2022 Temmuz ayı transfer olacaklar

Ay harika!! Sağlıkla doğsun inşallah🤗🙏🏼O zaman bırakmıyım embriyolarımı şans veriyim, nasıl umut doğdu, sürece baştan mı başlasam diye düşünüyordum
Sen devam et, şans ver, güven onlara :) umarım sen de güzel haber verirsin.. Bekliycem güzel haberlerini

Ah inşallah🙏🏼🙏🏼 4aa’lar düşük oldu, o yüzden çok umutsuzum kalanlar konusunda. Peki sizinkiler 5. Gün embriyosu mu? 3 mü?
3. gün embriyosuydu benim. toplam 3 yumurta toplandı. 2 si döllendi. 2 si de 3. günü transfer edildi. Sen sayılara takılma az olsun bizim olsun :)

Git git kuzu
Ben önce tıbbı genetiğe aldım randevu
Orda kromozom analizi falan bişeylere baktı
Zaten negatif deneme diince onlar belli testleri istiyor
Sonra dahiliyeye gidip romatolojiye yönlendirmesini istedim
Bazı hastanelerde direkt romatolojiye de alınıyormus randevu
Merhaba romatoloji de ya da genetik de olumsuz çıkan testleriniz oldu mu ?

Merhaba romatoloji de ya da genetik de olumsuz çıkan testleriniz oldu mu ?
Merhaba
Romatolojide çıkmadı
Bağısıklıkla ilgili bi problem yok
Genetikte 45 kromozomun 5 inde monozomi çıktı
Ama tek basına anlamlı bulması testi doktorum, fısh testi yaptırdım
Daha ayrıntılı bakılsın diye
Oda henüz çıkmadı

Merhaba
Romatolojide çıkmadı
Bağısıklıkla ilgili bi problem yok
Genetikte 45 kromozomun 5 inde monozomi çıktı
Ama tek basına anlamlı bulması testi doktorum, fısh testi yaptırdım
Daha ayrıntılı bakılsın diye
Oda henüz çıkmadı
Merhaba, standart kromozom testi mi acaba, yoksa özel bir adı var mı? Biz de yaptırdık kromozom analizi ama sayı bilgisi ile anomali saptanmamıştır ifadesi vardı sadece. Sizin bahsettiğiniz detaylar hangi testte çıkıyor acaba? Bizimkinde yeterince analiz yapıldı mı emin olamıyorum. Bir de romatoloji hangi testleri istedi acaba?

toplanan yumurta az olduğu için 5. gün beklenmemişti. Senin embriyolar donduruldu mu?
Evet donduruldu, taze transfer hiç tutmamıştı bile ki ben ağrıdan ölüyordum zaten vücudum hazır değildi ama ilk denemede tecrübem olmadığı için taze tarsnfere peki demiştim. İlk tecrübe sonrası dinlenmeden yapmak istemedim, dondurduk.

Merhaba, standart kromozom testi mi acaba, yoksa özel bir adı var mı? Biz de yaptırdık kromozom analizi ama sayı bilgisi ile anomali saptanmamıştır ifadesi vardı sadece. Sizin bahsettiğiniz detaylar hangi testte çıkıyor acaba? Bizimkinde yeterince analiz yapıldı mı emin olamıyorum. Bir de romatoloji hangi testleri istedi acaba?
Merhabalar, yok aynı testtir muhtemelen
Eşiminde sizin gibi çıktı raporu çünkü
Anomali saptanmamıs
Benimki farklı çıkmış oldu, sorun olduğu için🤷‍♀️
Romatolojiye gidip negatif tüp denemem var dedim
İkinci kez denicem ancak bağısıklıkla ilgili bi problem var mı diye test istiyorum dedim
Bir sürü test girdi kendiai doktor

Merhabalar, yok aynı testtir muhtemelen
Eşiminde sizin gibi çıktı raporu çünkü
Anomali saptanmamıs
Benimki farklı çıkmış oldu, sorun olduğu için🤷‍♀️
Romatolojiye gidip negatif tüp denemem var dedim
İkinci kez denicem ancak bağısıklıkla ilgili bi problem var mı diye test istiyorum dedim
Bir sürü test girdi kendiai doktor
Testlerin isimlerini raporlar duruyorsa yazma şansınız olur mu? Bizim dr gereksiz bulduğu için hiçbir test yaptırmıyor, kendim araştırıp buluyorum. İyi ki aklınıza gelmiş romatolojiye gitmek, bağışıklık konularına onların baktığını bilmiyordum. Hangi romatoloji dru bu arada, ben de ona gideyim. Of çok soru sordum🙈 bu konuya öyle çok taktım ki

Arkadaşlar 15+2 deyim ikiz bebislerimi bekliyoruz Allah'ın izniyle .iki üç gündür hiç bitmeksizin baş ağrisi var yaşayan varmi .

Selamlar🌺
17. haftamdayım ve bugun kontrolde doktorum hala plasentanın aşagida oldugunu söyledi.2 hafta sonra detaylı ultrasonum var.Benim durumumda olan var mı?

Meraba arkadaşlar 18. Haftadayız. Doktorum bi Aralık'ta perinatolojiye görünmemi istedi. Neden diye sordum her hastasını yönlendiriyomuş. Perinatolojiye giden var mı her ay mı bakıyo bi kere mi kontrol ediyor

Meraba arkadaşlar 18. Haftadayız. Doktorum bi Aralık'ta perinatolojiye görünmemi istedi. Neden diye sordum her hastasını yönlendiriyomuş. Perinatolojiye giden var mı her ay mı bakıyo bi kere mi kontrol ediyor
Ben başından beri perinatologa gidiyorum ayda bir muayene ediyor.ikiz gebelik miydi sizin?Ayrıntılı ultrason taraması için yönlendirmiş olabilir belki

Selamlar. Ben de 18. Haftadayım. 14 teyken de perinatoloğa göründüm. Tüm organlarına detaylıca baktılar. 21. Hafta gibi de tekrar bakacağız demişlerdi zaten. Bazı doktorlar sadece 21-24 civarı gönderiyor. Benim gittiğim klinik hem 14 te hem de 21 de istiyor

X