3 ay bitti

adanaadana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
557
9
kızlar amelıyat olalı 3 ay oldu bugun doktora resımlerımı e mail attım yorumlarını yazacak bana artık..burnum barız bı sekılde hala sağa cekmıs durumda sol taraf şiş sağ inik duruo doktor telefonda inmesını zamana bırakcaz duzelecek dıo ama benım moralım cok bozuk hergun burnum bı sekıl kalkıorum sankı inmiş olan tarafata burun ucum un kıkırdagı boyle elıme gelıo ne bılım ya kızlar ne zmaan ınecek bu burun nasıl düzelcek

Son düzenleme:
Canım evet bıraz var ama ınŞallah doktorunun dedıĞı gıbı olur ve en kısa zamanda en gÜzel ıstedıĞın buruna sahıp olursun...ve buda ıkıncı amelıyatın deĞılmı senın

Canım onden cok gusel ve bellıkı kavıslı olacak.Bıde 2. fotonda gozunun bitiş yerıne kadar kavısın cok gusel.E gerısıde henüz şiş cok belli.Zaten en son ucunun şişliği iniyo.Şişlik ınmesı burnun alın tarafından başlıo zman gectıkce uclara doğru ınıo.Hepsi indiğinde hoş bı burnun olacak bence belli şeklınden,kafamda canlandırabuılıorum şuan.Bide 3 ay oldu dıe telaş ettın sanırım canım ama gercekten basılarının 1 ayda coğu şişliği gıdıo bazılarının dahada uzun sürüo.Burun derisinin inceliği kalınlığı ıle alakalı birşeymiş bu.Bizzat doktorum söledi canım.Sabret guselım ben beğendım burnunu.Kavisinin gelişi cok hoş.O inince cok gusel bu hal alcak belli.2. fotona dıkkatlı bak anlıcaksın sende canım

bende tam onu diycektimm. fotoları tam yandan yada önden çekilmemişş 2. resim de çok buğuluu daha net fotoğraflar olursa bizde ona göre yorumlarımızı yapalımm

benim burnum bi senede anca oturdu ilk aylar o kdr moralim bozuktuki depresyona girmiştim resmen. benimde burun ucum sola kayıyodu :)
burunda şişler eşit olarak inmiyo bi tarafın iniyo diger tarafında ödem oluyo vs ondan dolayı sanırım o kayma. senin 2. ameliyatınmış tecrübelisin bak burunun ne kdr zor oturdugunu biliyorsunudur. her sabah aynaya bakma moralini bozma. sabahları burun ztn çok şiş oluyo boşuna moralini daha çok bozarsın. bi süre bırak aynaları resim çekme hergün araştırma zamana bırak.. mutlaka güzel olcaKTIr

canım henüz çok şiş 3ayı daha geçir şişliklerin azaldığında inşallah daha iyi olucak önden beğendim ben profilden şişliklerin olduğu için iyi durmuyor ama dediğim gibi şişliklerden dolayı sabırlı ol canım olmazsa doktorun hatasını düzeltmek zorunda zaten sıkna canını hiç

adanaadana bak bi de bendede var odurum ama sebebi şu. yani hafif kayık demiştim ya. bir burun deliğim diğerinden daha genişmiş yani daha yanağıma doğru duruyor. ölçtm harbiden biri daha büyük. o da burnu kayık gibi gösterior.

kızlar amelıyat olalı 3 ay oldu bugun doktora resımlerımı e mail attım yorumlarını yazacak bana artık..burnum barız bı sekılde hala sağa cekmıs durumda sol taraf şiş sağ inik duruo doktor telefonda inmesını zamana bırakcaz duzelecek dıo ama benım moralım cok bozuk hergun burnum bı sekıl kalkıorum sankı inmiş olan tarafata burun ucum un kıkırdagı boyle elıme gelıo ne bılım ya kızlar ne zmaan ınecek bu burun nasıl düzelcek

duzelir iyisallah sislikler inince duzelecegine eminim resimler o kadar net degil ama genede guzel duruyor sisler iner sekerim gecmis olsun

X