2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Yok ya.. güzeldir hafiftir😊 gerçi bir kere bir arkadaşımın yaptığını yedim. Sonra onun tarifi ile hep kendim yaptım 😂 pastaneye yapımı tadıda farklı değildir sanırım 😊 bu akşam yoğurt için süt gelecek... Trileçe çık aklımdaann 😂

Yapma, dur. Bu hafta sıkı girişiyoruz. Ben bir hafta sıkıcam kendimi.

Sabah dayanamadım tartıldım, oh kilo almamışım ama cmts sabah vermiş göründüğüm -200 gram güme gitmiş🤣 ama bence hala dünü atlatamadı bünyem, o yüzden ümitliyim. Bu hafta 1 kg (veya 800 gr) hedefimde kararlıyım.

On üç saat yapabildim bugün, ekmek yetine dört minik dilim börek yedim (dördü bir su böreği kadar ediyordur), yumurta, peynir vb. Ve o hain fındık ezmesinden yedim azıcık. Sonra birazcık daha yedim… ondan sonra çok azıcık daha. Ama defterini dürmek üzereyim, sorun yok, her şey kontrol altında😆

Sabah dayanamadım tartıldım, oh kilo almamışım ama cmts sabah vermiş göründüğüm -200 gram güme gitmiş🤣 ama bence hala dünü atlatamadı bünyem, o yüzden ümitliyim. Bu hafta 1 kg (veya 800 gr) hedefimde kararlıyım.

On üç saat yapabildim bugün, ekmek yetine dört minik dilim börek yedim (dördü bir su böreği kadar ediyordur), yumurta, peynir vb. Ve o hain fındık ezmesinden yedim azıcık. Sonra birazcık daha yedim… ondan sonra çok azıcık daha. Ama defterini dürmek üzereyim, sorun yok, her şey kontrol altında😆
Kavanoz Bitince rahatlatsın bence 😂

Tamam çok sıkı başladım bak.. Normal kahvaltı, kahve ve lifalif.. Üstüne pilates + yürüyüş.. Öğlen yemeği de bu😊 ıspanak yoğurt 1 dlm tb 😊. açıımmm ama hala beenn 😂

Eklentiler

• 1000014168.jpg
    1000014168.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 13
Böyle çok övülüyordu ya bi ara ilk meşhur olduğunda. Her konuda yani🫣 ama zevkler ve renkler tabi💕

Ya di mi, bir nokta bir yerden giriverdi mutfağımıza, şimdi en dip köşe kafelerde bile var. San sebastian da öyle oldu aslında ama o iyi ki girmiş çünkü çok seviyorum merkez🙈 uf, yok, hayır, yapmayacağım. Yapmayacağım. Labne yok zaten, süzme peynir yok, neyle yapayım😆 yapmiim, di mi😅

Ya di mi, bir nokta bir yerden giriverdi mutfağımıza, şimdi en dip köşe kafelerde bile var. San sebastian da öyle oldu aslında ama o iyi ki girmiş çünkü çok seviyorum merkez🙈 uf, yok, hayır, yapmayacağım. Yapmayacağım. Labne yok zaten, süzme peynir yok, neyle yapayım😆 yapmiim, di mi😅
Yapma yapma, zaten bugün yapsan yarına yersin. Yarına kadar da canının isteği geçer belki😂

Etli pırasa ve greçka yedik. Dünden kalan kış sebzeleri ile azıcık yeşil mercimek eşliğinde. Gece mandalina yiyebilirim.

Cheesecakeler ile pek aram yoktur. San sebastian hiç yemedim desem 😊 arkadaşım ısrar etmese trileçe de yemezdim sanırım. Yeni tatlara açık değilim sanki ben. Klasik, bildiğim, garanti tatlar yetiyor bana.

Hoş normalde çok tatlı tüketen biride değildim ya bu hamilelik, doğum, lohusa muhabbetinden ayar kaçtı resmen 🙁

Sabah bol salata bir dilim peynir 3 zeytin ve bir dilim ekmek ile kahvaltı yaptım. Öğlen tavuk salata akşam kabak kavurma yoğurt ile günü kapatacağım inşallah. Aralarda Türk kahvesi ceviz kuru kayısı vs yerim

Günaydın, Dün akşamı 19.30da kapamayı başardım ve anca kahvaltı etme fırsatı bulabildiğim için on altı saati geçmiş oldum yanlışlıkla😆😂

Bitti çok şükür, cidden bir rahatlama geldi. Ama en çok da çaresizce boş kavanozun dibini kaşıklamaya çalışırken kimse tarafından görülmemiş olmanın rahatlığı var üsütmde🙈🤣
Ben bugün sıkı başladım bu diyet işine. En azından bayrama kadar harfi harfine uyacağım diyetin.Sonra bol bol tatlı yeriz inşallah 🙏😂

X