3 ayda ideal bedene kavuşalım.

mavilimYesilim

Hareket et durma, vazgeçme, erteleme, hemen şimdi.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
7.839
3.454
Merhaba hanımlar.
Güncel tarihim 14 mayıs 2022
Her gün bir video motivasyon

3 ayda
Harekete karar ver o saniye başla.
Evet bir mola döneminden çıktım. Tekrar günlük tutmaya karar verdim.
Haziran en hızlı verme dönemi. En az 4 kilo
Temmuz 2.5
Ağustos 1
Minimum 7 kilo

Son düzenleme:
Peki nasıl beslemeliyim
Bir çok rejim detoks var.
Rejime karşıyım.
Yasak koymak yok.

Öncelikle zihnimde ideal bedenimi düşleyeceğim.
Deniz Egece kitaplarını okudum.
4 kitabı var. Anlatmak istediği de ideal bedenini zihninde gör. Alt bilincine bunu ikna et. Zihninde hayalin oluşmayacak önce bu hemen olmaya bilir diyor. Kendisi düşünce molası diye bir şey oluşturmuş. Dua ile veya kendini ikna etmek için cümleler kuruyorsun.
Örnek ideal bedenimde daha çekiciyim.
İdeal bedenimde daha sağlıklıyım.
50 kilo benim ideal kilom.
Harekete geçtim kararlıyım....
İnsan sürekli zihninde hareket kilo verdirir dediğinde daha bir enerjik oluyor.
Hareketi çeşitlendirim . Dışarı çıkamıyorsak evde elimizle yer silelim. Cam silelim. Halı silelim.
Bem bunları zaten yapıyorum diyorsan bedenine şunu kabul ettirmiş olabilirsin veya aldığın enerjiyi yakmış olabilirsin. Yediklerini porsiyonu küçült biraz. Zaten miden yumruğun kadar . Yumruğun kadar beslenirsen doyarsın. Acıkırsan sonra tekrar enerji al. Su iç, süt iç, ayran ve ya kefir iç.
Bu günlük kitap özetim bu😊👍🧜‍♀️

Peki nasıl beslemeliyim
Bir çok rejim detoks var.
Rejime karşıyım.
Yasak koymak yok.

Öncelikle zihnimde ideal bedenimi düşleyeceğim.
Deniz Egece kitaplarını okudum.
4 kitabı var. Anlatmak istediği de ideal bedenini zihninde gör. Alt bilincine bunu ikna et. Zihninde hayalin oluşmayacak önce bu hemen olmaya bilir diyor. Kendisi düşünce molası diye bir şey oluşturmuş. Dua ile veya kendini ikna etmek için cümleler kuruyorsun.
Örnek ideal bedenimde daha çekiciyim.
İdeal bedenimde daha sağlıklıyım.
50 kilo benim ideal kilom.
Harekete geçtim kararlıyım....
İnsan sürekli zihninde hareket kilo verdirir dediğinde daha bir enerjik oluyor.
Hareketi çeşitlendirim . Dışarı çıkamıyorsak evde elimizle yer silelim. Cam silelim. Halı silelim.
Bem bunları zaten yapıyorum diyorsan bedenine şunu kabul ettirmiş olabilirsin veya aldığın enerjiyi yakmış olabilirsin. Yediklerini porsiyonu küçült biraz. Zaten miden yumruğun kadar . Yumruğun kadar beslenirsen doyarsın. Acıkırsan sonra tekrar enerji al. Su iç, süt iç, ayran ve ya kefir iç.
Bu günlük kitap özetim bu😊👍🧜‍♀️
Harikasın egece nin kitaplsrını bende okudum cok mantıklı geldi harika bir insan hergün kendimlr konusuyorum cok faydasını gördüm suan daha hareketliyim

Harikasın egece nin kitaplsrını bende okudum cok mantıklı geldi harika bir insan hergün kendimlr konusuyorum cok faydasını gördüm suan daha hareketliyim
Bende çok hareketlendim. Herşeyi yedim belli süre sonra hayalinde ideal beden olunca amaca ulaşmak için diyorsun ki şunları ye enerjin yağlarını daha çok eritsin

3 ayda 5 kilo çok kolay verilir. 10 kiloda verilir.
Hedef 54.5 den 50 kiloya ulaşmak
Bel: 72cm ... 65 hedef
Göbek etrafı.:80 cm... hedef75 cm
50 kilo benim için ideal
Ben 50 kiloda daha güzelim
Harekete geçtim kararlıyım
Sen başarırsın
Açıktığımda yerim doyunc bırakırım
50 kilo hedefi e ulaşınca daha mutlu olucam

Hedef bu gün 30 dk zumba ve pamela reif ile haftaya başla

Yemek yap. Bulaşık yıka
Evi temizle ama sanki 2 saat sonra misafir gelecekmiş gibi hızlı ve aktif ol. Yeri elle sil.
Sonra 30 dk zumba yap. 30 dk pamela videoları
Sonra oğlan uyanır.
I

Kilo vermek için 7000 calori yakmak lazımmış.
7000 kalori nedir ki. Günlük zaten 2000 den fazla kalori yakarsın. Nasıl mı?
1 dk otururken 1-3 kalori yakıyor bedenin .kalp atışına göre veya yaşına göre değişiyor. Sürekli aktif olursan su içmek için hep mutfağa gidersen beden hep aktif olur.
Örnek hesaplama 60x 3x12 1 saat 60 dk. Dakikada 3 kalori yakarsan ve 12 saat aktif olursan 2160 kalori yakarsın..
O zaman 3 günde 1 kilo verirsin. Yediklerini eritirsin.
Düşünsene sadece hareket ederek 2160 kalori yaktın. Uyku ve dinlenme halinde de 1000 kalori yaksan .... süper değil mi..
O açıdan evde iş yerinde aktif olacaksın.
Dizi izleme veya izlerken zıpla birşeyler yap..
İnsan zihni ve bedenini nasıl programlarsak oda bize bu şekilde yanıt verecek.
1)Bedene yasak koymadan aldığımız enerjiden daha fazla enerji yakarsak ideal bedene ulaşıcaz.
2)İdeal beden için diyet listesi yerine.
Kol nasıl incelir
Bacak nasıl incelir
Göbek nasıl incelir bunları araştır.. aklın yediklerinde değil nasıl ideal bedene ulaşırım hangi egzersizker daha çok enerji yakar
Hangi eğitmenler sana iyi geldi. Enerjin tuttu
3)Her hafta yaptığın spora artı birşey kattın mı.. imkanlarına göre merdiven çık, yüzrbiliyorsan yüz. Dans et. Zumba yap. Kardio yap
4)Günlük 5000 adım atıyorsan. Dışardaysan yürüyüşüne hafif hızlandır veya koş. 1 dk içinde 30 sn koş 30 sn yürü.

Bu günlük görevimi tamamladım
-100 gr daha verdim

Güncel kilom 54.3 olmalı
Cuma tartı günü

Öğün olarak bir uygulaman var mı?
Serbest ama şu var ideal bedene ulaşmak hedefin o açıdan yumruğun kadar yiyeceksin. İlk başta 2 yumruk olsun. 😊👍 Tüm duygusal açlıklarını da en sevdiklerine sarılacaksın. Yiyecek takıntıların olabilir. Bunların çözümü sende saklı kendine kızmadan kendini severek Deniz egece ins. Ve youtube videolarına bak. Kitaplarıda çok etkili. 🥒🌶🍎🍏🍌🍌 Çikolata vs şeyler yerine elma koy. Elma da sana endorfin verir. Bana veriyor mesela. 😁

Serbest ama şu var ideal bedene ulaşmak hedefin o açıdan yumruğun kadar yiyeceksin. İlk başta 2 yumruk olsun. 😊👍 Tüm duygusal açlıklarını da en sevdiklerine sarılacaksın. Yiyecek takıntıların olabilir. Bunların çözümü sende saklı kendine kızmadan kendini severek Deniz egece ins. Ve youtube videolarına bak. Kitaplarıda çok etkili. 🥒🌶🍎🍏🍌🍌 Çikolata vs şeyler yerine elma koy. Elma da sana endorfin verir. Bana veriyor mesela. 😁
Deneyeceğim.. :)

X