2ayda 10 kilo

Hayatandhayal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2017
48
7
merhabalar. bugun size yıllardır yazamadıgım bu yazıyı yazıyorum çok mutluyum :) ben hiç bir zaman çok aşırı kilolu olmadım ,ama hiç zayıfta olamadım balıketliydim.
Bu arada boyum170 kilom da 76 idi .şuan 65-66 ...daha sonra nişanlandım ve resimlerime baktıgımda herkes benden ince güzel duruyormuş dedim .aslında benim görüşüm yüzüm güzel ;ama beden tamamıyla kapatıyor. çok üzüldüm... sonra kayınvalide adayının laf vuruşları nişanlımım imaları başladı...ben strese girdim dedim ki : artık yeter! hayatım diyet yaparak geçti .annemin mankenlere taş çıkartacak fizigi oluşu ,benim önümden hep ekmek çekmesine sürükledi onu .benim kızım olamazsın vs dedi .12yasımdan bu yana yemeklerde hep lokmalar bogazıma dizilerek diyet yaptım .araştırdım türk kahvesi cok faydalı diye ;sabahları ac karna sade türk kahvesi yatarken yogurt kırmızı biber limon... şekeri ekmegi unu kestim onun dışındaki yemegimi meyvemi kısmadan yedim ve 10kilo verdim6 aydırda almadım ...sormak istediginiz olursa buradayım ben yaptıysam sizde yaparsınız ☺️

X