21 gün şekersiz diyet yapıyoruuuzz! Hadi sen de gel! 🥳

Nurca55

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
487
819
Herkese merhaba.
Buraya ilk kayıt olduğumda kendimden bahsetmiştim.
Ben diyetisyenim. Burada konularda birçok diyet başlığı var. Ben de ”21 gün şekersiz diyet” yapalım istedim. Bugün 16 Ocak. 6 şubata kadar günlük 1 gr bile şekerli birşey tüketmeyeceğiz. Yeterli ve dengeli besleneceğiz. Eğer eliizden de geliyorsa günlük en az 30 dk yürüyüş yapacağız. Bu sistemle basen ve göbek bölgesinde küçülme hissedeceksiniz. Paketli ürünlerin arkasındaki etiketlerini mutlaka okuyun şeker:0 olması lazım.
Başlamak isteyenler buyursun ❤

Yasaklar;

Son düzenleme:
Yok mu kimseler
1579151506197.png

Herkese merhaba.
Buraya ilk kayıt olduğumda kendimden bahsetmiştim.
Ben diyetisyenim. Burada konularda birçok diyet başlığı var. Ben de ”21 gün şekersiz diyet” yapalım istedim. Bugün 16 Ocak. 6 şubata kadar günlük 1 gr bile şekerli birşey tüketmeyeceğiz. Yeterli ve dengeli besleneceğiz. Eğer eliizden de geliyorsa günlük en az 30 dk yürüyüş yapacağız. Bu sistemle basen ve göbek bölgesinde küçülme hissedeceksiniz. Paketli ürünlerin arkasındaki etiketlerini mutlaka okuyun şeker:0 olması lazım.
Başlamak isteyenler buyursun ❤

Yasaklar;

1. Çikolata​
  2. Tatlı​
  3. Gazlı içecekler​
  4. Limonata, salep gibi şekerli yiyecekler​
  5. Kola & diyet kola​
  6. Şekerli çay&kahve​
  7. Pasta​
  8. Ev yapımı kek, kurabiye vs​
  9. Bu süreçte börek , fazlaca ekmek , fazlaca dolmadan da uzak durulursa Harika olur​
  10. Sevgiler

:KK200:

Gebeler de yapabilir mi acaba??

selamlar
ben gebe degilim:)
gebelere şeker yok.:)
ben hiç tüketmediğimden biliyorum
bol bol meyve yemişim :)
hadi başlayalım.

Bende bu gün niyetliydim şekerli birşey yemedim . Ama tatlı bağımlısıyım diyebilirim. Deneyeceğim olduğu kadar
Tamam bugün de ilk günün böyle bitmiş olsun o zaman kaldı şurda 20 gün. Tatlı bağımlılığını yok edelim beraber. Sadece iste ve İnan. İnanmak çok önemli

Eveeeettt 1.günümüzü kapattık mı hanımlar. Ben hiç şekerli bir şey yiyip/içmeden kapattım 😍

Eveeeettt 1.günümüzü kapattık mı hanımlar. Ben hiç şekerli bir şey yiyip/içmeden kapattım 😍
Artış var ama az Dr ne dedi
Gebeler de yapabilir mi acaba??
selamlar
ben gebe degilim:)
gebelere şeker yok.:)
ben hiç tüketmediğimden biliyorum
bol bol meyve yemişim :)
hadi başlayalım.
Bende yapmayı düşünüyorum ama yapabilirmiyim bilmiyorum🤔

X