2018 yılı sıfırdan birikime başlayanlar

Topik hayırlı bereketli olsun. Umarım burası yeniden, yenidenlerin son topigi olur ve topik sahibi ile arkadaşlar sürekli olarak takipte kalırlar.
Hahaha :) söz son , sesli güldüm :)) insallah hepimizin birikimi bereketli olsun

Ben de katilayim buradaki listeye de.benim de hedefim 20 bin TL biriktirmek.altin ya da nakit,tam hedef veremiyorum.subat ayından itibaren baslayabilecegim.amacim ata altın almak ama durum ne gösterecek Şubat'ta belli olur.bereketli olsun inşallah birikimlerimiz ..

Ben de katilayim buradaki listeye de.benim de hedefim 20 bin TL biriktirmek.altin ya da nakit,tam hedef veremiyorum.subat ayından itibaren baslayabilecegim.amacim ata altın almak ama durum ne gösterecek Şubat'ta belli olur.bereketli olsun inşallah birikimlerimiz ..
Hoşgeldin ekleyim hemen şubat ayında duruma göre altın yada tl diye bilgi verirsin düzenlerim. Hepimizin birikimleri hedeflerimizinde üzerinde olur inşallah

Hoşgeldin ekleyim hemen şubat ayında duruma göre altın yada tl diye bilgi verirsin düzenlerim. Hepimizin birikimleri hedeflerimizinde üzerinde olur inşallah
Saol canım hoşbuldum,tabiki bilgi veririm sürekli.bi Ocak ayı gelsin maaş zammı ortaya çıksın gelir gider tablosu düzenleyeyim, şubatta tam olarak önümü görebilirim.

Gunaydin kizlar yeni topiginiz hayirli olsun bol borikimli olsun insallah :KK66:
Bnde katilayim araniza her ay yarim altin olarak ilerlemeyi dusunuyorum
2018 hedefim simdilik 12 yarim altin :)

X