Gebeliğe Hazırlık 2023 Yılında Gebelik Planlayanlar🍼🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben incir yediğim ay gebe kaldım, gerçi sağlıklı ilerlemedi ama 1 yıl sonunda öyle kalmıştım. Sabahları zeytinyağında beklemiş iki incir yedim. Prolaktin yüksekse önermiyorlar ama

Su çıkarmak zor geliyor, direk yemek daha pratik. 😅
Aynen onu biliyorum ama prolaktinim yüksek değil ☺️
Adetten itibaren mi yedin zeytinyağında beklemiş inciri bir gece önceden yatmadan mı yaptın biraz anlatır mısın ? 😅

Aynen onu biliyorum ama prolaktinim yüksek değil ☺️
Adetten itibaren mi yedin zeytinyağında beklemiş inciri bir gece önceden yatmadan mı yaptın biraz anlatır mısın ? 😅
Benim yüksek değil 14 falandı. Adetin 3. Günü başladım, adet bittikten sonra ovulasyon testi yaptım çatlama görene kadar yedim. Aynı zamanda eşime keçiboynuzu özü yedirdim sabahları. Çatlama gördükten sonra 1 hafta boyunca her gün 1 avokado yedim. ❤️

Benim yüksek değil 14 falandı. Adetin 3. Günü başladım, adet bittikten sonra ovulasyon testi yaptım çatlama görene kadar yedim. Aynı zamanda eşime keçiboynuzu özü yedirdim sabahları. Çatlama gördükten sonra 1 hafta boyunca her gün 1 avokado yedim. ❤️
Tamam kuzum çok sağol deneyeceğim inşallah 🥰

Ben 🖐️ dün hsg çekildi sıkıntı yok çok şükür tüplerde. Sen ne kadar zamandır istiyorsun 😊
hayırlı olsun canım hsg den sonra gebelik ihtimali yükseliyor. 2 senedir istiyorum ama düzenli ilişki olmadı her ay , eşim askeri personel görevlere gidip geliyor :KK43: şimdi femaraya başladım bende bakalım vesile olur inşallah

selam kızlar bende 2020 topiğinden beri sürünüyorum buralarda :KK70: tedavi aşamasında olan varmı
Ben canım femara kullandım gonalf450ve ovitrelle ama acayip bı ağrı giriyor arada kasıklarıma adet olcam diye bekliyorum pek umut yok topiginiz de hayırlı olsun kizlar herkesin gönlüne göre versin rabbim bize de tattirsin 😊

Ben canım femara kullandım gonalf450ve ovitrelle ama acayip bı ağrı giriyor arada kasıklarıma adet olcam diye bekliyorum pek umut yok topiginiz de hayırlı olsun kizlar herkesin gönlüne göre versin rabbim bize de tattirsin 😊
Evet bende mayıs ayında olmuştum ama tutmadı iğne 1 hafta belime kasıklarıma ağrı yapmıştı ev işi falan yapamıyordum yattığım yerden kalkamamıştım :KK12:

X