Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran ayı gebelik planlayanlari bekliyorum🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle suriyelileri görüyoruz iste ben mersin erdemlidenim hastaneye geliyor suriye kadinlari uc dort cocuk da peslerinde bir de karinlarinda sürekli yapiyorlar bakmiyorlar
Canim merhaba hayırlı olsun öncelikle rabbim sağlıkla kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 sana bir sorum olacaktı benim adetim 16 gün gecikti senin yaşadığın belirtileri kat kat yaşadım idrar testi yaptım 4 tane negatif kan testi yaptım sonucum 0.1 di doktorumla konuştum kist olabilir dedi ben korkuyorum 😢 ama ben ilk defa böyle bir şey yaşıyorum daha hiç böyle olmadım ben hele gecikme hiç yaşamadım 3 tane kaybim var 😢🥺 iki kimyasal bir sağlıklı sence bende geç döllenme olabilir mi ?

Canim merhaba hayırlı olsun öncelikle rabbim sağlıkla kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 sana bir sorum olacaktı benim adetim 16 gün gecikti senin yaşadığın belirtileri kat kat yaşadım idrar testi yaptım 4 tane negatif kan testi yaptım sonucum 0.1 di doktorumla konuştum kist olabilir dedi ben korkuyorum 😢 ama ben ilk defa böyle bir şey yaşıyorum daha hiç böyle olmadım ben hele gecikme hiç yaşamadım 3 tane kaybim var 😢🥺 iki kimyasal bir sağlıklı sence bende geç döllenme olabilir mi ?
Ya kusura bakmayın ama benim de bilgim yok benimki de ilk gebelikti düşük yaptım geç döllenme kimyasal gebelik fln hic bi bilgim yok kusura bakmayın tekrar nolur

Maalesef henuz olmadi kuzum yeni donemi degerlendiriyorum su siralar hayirlisi bakalim🌸 sen nasilsin ?
5 gün gecikmeyle adet olmuştum bende kuzum ama artık kendimi doktorumun güvenli kollarına bırakıp tüp bebek tedavisine başlıcaz 🤲🏻🌸 yaş gençken ihtimalde artıyomuş bare bu treni yakalayalım 🥰

5 gün gecikmeyle adet olmuştum bende kuzum ama artık kendimi doktorumun güvenli kollarına bırakıp tüp bebek tedavisine başlıcaz 🤲🏻🌸 yaş gençken ihtimalde artıyomuş bare bu treni yakalayalım 🥰
Hayirlisi olsun kuzucum Rabbim senin ve isteyen herkesin kucagini doldursun insallah bizi arada haberdar et gelismelerden🤗

X