2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Kuşadasındayım bende burada çoğu arkadaşım İzmir’e gidip gelmiş doktor icin genelde doktor biraz az çünkü 💕
Ben doktorumdan çok memnunum bu hamileligimden önce pihtilasmam varmis bilmiyordum 8 haftalik kalp durmasindan kürtaj oldum daha once suan kan sulandirici igne hap falan kullaniyorum doktorum ne zaman yazsam ne sorsam hep detayli bi sekilde anlatiyor kontrole gittigimde de çok güzel ilgileniyor

Ben doktorumdan çok memnunum bu hamileligimden önce pihtilasmam varmis bilmiyordum 8 haftalik kalp durmasindan kürtaj oldum daha once suan kan sulandirici igne hap falan kullaniyorum doktorum ne zaman yazsam ne sorsam hep detayli bi sekilde anlatiyor kontrole gittigimde de çok güzel ilgileniyor
Bende şuan kan sulandırıcı iğne(oksapar) kullanıyorum aynı zamanda coraspine devam et dedi doktorum inşallah bu sefer mutluluktan ağlarız 🥰

Kızlar süreç nasıl ilerliyor? Pazartesi kan vermeye gideceğim kanda da çıkarsa hemen kadın doğuma mı gitmeliyim yoksa değerin iki katına çıkmasını bekleyip mi gidiliypr

Kızlar süreç nasıl ilerliyor? Pazartesi kan vermeye gideceğim kanda da çıkarsa hemen kadın doğuma mı gitmeliyim yoksa değerin iki katına çıkmasını bekleyip mi gidiliypr
Ben pazartesi ve çarşamba sağlık ocağında kan vereceğim. Perşembe için de kadın doğuma randevu aldım. Umarım 2 katına çıkar 🙏🏻 Çıksa da çıkmasa da kadın doğuma gitmekte fayda var bence. Farklı bir yorumu olan vardır belki.

Kan degerimde çıkınca hemen kadın doğuma gitmiştim ultrason muayenesi gerekiyor çünkü sonra da ilaç tedavisine baslatti doktor folik asit kan sulandirici progestan ve igne verdi

X