2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
3cüyü düşünmem sanırım ya uzaktayım tek bakıyorum vallahii 😀 2ciye daha yeni yeni alışıyorum daha karnımdayken :KK48: sırf kızım için kardeşi olsun diye yaptım

Yeni hamile olan sevgili üyemiz Sade frappe Sade frappe 😅
Kızzz bnm de oglum oluyo dün gösterdi pipisini 😂 gelin kaynanası olcaz, gelin dedikodusu yaparız burda senle 🤣

hamile annelere bi sorum olcak. Yürürken vajinada agrı hissi yasayan var mı ya. Sadece yürürken oluyor ama merdiven cıkarken uyurken vs bir sorun yok. Normal mi? Randevu da bulamadım kaç zamandır hic mi bos olmaz ya cıldırcam resmen. Ayakta hasta da cok az alıyor kızım oldugu icin sabah bırakıp gidemiyorum 20 dk hastane

hamile annelere bi sorum olcak. Yürürken vajinada agrı hissi yasayan var mı ya. Sadece yürürken oluyor ama merdiven cıkarken uyurken vs bir sorun yok. Normal mi? Randevu da bulamadım kaç zamandır hic mi bos olmaz ya cıldırcam resmen. Ayakta hasta da cok az alıyor kızım oldugu icin sabah bırakıp gidemiyorum 20 dk hastane
Kaç haftalıksın summer? Bnm şuan yok ama kızıma hamileyken sanıyorum 8. Ayımdaylen o bahsettiğin şeyi yaşıyordum, bnde de dikilince oluyordu.

• Beğen
Reactions: Jou
Oluyodu bendede bebek baskı yapıyodur kuzum

X