23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

Hepimiz hala Atatürkün çocuklarıyiz bizlerin ve çocuklarımızın 23 Nisani kutlu olsun daha nice musmutlu güzel bayramlara meclisimizin 99.yılı kutlu olsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Pon pon kız olarak 23nisanı iple çekerdim.:KK73:
Ne güzel gösteriler yapardık. Her taraf süslenirdi . O eski 23nisanlar kalmasa da Nice güzel bayramlara ..
Bugün çocuklara daha da sıkı sarılalım inşallah:KK200:
kalmadı maalesef 1 sene yapıyolar gösteri sonra yok
kzım 3.sınıf ama göstersi yok
biz orta okula kadar folklor oynardık
yazık çocuklarımıza

images.jpeg
23 Nisan Ulusal egemenlik ve cocuk bayramımız kutlu olsun En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

23 Nisan 1920 TBMM açıldığında, ki TBMM binası inşası bitmemiş bir yerdi, birlik, beraberlik duyguları taşıyan, elindeki avucundakini paylaşmaktan, bir kuru ekmeğini bölüşmekten bir an bile tereddüt etmeyen ecdadımız, evlerinin çatısındaki kiremitleri dahi ülkelerinin geleceğinin temeli atılacak TBMM için taşıdı, evlatları için vatanları için taşıdı, 23 Nisan 1920'de Anadolu ve dahi İstanbul işgal altındaydı, benim o güzel yürekli ecdadım bir an bile umudunu yitirmedi, inandı, güvendi.

23 Nisan 1920 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öylesine ilan edilmiş değildir aslında, 1920'de babası cephede olan, belki öksüz belki yetim kalmış çocuklara da umut aşılamaktır aynı zamanda.

Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum, egemenliğimiz için kendini feda eden büyük komutan büyük lider Atatürk, silah arkadaşları ve yürekleri vatan aşkıyla çarpan gönlü zengin ecdadımızın ruhları şad olsun.

23 Nisanda tebeşirle çizip süslediğim karatahtayı ve giydiğim dizaltı iki ponponlu beyaz çoraplarımı hiç unutmadım

X