Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    12
Kızlar bugün kadın doğuma muayene için gittim beta 2400 karından ultrsnda gözükmedi ama rahim kalınlaşmış dedi doktor, vajinal muayene yapmadı pazartesi tekrar bakıcak o zamn keseyi görürüz dedi 3500 den sonra karından gözüküyormuş sanırım

Kızlar bugün kadın doğuma muayene için gittim beta 2400 karından ultrsnda gözükmedi ama rahim kalınlaşmış dedi doktor, vajinal muayene yapmadı pazartesi tekrar bakıcak o zamn keseyi görürüz dedi 3500 den sonra karından gözüküyormuş sanırım
Banada 6000 olunca beta karından görünüyor demişti☺️

Benim de ilki düşük oldu malesef kürtaj demişlerdi ama ben biraz beklemek istedim o arada kendiliğinden düştü tekrar hazır hissettiğimde kontrollerimi yaptırıp korunmayı bıraktım bu ay pozitifi gördüm . İlk denediğim ay gebe kalmıştım bu kadar hızlı oluyor mu demiştik büyük konuşmamak lazım😣 Siz de inşallah güzel haberler alırsınız 🌺
Ay inşallah bana umut verdiniz çok şüphelerle geçirdim bende bu zamanları ama düşük sonrası ilk defa deneyelim dedik 💕

3500 6000 arası dedi banada🤨beklemek çok zormuş bu süreçte pazartesiyi beklicem artık
Ben tüp bebekle hamile kaldım beklemek çok zor 12 gün sonucu bekleyemedim 8. Gün öğrendim iki günde bir doktora gitmeye başladım bugün keseyi görünce biraz rahatladım ama şimdide kalp atışı endişesi başladı ondan sonra ne çıkacak bilmiyorum beklemek çok zor 😞

Ben tüp bebekle hamile kaldım beklemek çok zor 12 gün sonucu bekleyemedim 8. Gün öğrendim iki günde bir doktora gitmeye başladım bugün keseyi görünce biraz rahatladım ama şimdide kalp atışı endişesi başladı ondan sonra ne çıkacak bilmiyorum beklemek çok zor 😞
Hepimiz sağlıcakla ilerleyelim inşallah🙏🏻 Bnde reglim gecikmeden dayanamadım erken öğrendim aynı şekilde sürekli beta takibi yaptım bekleyişlerimizin sonu güzel olsun🌸

Anladığım kadarıyla doktor sıkıntı olduğu için değilde direk karından göstermek istedi bi kaç gün bekleyelim dedi folik asit yazdı
Evet banada aynı şekilde önümüzdeki hafta görünür herhalde degilmi benimde betam dün 2002 cikti

Hepimiz sağlıcakla ilerleyelim inşallah🙏🏻 Bnde reglim gecikmeden dayanamadım erken öğrendim aynı şekilde sürekli beta takibi yaptım bekleyişlerimizin sonu güzel olsun🌸
Ben iki kere baktırdım birinde 760 diğerinde 2002 çıktı bugün bidaha vermim diyorum artik

X