2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek için konuyu yeniden açıyorum kızlar 🥰🥰

Güncelleme yapılmasını isteyenler etiketlerse sevinirim🥰

AnneYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç
kahveseverkedi91 kahveseverkedi91 321 adet 5.gün9 Şubat
@MargeeŞubat 3.hafta
@nbbn402 adet 3. Gün6 şubat
@tomrisn251 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@Utkukuss312 adet 5. Gün13 Şubat
T tatli37 371 adet 5. GünŞubat 2.hafta
@dumansmom322 adet8 Şubat
@esmavi1 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@nuratly2 adetŞubat 3.hafta
@kalburayuz32Şubat 3.hafta
@Allesiaa261 adet 5.günŞubat 3.hafta
R rosee67 401 adet
H Htc1059 405.günŞubat 1.hafta
@turkuaz 92 adetŞubat 1.hafta
@Zurich2 adet 5. Gün5 Şubat
@gulcan14271 adet 5. Gün
D denizperisii 281 adet 6, Gün
eline sağlık 🥰 benim transfer günüm 7 subat

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek için konuyu yeniden açıyorum kızlar 🥰🥰

Güncelleme yapılmasını isteyenler etiketlerse sevinirim🥰

AnneYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç
kahveseverkedi91 kahveseverkedi91 321 adet 5.gün9 Şubat
@MargeeŞubat 3.hafta
@nbbn402 adet 3. Gün6 şubat
@tomrisn251 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@Utkukuss312 adet 5. Gün13 Şubat
T tatli37 371 adet 5. Gün7 Şubat
@dumansmom322 adet8 Şubat
@esmavi1 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@nuratly2 adetŞubat 3.hafta
@kalburayuz32Şubat 3.hafta
@Allesiaa261 adet 5.günŞubat 3.hafta
R rosee67 401 adet
H Htc1059 405.günŞubat 1.hafta
@turkuaz 92 adetŞubat 1.hafta
@Zurich2 adet 5. Gün5 Şubat
@gulcan14271 adet 5. Gün
D denizperisii 281 adet 6, Gün
edosko edosko 381 adet6 Şubat
Merhaba☺️
Benim transfer tarihini 8 Şubat olarak günceller misiniz? 2 embriyo transfer edilecek

Arkadaşlar sizde de aşırı duygulanma, olumsuz olacak korkusu oluyor mu. Ben şimdiden bu duyguyu yaşıyorum olumsuz olursa nasıl toparlarım bilmiyorum gerçekten psikolojim bozuldu bu çocuk olayında 🥲 estrofem de kullanıyorum onun da etkisi var mı bilmiyorum ama çok korkuyorum şimdiden 🙏🏼🥺🥺
Bende de var aynısı, 10 toplandı 8 dollendi 2 si 5 inci güne geldi bugün 2 side transfer yapıldı iyi kalitedeler ama ya olmaz sa 1 tane dondurulmuş olsaydı diye düşünüyorum olmazsa ne olacak diyorum bi tarafım olmasıyla ilgili hayaller kurmak istiyor durduruyorum velhasıl zor insanı yıpratıyor akışına bırakmaya çalışıyorum 🤷‍♀️

Kizlar yarin 3. Gunum oluyor. Pazar diye aramicaz sizi dediler.. ee ya olumsuz olursa bolunme ile ilgili.. onu onceden yorumlayabiliyor mu . Yani iyi gidiyor mu demek bu . Aklima takildi

Bende de var aynısı, 10 toplandı 8 dollendi 2 si 5 inci güne geldi bugün 2 side transfer yapıldı iyi kalitedeler ama ya olmaz sa 1 tane dondurulmuş olsaydı diye düşünüyorum olmazsa ne olacak diyorum bi tarafım olmasıyla ilgili hayaller kurmak istiyor durduruyorum velhasıl zor insanı yıpratıyor akışına bırakmaya çalışıyorum 🤷‍♀️
Aynen ama 5.gün iyi kaliteyse tutar kalbiniz ferah olsun hatta 2 tane hem deeee içime doğdu güzel sonuçlar gelsin inşallah 🩷🌸🙏🏼😍
Benim tuhaf olan 5.gün blast olmadılar 6.güne anca geldiler. Ben de çok yıprandım gerçekten artık bünyem çocuk görmek istemiyor herkesin ama herkesin o kadar kolaylıkla elde ettiği çocuklarına bakıyorum bir de kendime. Daha ne olacağı bile belirsiz. Çooook üzülüyorum kendime ve benim gibi olan tüm kadınlara 🥺 En çok mutlu olmayı biz hak ediyoruz… inşallah herkes güzel sonuç alır. Allahım bizlere de hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin 🙏🏼💐🥺

Kizlar yarin 3. Gunum oluyor. Pazar diye aramicaz sizi dediler.. ee ya olumsuz olursa bolunme ile ilgili.. onu onceden yorumlayabiliyor mu . Yani iyi gidiyor mu demek bu . Aklima takildi
Beni ilk gün 3.gün ve 5.gün aradılar canım merkezden merkeze değişiyor onlar tahmin edebiliyor gelişimlerine göre. İnşallah güzel sonuçlar alırsın 🙏🏼

Aynen ama 5.gün iyi kaliteyse tutar kalbiniz ferah olsun hatta 2 tane hem deeee içime doğdu güzel sonuçlar gelsin inşallah 🩷🌸🙏🏼😍
Benim tuhaf olan 5.gün blast olmadılar 6.güne anca geldiler. Ben de çok yıprandım gerçekten artık bünyem çocuk görmek istemiyor herkesin ama herkesin o kadar kolaylıkla elde ettiği çocuklarına bakıyorum bir de kendime. Daha ne olacağı bile belirsiz. Çooook üzülüyorum kendime ve benim gibi olan tüm kadınlara 🥺 En çok mutlu olmayı biz hak ediyoruz… inşallah herkes güzel sonuç alır. Allahım bizlere de hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin 🙏🏼💐🥺
Amin inşallah🥰😍, gerçekten öyle herkes kolaylıkla elde ediyor biz hep bir mücadele🫠 vardır bunda da bir hayır elbette , isteyen herkese güzel sonuçlar nasip etsin Allah inşallah

Canım ben de ona çok takılmıştım ilk gun aradılar sonra aramadilar ben aradım hergun sürekli 🤣 en son embriyolog açıkladı şöyle bisey varmış embriyolari strese sokmak istemiyorlarmis her kontrol mikroskop incelemesi ışık altında kalması strese sokuyormus bende biraz araştırdım öyleymiş gerçekten ilk gün döllenen sayıyı söylediler transfer günü de kaç tane kaldığını, bilsek de elimiz den bisey gelmeyecek zaten 🤷‍♀️😬

Canım ben de ona çok takılmıştım ilk gun aradılar sonra aramadilar ben aradım hergun sürekli 🤣 en son embriyolog açıkladı şöyle bisey varmış embriyolari strese sokmak istemiyorlarmis her kontrol mikroskop incelemesi ışık altında kalması strese sokuyormus bende biraz araştırdım öyleymiş gerçekten ilk gün döllenen sayıyı söylediler transfer günü de kaç tane kaldığını, bilsek de elimiz den bisey gelmeyecek zaten 🤷‍♀️😬
Iyi bari. Insanin aklina kirk sey geliyor 🥰 pazartesiyi beklicez o zaman. 12 toplanmisti 8 tanesi dollendi onlarda devam ediyor su an dedi.yeterince kalsin hepsinde gozum yok :)

Kızlar dönmüş transferi Reglin kacinci günü olacaksınız ?
Transfer öncesi kaçıncı günler doktora gitmek gerekiyor ?

X