26.08.2010 da yani yarın Labioplasti oluyorum Op.Dk Pelin İlbeyi 'ye

ya arkadaşlar ben doktora gittim doktor buna ameliyat yapamayız dedi hatta bikaç doktora göründüm hiçbirisi kabul etmek istemiyo hatta psikologa gönderen oldu anlamadım ben bu işten bişey anormal 1 durum yok diyorlar evliyim 8 aylık eşimde sen çok takıntılısın gayet normal dedi gören normal diyor ama bendeki sorun dış dudaklarım çok ufak zayıf olduğum için iç dudaklar o kadar buyuk olmasada ayaktayken falan değil ama az bacak actığımda görüyorum beni huzrsuz ediyor benimki kilo verdikten sonra oldu ama 2 sene önce 56 kilodan 43 kiloya indim şimdi 49 kiloyum fakat halen toparlamadı 1 doktoru ikna etsem olacam çünkü çok takıntı yaptım

Ne güzel işte demek ameliyata gerek yokmuş. Acınca herkesinki görünür, bunun ameliyatlık olanı ayakta durduğunda görüneniymiş. Birde dış duadklar zayıf olduğu için demişsin, demekki senin gerçektende ameliyatlık işin yok. Kesdirme kendini :))

nolur gerekmedikçe bıçak altına yatmayın allahın size verdiği vücudu kestirmeyin siz önemlisiniz başkaları ne der demeyin ben bunu anladım geç oldu sağlığım gitti ben önemliyim her tarafım kıymetli beyenmeyen beyoğluna almasın kıralı alır rahat oturabiliyosanız koşabiliyasanız halinize şükredin mutlu olun bizlerin yaşlarında çaresiz ölümü bekleyen kardeşlerinizi düşünün bence çok güzelsiniz

Arkadaşlar ben

Aylin Karanlık
Yeşim Yerçok
Burcu Kardaş
Pelin İlbeyi

arasında kararsızım. Aylin Hanım hariç hepsiyle telefonda görüştüm. Görüşmelerimde hepsi de çok sıcaktı. Aylin Hanım' ın dışında diğerleri kesinlikle lokal anesteziyle yapmıyormuş. Bu da beni korkutuyor açıkçası. Bir de fiyatlar çok yüksek 2000-3000 tl. Daha fazla gecikmeden, cesaretimi bir an önce toplayıp ameliyat olmak istiyorum, ama evdekiler anlamadan hem ameliyatımı olup hem de iyileşebilir miyim acaba? Lütfen bana da yardımcı olur musunuz?:KK34:

Arkadaşlar ben

Aylin Karanlık
Yeşim Yerçok
Burcu Kardaş
Pelin İlbeyi

arasında kararsızım. Aylin Hanım hariç hepsiyle telefonda görüştüm. Görüşmelerimde hepsi de çok sıcaktı. Aylin Hanım' ın dışında diğerleri kesinlikle lokal anesteziyle yapmıyormuş. Bu da beni korkutuyor açıkçası. Bir de fiyatlar çok yüksek 2000-3000 tl. Daha fazla gecikmeden, cesaretimi bir an önce toplayıp ameliyat olmak istiyorum, ama evdekiler anlamadan hem ameliyatımı olup hem de iyileşebilir miyim acaba? Lütfen bana da yardımcı olur musunuz?:KK34:

Ben Ankarada 400 liraya oldum.
Lokal anestezi ile yaptı doktorum ve hatta böyle bir işlem için kesinlikle geneli önermediğini söyledi.
Evdekiler ameliyat olduğunu anlamasın istiyorsan bir iki gün dinlen ve onlara mesela o bölgede çiban gibi bişey çıktığını ve yürüyemediğini söyle, ister istemez apışarak yürüyor insan :)

evdekiler anlamadan diyorsunda ünlü bir doktor beni yatalak yaptı iki ay tuvalete zor gittim allah yardımcın olsun ben hala oturamıyorum insan gibi 8 ay oldu artık hayatımın tadı yok kesip çıkardıkları parça çiçek gibi geri büyümüyor tatlım

ya arkadaşlar ben doktora gittim doktor buna ameliyat yapamayız dedi hatta bikaç doktora göründüm hiçbirisi kabul etmek istemiyo hatta psikologa gönderen oldu anlamadım ben bu işten bişey anormal 1 durum yok diyorlar evliyim 8 aylık eşimde sen çok takıntılısın gayet normal dedi gören normal diyor ama bendeki sorun dış dudaklarım çok ufak zayıf olduğum için iç dudaklar o kadar buyuk olmasada ayaktayken falan değil ama az bacak actığımda görüyorum beni huzrsuz ediyor benimki kilo verdikten sonra oldu ama 2 sene önce 56 kilodan 43 kiloya indim şimdi 49 kiloyum fakat halen toparlamadı 1 doktoru ikna etsem olacam çünkü çok takıntı yaptım

o zaman ameliyat olma canim.
Demekki seninki cillop gibi, doktorda gerek görmuyor.
Ne guzel i$teee

evdekiler anlamadan diyorsunda ünlü bir doktor beni yatalak yaptı iki ay tuvalete zor gittim allah yardımcın olsun ben hala oturamıyorum insan gibi 8 ay oldu artık hayatımın tadı yok kesip çıkardıkları parça çiçek gibi geri büyümüyor tatlım

Canım senin durumun biraz farklı ama, biliyorum çok acı çektiğini söylemiştin fakat labioplastide böyle bir durum söz konusu değil. İlk 1 saatten sonra acı falan kalmıyor, iğne ve ilaçlar acıyı azaltıyor. Fakat bence ailesine söylemeli, daha rahat etmesi ve çabuk iyileşmesi açısından.

Arkadaşlar plastik cerrah mı? yoksa jinekolog mu? Estetik cerrahın birinden aldığım fiyat jinekologların istediği fiyattan daha düşük. Ben de çok kararsız kaldım. Sizin tercihiniz nedir? Lütfen paylaşır mısınız, fikirlerinize ihtiyacım var.

Arkadaşlar plastik cerrah mı? yoksa jinekolog mu? Estetik cerrahın birinden aldığım fiyat jinekologların istediği fiyattan daha düşük. Ben de çok kararsız kaldım. Sizin tercihiniz nedir? Lütfen paylaşır mısınız, fikirlerinize ihtiyacım var.

Ben kadın doğum uzmanına oldum. Sonuç olarak cinsellide önemli, estetik cerrahın yanlış bir parçayı kesmesi sonucu cinsel hayatımız bitebilir. Bunuda gözel almak gerekir diye düşünüyorum.

Selam arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. Bende de aynı dert var. İnternetten araştırdım hep aynı doktorların ismi çıkıyor. Ben de Yeşim Yerçok'u gördüm hatta ona kendi sitesinden soru yazdım bakalım ne cevap yazıcak. Benim evime en yakın olan Yeşim Hanım heralde ondan mıdır bilmiyorum ilk onu düşündüm ama hakkında bilgim de yok doğrusu. Yeşim Hanım'la ilgili bilgi verecek olan yada Yeşim Hanım'a ameliyat olan var mı aranızda. Tecrübelerinize ihtiyacım var yakında nişanlanıcam da acele etmeliyim. Lütfen cevap bekliyorum teşekkürler...

Arkadaşlar niye hiç birşey yazmıyorsunuz, görüşleriniz benim için çok önemli. Yeşim Yerçok'u tanıyan, bilen, hakkında bilgi sahibi olan yok mu aranızda? Nişanım var yakında gecikmeden labioplasti olmak istiyorum, yardımcı olun lütfen...:KK59::KK59:

Kendi doktorunuz ile ilgili konu açarsanız daha fazla üyemize ulaşabilirsiniz. Bir doktorun konusunda başka doktoru sormak çok da sağlıklı olmaz..:KK34:

Arkadaşlar niye hiç birşey yazmıyorsunuz, görüşleriniz benim için çok önemli. Yeşim Yerçok'u tanıyan, bilen, hakkında bilgi sahibi olan yok mu aranızda? Nişanım var yakında gecikmeden labioplasti olmak istiyorum, yardımcı olun lütfen...:KK59::KK59:

sakın olma bosver......

1- Kadın doğum uzmanına ameliyat oldum.
2- Sonuçtan memnun kaldım, doktorum, senin değil benim memnuniyetim önemli ki, ben senin her zaman doktorun olayım ve beni başkalarınada tavsiye et dedi. :KK76:
3- Benimkilerde hem büyük hemde kalındı, lokal yapmanın her zaman daha iyi olduğunu söylüyor doktorum, ben geneli hiç bir hastama tavsiye etmem dedi. Ayrıca doktor küçükleri kesmesi daha zor oluyor dedi !
4- Ameliyatta iğne yapılırken canım acıdı, çünkü o bölge tamamen sinirlerden oluştuğu için normalmiş, sonrasında ise ben, işten izin alamadım, yoğun bir tempo ile çalıştığım içinde biraz sıkıntı yaşadım ( Bu konu ile ilgili detaylı yazılarım Labioplasti başlığında var orayada bir göz at isyersen ) :)
5- His kaybı yok bunu hissediyorum, hatta şimdi kendime daha bir güvenim geldi, buda dahada iyi olacağımı gösteriyor :) Zaten doktor klitorise dokunmuyor, hislerin orayla alakalı olduğunu söyledi.
6- Bu ameliyat en çok 40 dk sürüyor, sadece 6 cclik ilaç kullanılıyor, sence bu kadar kolay bir işlem için 2000-3000 lira çok değil mi? Doktoruma bende aynı soruyu sorduğumda, Bana; ben herkesin, sıkıntılarından kurtulmasını istiyorum, ayrıca bu iş o kadar zor değil neden 2000-3000 gibi rakamlar isteyip, kadınları mutsuz bırakıyım ki dedi.

Bence normali 400-500 gibi rakamlar. maximum 1000 lira olabilir
2000-3000 gibi rakamlar ise, kadınların zaten sıkıntılı oldukları ve utandıkları bir durumu, her kese söyleyemeyecekleri için, fırsata çeviren doktorların verdiği rakamlar.

Umarım faydalı olmuştur yazdıklarım :)

Okyanusderya verdiğin bilgiler gerçekten çok rahatlatıcı oldu teşekkürler. Ben de Ankara' yım ve labioplasti olmak istiyorum. Gittiğin yerin adı doktorun adı ve iletişim bilgilerini verebilirsen gerçekten çok memnun kalırım.. Henüz mesaj sayım yeterli olmadığı için özel mesaj atamıyorum üzgünüm ):

neden???????
bir bildiğin varsa lütfen söyle.

kusura bakma arkadasım biraz bencilce oldu....labiaplasti baslığı altında heryere attım mesajı...benim gorusumdu.....

ayrıca yeşim hanımı sormussun bir bilgim yok....mesajım labiaplasti ile ilgiliydi sordugun dr ile ilgili degil...

Okyanusderya verdiğin bilgiler gerçekten çok rahatlatıcı oldu teşekkürler. Ben de Ankara' yım ve labioplasti olmak istiyorum. Gittiğin yerin adı doktorun adı ve iletişim bilgilerini verebilirsen gerçekten çok memnun kalırım.. Henüz mesaj sayım yeterli olmadığı için özel mesaj atamıyorum üzgünüm ):

Doktorumun ismi Mümtaz Yüce konur 2, kızılay Ankara'da .

Umarım olumlu sonuç alırsın çünkü ben halimden memnunum :)

dm85 seni pişman eden sıkıntı nedir? Ben de bu ameliyatı olmak istiyorum fikir sahibi olmam açısından, çok özel değilse söyler misin? Özel mesaj hakkım yok henüz kusura bakma lütfen açık açık soruyorum ama hem burdaki herkes de olumlu olumsuz herşeyi öğrensin ki dikkat etmemiz gereken noktaları iyi bilelim. Cevap bekliyorum canım teşekkürler...

X