2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Şaka gibi yaa.. Bayramda yemediğim tatlı kalmadı desem yeri ve şu an 72.8 çıktım. 100 gr ile bayramı atlatacağım gelmezdi aklıma hiç 😊

hadi bir cesaret Phaedra Phaedra 😂😂

77.2🤦🏼‍♀️ en son 76.2’ydim galiba ama o kadar yemeye 1 kg ile kurtulduğum için sevinçliyim, 80i geçmişimdir sanıyordum🤣

Neyse bugün pazar ama dikkat etmeye çalışacağım kendimce. 14 saat sonra ilk öğünümü yapacağım birazdan. Artık sonraki hafta 75.9 u görmeyi umuyorum.

Annemin tartısı bozuk 🤪 ben tartılamadım ama zaten burada çok hastalandım ve tatlı vs yiyemedim inşallah kilo almamışımdır 🤣 ben yarın başlayamayacğım çünkü tatile çıkacağız mayısta başlarım inşallah 😂

77.2🤦🏼‍♀️ en son 76.2’ydim galiba ama o kadar yemeye 1 kg ile kurtulduğum için sevinçliyim, 80i geçmişimdir sanıyordum🤣

Neyse bugün pazar ama dikkat etmeye çalışacağım kendimce. 14 saat sonra ilk öğünümü yapacağım birazdan. Artık sonraki hafta 75.9 u görmeyi umuyorum.
Benimde 13 saat falan oldu diyecektim ki sabah 6da yediğim muz geldi aklıma😂😂😂 başım çok ağrıyor yine 2gündür. İlaç içmek için önce muz yedim sonra arveles aldım. Ki o bile yaramadı işe😔

Annemin tartısı bozuk 🤪 ben tartılamadım ama zaten burada çok hastalandım ve tatlı vs yiyemedim inşallah kilo almamışımdır 🤣 ben yarın başlayamayacğım çünkü tatile çıkacağız mayısta başlarım inşallah 😂
Geçmiş olsun 😔 ben yutma/yeme güçlüğü yaşatan bir hastalık yoksa hep tatlı yemek istiyorum nedense hastayken.

Geçmiş olsun 😔 ben yutma/yeme güçlüğü yaşatan bir hastalık yoksa hep tatlı yemek istiyorum nedense hastayken.
Sulardan nasıl olduysa mikrop kapmışım kusma ishal bulantı karın ağrısı. Suyu bile içmek istemedim. İlaç da kullanamadım emzirdiğim için. Dün gece serum yaptılar.Bulantıdan gözüm tatlı görmedi şükür ki 🤪

Ay çok geçmiş olsun, ikinci mesajını şimdi gördüm. Viral bir şeyler dolanıyor ortalarda ya, biz de tatilden döndük mide bağırsak sistemimiz bir tuhaf durumda (özellikle eşim). Neyse ki çabuk geçiyor böyle şeyler. Bir an önce toparlarsın umarım 🙏🏻
Bu arada ben de LadybirdDA LadybirdDA gibi, hastayken, stresliyken ve yorgunken tatlı yiyebiliyorum🙈🤣🤣 Mayısta geri geldiğinde umarım bizi aynı kilolarda (veya daha da fenası daha yüksek kilolarda) bulmazsın🙈🤣🤣

Ay çok geçmiş olsun, ikinci mesajını şimdi gördüm. Viral bir şeyler dolanıyor ortalarda ya, biz de tatilden döndük mide bağırsak sistemimiz bir tuhaf durumda (özellikle eşim). Neyse ki çabuk geçiyor böyle şeyler. Bir an önce toparlarsın umarım 🙏🏻
Bu arada ben de LadybirdDA LadybirdDA gibi, hastayken, stresliyken ve yorgunken tatlı yiyebiliyorum🙈🤣🤣 Mayısta geri geldiğinde umarım bizi aynı kilolarda (veya daha da fenası daha yüksek kilolarda) bulmazsın🙈🤣🤣
Yani biz kısaca her durumda, her psikolojide, uçarken, kaçarken falan tatlı, çikolata götürebilen tipleriz 😂😂😂

2 haftada 10 kiloya kadar zayiflatıği iddia edilen bir şok diyet.
Ay lütfen itibar etmeyin öyle diyetlere, iki haftada on kilo vermek nasıl mümkün olsun? Aşırı kilolu iseniz (150 kg falan) doğru bir diyetle belki bir ayda o kadar verebilirsiniz. Ama zaten toplam kilo fazlanız 10-15 veya 20 kg ise o kadar sürede 10 kg verseniz bile su ve kastan vermiş olursunuz ve hem korunabilir bir kilo kaybı olmaz hem de vücudunuza zarar verebilir. Bahsettiğiniz diyeti bilmiyorum ama 19-20 yaşında ben de öyle şok bir diyet yapmıştım (isveç diyeti) ve 5-6 kilo vermiştim (iddiası 10 kilo idi ve resmen aç geziyordum) ama birkaç aya geri almıştım tabii. Genç olduğum için yaptığım şok diyete bağlı olarak uzun vadede olumsuz bir etki yaşamadım ama bu bahsettiğim yirmi yıl önceydi, şimdi asla böyle bir maceraya girmem. Otuzlu yaşlarda da girmezdim.

Hadi başlayalım haftaya 😂 akşam 17.30da döner dürüm ve ayranla dükkanı kapattım. Şaka gibi ama bayramda ne kadar tatlı yediysem artık bitter falan da yemedim, aramadım 😊 muhtemelen 9.30 gibi kahvaltı yapabilirim. Bugün pilates var.. Belim ve sırtım tutuk. Açılırım o saate kadar inşallah 😔

Hadi başlayalım haftaya 😂 akşam 17.30da döner dürüm ve ayranla dükkanı kapattım. Şaka gibi ama bayramda ne kadar tatlı yediysem artık bitter falan da yemedim, aramadım 😊 muhtemelen 9.30 gibi kahvaltı yapabilirim. Bugün pilates var.. Belim ve sırtım tutuk. Açılırım o saate kadar inşallah 😔

Ay Pilates açmazsa hiçbir şey açmaz o tutukluğu🤣🤣 ben de kaç sene sonra ilk kez aralıklı koşu yapayım dedim cumartesi sabah, hala belden aşağım tutuk haldeyim🙈 dün büyük oğlumu bisikletle sahile indirdim, peşinden koşmak işkence gibi geldi yeminle.

Neyse dün kendimce dikkat ettim ama akşam yemeğe davetliydik, sabah da çok acıkmıştım, if yapamadım.

Ay Pilates açmazsa hiçbir şey açmaz o tutukluğu🤣🤣 ben de kaç sene sonra ilk kez aralıklı koşu yapayım dedim cumartesi sabah, hala belden aşağım tutuk haldeyim🙈 dün büyük oğlumu bisikletle sahile indirdim, peşinden koşmak işkence gibi geldi yeminle.

Neyse dün kendimce dikkat ettim ama akşam yemeğe davetliydik, sabah da çok acıkmıştım, if yapamadım.
Hoca sağolsun arada isyan etmesem canımı alacakmış gibi 😂 bir iki kere yaşımı hatırlatmak zorunda kaldım😊 yaşımı göstermiyorum anladım da yinede gerçekler var yani😂😂😂

Denersin 😊

X