2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebeğinizin yüzünde sivilcelenme kuruluk falan oldu mu? Genelde bebeklerde oluyomuş yüzüne sürebiliceğim nemlendirici falan var mı?

Kızlar bebeğinizin yüzünde sivilcelenme kuruluk falan oldu mu? Genelde bebeklerde oluyomuş yüzüne sürebiliceğim nemlendirici falan var mı?
Kız ben dr goturdum kontrole bugün kuru yüzü ve sivilce gibi şeyler vardı ensesi boynu elleri felan dr alerji dedi isilik sanmıştım ben inek sütüne alerji olabilir dedi diyet yap dedi inek sutu ürünleri yemicem bir hafta bakalım sebamed losyon aldım hergun sür Bi kere tüm vücuda dedi

Kız ben dr goturdum kontrole bugün kuru yüzü ve sivilce gibi şeyler vardı ensesi boynu elleri felan dr alerji dedi isilik sanmıştım ben inek sütüne alerji olabilir dedi diyet yap dedi inek sutu ürünleri yemicem bir hafta bakalım sebamed losyon aldım hergun sür Bi kere tüm vücuda dedi
Allahım yarabbim her gün yeni bir şey duyuyorum ben isilik tarzı zannediyodum gerçekten alerji aklıma gelmemişti bizimkide mi öyle acaba ☹️ mustelanınki var bende acaba sürülür mü yüze

Cok yoruldum

Ben zor kavuştum bin şukur ama hayıflanmak için demiyorum gercekten cok yoruldum annem varken boyleysem gidince napcam

Emzik kullanımı için doktorlarınız bir şey söyledi mi? ben emzik veriyorum uykuya geçirmeye çalışırken, ağlama krizine girdiğinde ve hastaneye gittiğimizde huzursuz olduğunda. Bazı doktorlar asla emzik önermiyo emzirme danışmanı da vermeyin meme reddi yapar dedi o kadar sıkıldım ki her şeyin yasak olmasından

Kızlar 40 cıkınca kadın doguma gitmeli miyiz siz gittiniz mi veya gitcek misiniz ya panik oldum

bana 1 haftasonra gel dedı dikişime baktı karnımdan ultrasyon yaptı baska bisi demedım
Ben gittim canım karindan USG baktı dikişlerime baktı ilaclarimizi konuştuk falan

X