depolar vucut,kilo vermek zorlasir diye okumustm bikac yerrde.
Diyetisyen değilsin ama çoğu diyetisyenlerden daha daha daha zayıfsınnn:KK70::KK70:

sporla aran nasil intgramda bi tane Çinli kadin denk geliyor gobegini kaldirip indiriyor videoa ha hu hau diyede ses çıkarıyor ben arada onu yapmaya calışıyorum karnim bayagi agriyor kesin denk gelmişsiniz kadin populer karin hareketinde
Ay kadın idolüm oldu baya araştırdım kadın benim gibi göbekli simitli bişey. O hareketleri yaparak zayıflamış. Bir kaç tanede çalıştırdıklarına denk geldim baya fit olmuşlar 🥰 bi kaç türkte denemiş 1 haftada farkedilir incelme olduğunu yazmışlar.

Evet normal
Ben bazı haftalar hiç kilo verememistim
Şok diyet yapmayın sonra geri alırsınız

Daha fazla protein almalısınız. Ara öğünde şekerli karpuz yerine başka bir alternatif düşünün. Yarım saat yürümeniz yeterlidir. Biraz da güç antremanı yapın. Kalorinizi aşırı kısıtlamayın.

Ay kadın idolüm oldu baya araştırdım kadın benim gibi göbekli simitli bişey. O hareketleri yaparak zayıflamış. Bir kaç tanede çalıştırdıklarına denk geldim baya fit olmuşlar 🥰 bi kaç türkte denemiş 1 haftada farkedilir incelme olduğunu yazmışlar.
Bende yapiyorim 1 hafta oldu bakalim

Lütfen bir Diyetisyene gidin. Bu yaptığıniz diyette şok diyete yakın zaten. 80 kilo ile bu kadar az yemeniz doğru değil vücut kendini kitler zamanla. Ki sağlıklı ve ideal kilo verimi haftada (7 gun de) yarim kilo ile 1 kilo arasıdır. Ideal sağlıklı olan budur. Gerisi kas ve su kaybı daha çok. Lütfen Diyetisyene gidin devlet hastanelerinde de var artık. Düzenli takip ile hedefinize kolayca ulaşırsınız

X