23 Nisan 2012'ye kadar 60 kilo olacak Öğretmenin Günlüğü

Günaydınnn. Kimseler uğramamış günlüğüme:KK43: Gerçi bende pek vakit ayırıpta diğer günlükleri dolaşamıyorum malum okul ev kurs derken yoğun çalışma dönemimiz. Neyse 89.5 gördüm bu sabah :21: gram gram gidecek ve ben sonuna kadar sabredeceğim...bu sefer kazanan da başaran da ben olacağım:)

Günaydınnn. Kimseler uğramamış günlüğüme:KK43: Gerçi bende pek vakit ayırıpta diğer günlükleri dolaşamıyorum malum okul ev kurs derken yoğun çalışma dönemimiz. Neyse 89.5 gördüm bu sabah :21: gram gram gidecek ve ben sonuna kadar sabredeceğim...bu sefer kazanan da başaran da ben olacağım:)

canım gerçekten gram gram gidicek bende 400 gr vermişim yılmak yok diyete devam:)

haklısın o nedemek ki?:KK1::KK1::KK1:başaracağız yaza fıstı olcaz fıstıkkkk bayılacaklar bizeee:)))bende beyaz pantolon giycem yazın en büyük hayalım bu olsa gerek daracık bir beyaz pantolon:KK1:

zayıflayınca başaranlar kısmına hikayelerimizi ve fotolarımızı yazarız kuzu:KK70:

BAŞARACAĞIM

Başarmak
için ihtiyacım
olan tek şey
içimdeki azimdir....

Sadece 5 ay gibi kısacık bir süre
Göz açıp kapanıncaya kadar geçer...
Sonrası mutluluk ve huzur dolu bir hayat!
Bunca geçen seneye yazık oldu.
Bundan sonrasına yazık etmeyeceğim.
Sabah akşam yürüyüp sağlıklı mutlu ve güzel biri olarak
devam edeceğim yoluma...
Su içerek içimi temizleyeceğim...
Bembneyaz bir sayfa açtıyorum!!!
Kendime olan güvenimi geri kazanacağım.
BAŞARACAĞIMMMM
:) :) :)

*En güzel kotları giyeceğim
*En şık bodyleri ve gömlekleri giyeceğim.
*Etekleri ve elbiseleri muhteşem taşıyacağım üzerimde.
*Topuklu ayakkabılarla yürüyeceğim.
***Alışverişe çıktığım zaman istediğim herşeyi kolaylıkla alacağım.
*Düğünlerde ve özel günlerde güzel,şık ve zarif biri olacağım.
*Yazın denizde birbirinden güzel bikinileri giyeceğim.
*Yürürken bacaklarım pişmeyecek.
*Dümdüz bir karnım ve sımsıkı bacaklarım olacak.
*Vücudumun heryerinnde süperrr bir orantı olacak.
***OLDUKÇA BAKIMLI VE ÇEKİCİ olacağım
:21:

BAŞARACAĞIM

Başarmak
için ihtiyacım
olan tek şey
içimdeki azimdir....

devam edeceğim yoluma...
BAŞARACAĞIMMMM

bu yazdıkların çok güzel şeyler, insanın yaşama sevinci artıyor... inan bunları okuyunca ben de motive oldum.. Bu motivasyonla istediğin kiloya inersin, çok güzel.
Yalnız dikkatimi çeken şey ben senin günlüklerini okurken yediklerin bana biraz az gibi geldi, bilmiyorum sen doyuyormusun bu yediklerinle. Ama başlarda ne kadar az yersen sonlara doğru
kilo vermen o kadar yavaşlar, metabolizma hızı düştüğünden dolayı, onun için doktorlar arada kaçamaklar öneriyor, dr. Gürkan Kubilayın diyetleri var mesela, adam haftada üç kez serbest öğün veriyor, gerçi onun diyetini de benkendime uyarlamaya korkuyorum, bu sefer kilo vermek yerine kilo alırsam diye... Neyse canım sen diyetine nasıl rahat ediyorsan öyle devam et, ama birden çok kilo vericem diye de metobolizma hızını düşürme... Sevgiler....

bu yazdıkların çok güzel şeyler, insanın yaşama sevinci artıyor... inan bunları okuyunca ben de motive oldum.. Bu motivasyonla istediğin kiloya inersin, çok güzel.
Yalnız dikkatimi çeken şey ben senin günlüklerini okurken yediklerin bana biraz az gibi geldi, bilmiyorum sen doyuyormusun bu yediklerinle. Ama başlarda ne kadar az yersen sonlara doğru
kilo vermen o kadar yavaşlar, metabolizma hızı düştüğünden dolayı, onun için doktorlar arada kaçamaklar öneriyor, dr. Gürkan Kubilayın diyetleri var mesela, adam haftada üç kez serbest öğün veriyor, gerçi onun diyetini de benkendime uyarlamaya korkuyorum, bu sefer kilo vermek yerine kilo alırsam diye... Neyse canım sen diyetine nasıl rahat ediyorsan öyle devam et, ama birden çok kilo vericem diye de metobolizma hızını düşürme... Sevgiler....

Canım hoşgeldin günlüğüme arada kaçamaklarım oluyor mesela bugün :) şehir dışına çıktım eve şimdi döndüm yediklerimi yazmayayım bile o derece yani:KK70: ama kaçamaklara aldanıpta sağlıklı beslenmemi bozacak değilim tabiki de... :KK9:

Dün yediklerim:
Sabah: 1 dilim kepek ekmeği peynir 5 tane zeytin 1 bardak yağsız süt 1 greyfurt suyu
ara: 1 meyve+yeşil çay
öğle: çorba+salata
ara: meyve
akşam pırasalı 1 yumurta +yoğurt+salata
ara: 1 kaşık aşure :)
yatarken yarım bardak süt
30 dk tempolu yürüyüş

bugün(kaçamakkkk)
sabah: 1 açma
ara: börek+2 çatal pasta
öğle: 100 gr yağsız kırmızı et+5 kaşık nohutlu pilav+1 bardak ayran
ara: 1 kurabiye
akşam: birşey yemeyeceğim karbonhidrata boğdum bugün kendimi :KK70: olsun vücudum şaşırsın azcıkkın:KK70:
sporumu daha yapmadım ama akşama 40 dk yürüyeceğim koşacağım :21:

Yarına bugünün telafisi olsun diye salata ve yoğurt düşünğyorum bakalım.

Okuyup cevap verenlere de vermeyenlere de ( :KK1: ) selamlar olsun kendinize iyi bakın...

slm canım
ben 2 3 gündür yoktum ondan giremedim evde olduğum sürece aksatmam sende beni aksatma amaaaa:KK20:

BAŞARACAĞIM

Başarmak
için ihtiyacım
olan tek şey
içimdeki azimdir....

devam edeceğim yoluma...
BAŞARACAĞIMMMM

ayyyyyyyy negüzelşeyler yazmışsın sen öyleeee
herşey olur herşeyi başarırım ama şu son 3.madde olmaya bilir dümdüz karın:KK1:

Dün yediklerim:
Sabah: 1 dilim kepek ekmeği peynir 5 tane zeytin 1 bardak yağsız süt 1 greyfurt suyu
ara: 1 meyve+yeşil çay
öğle: çorba+salata
ara: meyve
akşam pırasalı 1 yumurta +yoğurt+salata
ara: 1 kaşık aşure :)
yatarken yarım bardak süt
30 dk tempolu yürüyüş

bugün(kaçamakkkk)
sabah: 1 açma
ara: börek+2 çatal pasta
öğle: 100 gr yağsız kırmızı et+5 kaşık nohutlu pilav+1 bardak ayran
ara: 1 kurabiye
akşam: birşey yemeyeceğim karbonhidrata boğdum bugün kendimi :KK70: olsun vücudum şaşırsın azcıkkın:KK70:
sporumu daha yapmadım ama akşama 40 dk yürüyeceğim koşacağım :21:

Yarına bugünün telafisi olsun diye salata ve yoğurt düşünğyorum bakalım.

Okuyup cevap verenlere de vermeyenlere de ( :KK1: ) selamlar olsun kendinize iyi bakın...

buggün kü kaçamaklar sana 2 ay yeter( gerçi benim kaçamaklarda öyle valla 2 ay gider)

Geldimmm günlüğüm. Dün kü kaçamaklarımın bedelini bugün ağır ödedim tartım sabah (89.800) +500 gr gösterdi hemen 1 günlük meyve detoksumu yaptım. Kuru kayısı ve elma yedim bütün gün 3-4 tane de ceviz. 1 günlük detoksum kaçamaklarımı ödemek içindi. Bi daha kaçamakta abartmak yokkk :KK20: Yatarken 1 bardak sütümü içerim :KK1:
Yarın güzel bi kahvaltı yapacağım tabi sağlıklı beslenerek.
Görüşürüz :KK42:

Geldimmm günlüğüm. Dün kü kaçamaklarımın bedelini bugün ağır ödedim tartım sabah (89.800) +500 gr gösterdi hemen 1 günlük meyve detoksumu yaptım. Kuru kayısı ve elma yedim bütün gün 3-4 tane de ceviz. 1 günlük detoksum kaçamaklarımı ödemek içindi. Bi daha kaçamakta abartmak yokkk :KK20: Yatarken 1 bardak sütümü içerim :KK1:
Yarın güzel bi kahvaltı yapacağım tabi sağlıklı beslenerek.
Görüşürüz :KK42:

hep kilomu verecez canım bazende azcık alcaz geri vercezz:KK1:
üzme kendini 1 hafta dikkat edersin 500den fazlasını geri verirsinn

Günlüğüm günlüğümmm :KK70: nassın bakem?
ben çoook iyiyim tartım bugün 88.500 ü gösterdi gidiyooo p K'larım :KK70: gidecek elbet benim azmime ne dayanır ki :KK52:
27 kasım'da 93.1
10 aralık'ta 88.5
farkkkkkkkk 4.6

2. hafta yarın sabah doluyor...
Ha gayret sabrın sonu selamettir diye boşuna dememişler...

Selamlar... Bugün 12 Aralık ve ben 12 Ocak'a kadar kesinlikle tartılmıyorum. 88.500 'ü gördüm cumartesi günü bu sabah 90.1 :KK43: Biliyorum 1.600 kg almış olamam tuvalete çıkmakta zorluk çekiyorum su içmesini öğrenmem lazım. Bazı hatalar yapıyorum sanırım. Ama azmimi kaybetmedim 23 nisana kadar 60 kg olacağım.

Günlüğüm günlüğümmm :KK70: nassın bakem?
ben çoook iyiyim tartım bugün 88.500 ü gösterdi gidiyooo p K'larım :KK70: gidecek elbet benim azmime ne dayanır ki :KK52:
27 kasım'da 93.1
10 aralık'ta 88.5
farkkkkkkkk 4.6

2. hafta yarın sabah doluyor...
Ha gayret sabrın sonu selamettir diye boşuna dememişler...

merhaba canım çok sevindim kilo vermene hemde 2 haftada 4.600 vermişsin sen gizli bişilermi yapıyosun bakemm:KK20:
bende çok şaşırmıştım 2 haftada ilkkez 3 kilo verdim

Selamlar... Bugün 12 Aralık ve ben 12 Ocak'a kadar kesinlikle tartılmıyorum. 88.500 'ü gördüm cumartesi günü bu sabah 90.1 :KK43: Biliyorum 1.600 kg almış olamam tuvalete çıkmakta zorluk çekiyorum su içmesini öğrenmem lazım. Bazı hatalar yapıyorum sanırım. Ama azmimi kaybetmedim 23 nisana kadar 60 kg olacağım.

ve bende bugün tartıldım 66.7 olmuşum ama okadar sevindim ama bi bıkkınlık geldi üstüme ondanda yesemmi şundanda yesemmi lerim başladı offffffff bıktım 65e düşüp düşüp tekrar 72 73 olmakdan yaaaaaaaaaaaa:KK43:

merhaba canım çok sevindim kilo vermene hemde 2 haftada 4.600 vermişsin sen gizli bişilermi yapıyosun bakemm:KK20:
bende çok şaşırmıştım 2 haftada ilkkez 3 kilo verdim

ve bende bugün tartıldım 66.7 olmuşum ama okadar sevindim ama bi bıkkınlık geldi üstüme ondanda yesemmi şundanda yesemmi lerim başladı offffffff bıktım 65e düşüp düşüp tekrar 72 73 olmakdan yaaaaaaaaaaaa:KK43:

Gizli bişey yapmıyorum canım... Kilo fazla ya 72 lere göre o yüzden olabilir. Sakın bırakma sende azmini kaybetmeeee!!!!!!!:KK20:

X