2024 ikiz gebelik

allah bağışlasın🥰 birde oğlan çocuğunda çok kanama olur derlerdi demekki kiliden kişiye değişiyor. Ben tüp bebekle iki embriyo transferi oldum. İkiz istiyordum. Biri tutmadı. Tutanda bölünerek tek yumurta ikizi oldu.
Allah kalbinizle göre vermiş. Zor bu tüp bebek olayları duyuyoruz bizde yıllarca bekleyenler oluyor falan nasip işte, size de nasip olmuş sonunda.

Allah kalbinizle göre vermiş. Zor bu tüp bebek olayları duyuyoruz bizde yıllarca bekleyenler oluyor falan nasip işte, size de nasip olmuş sonunda.
Evet şükürler olsun rabbime inşallah kucağıma almakda nasip olur. Gerçekten çok zorlu bir süreç rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin.

Maşallah sağlıkla büyüsünler. Ben de tek yumurta ikizlerine hamileyim , inşallah bize de sağlıkla büyütmek nasip olur.
İnşallah, beni herkes o kadar korkuttu ki, hem tek yumurta ikizi hemde tek plesentaydı. Ama sorunsuz 37 haftada doğurdum. Moralinizi her daim yüksek tutun. 2,5 aylık ikiz anası olarak yazıyorum. Çok uykusuzum ama her anına değiyor 😄 sadece doktorun tavsiyelerine uyun ve çevrenize sağır olun. Çok güzel günler bizi ve sizleri bekliyor. 🥰

İnşallah, beni herkes o kadar korkuttu ki, hem tek yumurta ikizi hemde tek plesentaydı. Ama sorunsuz 37 haftada doğurdum. Moralinizi her daim yüksek tutun. 2,5 aylık ikiz anası olarak yazıyorum. Çok uykusuzum ama her anına değiyor 😄 sadece doktorun tavsiyelerine uyun ve çevrenize sağır olun. Çok güzel günler bizi ve sizleri bekliyor. 🥰
37. Haftamı cok iyi bir zaman ikizler için. Darısı başımıza inşallah. Sizde sağlıcakla büyütün evlatlarınızı

Canim perinatoliji doktoruyla mi ilerlemistin normal kadin doğum doktoruyla mi benimde ikiz o kadar korkuyorum ve endiseliyim ki iyi seyler duymaya ihtiyacim var 😒

Çift yumurta ikizlerim var sormak istediklerinize destek olabilirim ikizlerle ilgili çok paylaşım yok maalesef, hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻
Uzun yorucu bir süreç ama sonu çok güzel ❤️🧿

Canim perinatoliji doktoruyla mi ilerlemistin normal kadin doğum doktoruyla mi benimde ikiz o kadar korkuyorum ve endiseliyim ki iyi seyler duymaya ihtiyacim var 😒
Gebeliği öğrendiğim andan itibaren perinatoloji ile süreci devam ettirdik sevgili hamiş arkadaşım. ☺ 2 yaşında oğlum ve 7 aylık kızım vardı. Haliyle sürekli ayakta ve olarak üyüksek tempolu bir gebelik geçirdim. Sadece doktoru dinledim. Ve sürekli pozitif düşünmeye çalıştım. 😌

37. Haftamı cok iyi bir zaman ikizler için. Darısı başımıza inşallah. Sizde sağlıcakla büyütün evlatlarınızı
Teşekkürler canım benim, siz inanın ve kendinize güvenin. Sizin enerjiniz bebeğinize sirâyet ediyor. Ne kadar mutlu olursanız o kadar güzel geçer süreç. Benim 3. Kez yaptığım doğumdu ve hepsi peş peşe oldu. Tek plesentaydı. Doğunca aralarında 500 gr farka rağmen direkt yanıma verdiler o kadar sağlıklılardı. Gebeliğim boyunca da sanki karnımda atom bombası taşıyormuşçasına davrandı herkes. 2 haftada bir evime 1 saat uzaklıkta olan hastaneye iki küçük bebe ile gittim. Allah'ımmm ne günlerdi. 😌😌 Siz de bir gün böyle diyeceksiniz. Zor oldu ama değdi diyeceksiniz.

Çift yumurta ikizlerim var sormak istediklerinize destek olabilirim ikizlerle ilgili çok paylaşım yok maalesef, hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻
Uzun yorucu bir süreç ama sonu çok güzel ❤️🧿
Allahim yavrularınıza sağlık sıhhat versin inşallah 🤲 Evet maalesef ikiz gebelikle alakalı çok fazla bilgi veya paylaşım yok. Ikiz anneleri olarak biraz endişeliyiz.🙄 Yani kendi adıma söyliyim biraz endişeliyim. Iyi bir perinatoloji doktoru araştırıyorum. İzmirde doktor önerisi verebilecek olursa değerlendirmek isterim.😊🍀

Gebeliği öğrendiğim andan itibaren perinatoloji ile süreci devam ettirdik sevgili hamiş arkadaşım. ☺ 2 yaşında oğlum ve 7 aylık kızım vardı. Haliyle sürekli ayakta ve olarak üyüksek tempolu bir gebelik geçirdim. Sadece doktoru dinledim. Ve sürekli pozitif düşünmeye çalıştım. 😌
Allahım sizinde evlatlarınıza sağlık sıhhat versin. Iyi bir doktor bulma sürecindeyim. Nasipse salı günü kalp atışlarını dinleyecegiz. Sonrada muhtemelen doktorum kadın dogumcuya yönlendirecek. Bakalim hakkimizda hayırlısı olsun🤲🍀🥰

Allahim yavrularınıza sağlık sıhhat versin inşallah 🤲 Evet maalesef ikiz gebelikle alakalı çok fazla bilgi veya paylaşım yok. Ikiz anneleri olarak biraz endişeliyiz.🙄 Yani kendi adıma söyliyim biraz endişeliyim. Iyi bir perinatoloji doktoru araştırıyorum. İzmirde doktor önerisi verebilecek olursa değerlendirmek isterim.😊🍀
İkizlerde ya çoook iyi bir kadın doğumcu şart ya da perşnstoloji dr. Ben tüp bebek olduğu için doçent tüp bebek dr ile tüm süreci yönettik perinstoloji sadece detaylıda gördü beni o kadar ama tüp bebek doktorum çok ilgi alaka bilgi üst düzeydeydi o yüzden perşnstolojiyr gitmedim hiç

İkizlerde ya çoook iyi bir kadın doğumcu şart ya da perşnstoloji dr. Ben tüp bebek olduğu için doçent tüp bebek dr ile tüm süreci yönettik perinstoloji sadece detaylıda gördü beni o kadar ama tüp bebek doktorum çok ilgi alaka bilgi üst düzeydeydi o yüzden perşnstolojiyr gitmedim hiç
Tüp bebek doktorum benim sonrasina bakmiyo ayni hastanede başka Tüp bebek doktoru ayni zamanda da kadın doğum doktoru var ama hastane bana çok uzak ve araba yok o yüzden gidemiyorum bana yakin çok güzel hastane var yorumlari da güzel doktorun yorumuda güzel ilgi alanlarinda riskli gebelikte yazıyor kararim o yönde olacak gibi ama henüz tam da karar veremiyorum.🙄 bu arada siz hangi sehirdesiniz sanırım doğdu sizin bebisler🥰

X