2024 KPSS önlisanscılar buyurun dertleşelim:))

busyk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
31
44
Merhaba herkese bu dönemde atanamamış biri olarak 2024 KPSS ye hazırlanmaya karar verdim. İlk önce yine tarihten başlayacağım. Daha çok vakit var ama ne kadar erken bitirip konu tekrarı ve denemelere başlarsam o kadar iyi diye düşünüyorum. Aramızda hazırlanan ev hanımı var mıdır varsa nasıl bir yol izliyor paylaşın birbirimize destek ve moral olmuş oluruz :)):):)

Atanmış bir ev hanımı var ☺️ yazayım.
Size tavsiyem en kotu oldugunuz dersten başlayın
Kpss de hatta bütün sınavlarda her zaman matematik öne çıkarır. Ondan matematik eksiğiniz varsa onu tamamlayarak başlayın. Sözel dersler daha çok tekrar gerektirir, konuları bitirip bitirip tekrar yapmanızı tavsiye ederim.

Merhaba herkese bu dönemde atanamamış biri olarak 2024 KPSS ye hazırlanmaya karar verdim. İlk önce yine tarihten başlayacağım. Daha çok vakit var ama ne kadar erken bitirip konu tekrarı ve denemelere başlarsam o kadar iyi diye düşünüyorum. Aramızda hazırlanan ev hanımı var mıdır varsa nasıl bir yol izliyor paylaşın birbirimize destek ve moral olmuş oluruz :)):):)
Ben varim ve gercekten hazirlanacak arkadas ariyorum yanima bu surecte destek olacak :) hangi bolumsunuz

Ben de hazırlanmaya çalışıyorum pek başarılı olamadım henüz o motivasyonu kendimde bulamıyorum

Bende varım. 2 yaşında bir kızım var. AÖF devam edicem ayrıca. Hepsini nasıl yürüyeceğim bilmiyorum fakat Eylül sonu gibi oturup planlama yapıp başlamayı düşünüyorum. 3 sınav dönemi girmedim önceki senelerde 82ye kadar yükselmişliğim var. İnşallah çok unutmamışımdır konuları ☹️

Kpss de hatta bütün sınavlarda her zaman matematik öne çıkarır. Ondan matematik eksiğiniz varsa onu tamamlayarak başlayın. Sözel dersler daha çok tekrar gerektirir, konuları bitirip bitirip tekrar yapmanızı tavsiye ederim.
Hayırlı uğurlu olsun 🙏 hangi kaynaklardan ve hocalardan çalıştınız acaba? Ben çok ara verdim. Her şeyi unutmuşum kaynaklar , hocalar … kafamda deli sorular …
Hangi bölümden atandınız ?

Ben varim ve gercekten hazirlanacak arkadas ariyorum yanima bu surecte destek olacak :) hangi bolumsunuz
Matematikle pek aram yok 😂 ama deneyeceğim tatbiki yine

Hayırlı uğurlu olsun 🙏 hangi kaynaklardan ve hocalardan çalıştınız acaba? Ben çok ara verdim. Her şeyi unutmuşum kaynaklar , hocalar … kafamda deli sorular …
Hangi bölümden atandınız ?
Bende 2008 mezunuyum.

2022 yılında atanmak kısmet oldu.
Mezun olduktan 14 yıl sonra atanmak kısmet oldu 37 yaşımda.
İşletmeden atandım.

Atanamayan bir ev hanımı da ben varım 3 yaşında bi oğlum var bir türlü istikrarlı olup çalışamıyorum. Ya kendimi uykuya bırakıyorum yada istek olmuyor. Ama mecburum yapmaya
-_-

Atanamayan bir ev hanımı da ben varım 3 yaşında bi oğlum var bir türlü istikrarlı olup çalışamıyorum. Ya kendimi uykuya bırakıyorum yada istek olmuyor. Ama mecburum yapmaya
-_-
Bende belli belirsiz masaya oturuyorum Şuan. İstikrarı koruyamıyorum inşallah o azim gelirde bırakmadan devam ederiz

Merhaba. Ben de sağlıkçıyım. 1.5 yaşında bebeğim var. Dinleyeceğim hocaların video ders notlarını aldım. Not tutacak zamanım olmaz diye böyle yaptım. Güzel olur inşallah hepimiz için ❤

Merhaba. Ben de sağlıkçıyım. 1.5 yaşında bebeğim var. Dinleyeceğim hocaların video ders notlarını aldım. Not tutacak zamanım olmaz diye böyle yaptım. Güzel olur inşallah hepimiz iç
Branşınız ne acaba? Hangi hocaları dinliyorsunuz

X