2016 Kpss Öğretmenlik, NOT-SORU-BİLGİ PAYLAŞIM ALANI

ressamanne

Ressamanne
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
1.054
46
Kpss ile ilgili her türlü soru-not-bilgi paylaşımı için açılmıştır. :KK31: Boş durmayalım, kopyala yapıştır yapmaktan çok, kısa kısa ama akılda kalacak, okumaktan bıkılmayacak bilgiler paylaşalım, sorularımızı beraber çözelim, anlamadıklarımızı tartışalım..

Benim branşım Resim :KK37: hadi bakalım, herkese şimdiden kolay gelsin:KK58:

Eveet:) Açıkçası bence dershaneye gerek yok sözel derslerde, planlı olabilen bir insan için dershane olmasa da olur, Sözeli zaten çalışır insan. matematikten sıkıntı varsa benim kanaatimce dershane birşey vermiyor çünkü takır takır geçiyor, yapabilenler zaten yapıyor sen yine kalıyorsun. O nedenle bence dershaneye para vermektense özel mat. dersi daha mantıklı ve faydalı + dışarıdan da ücretli denemeler takip edilse olur diye düşünüyorum.

Eveet:) Açıkçası bence dershaneye gerek yok sözel derslerde, planlı olabilen bir insan için dershane olmasa da olur, Sözeli zaten çalışır insan. matematikten sıkıntı varsa benim kanaatimce dershane birşey vermiyor çünkü takır takır geçiyor, yapabilenler zaten yapıyor sen yine kalıyorsun. O nedenle bence dershaneye para vermektense özel mat. dersi daha mantıklı ve faydalı + dışarıdan da ücretli denemeler takip edilse olur diye düşünüyorum.
Bende videolarla falan idare ediyorum, açıkçası dersaneye gitmek istesem de zamanım yok, hiç bi sınavımı dersaneye giderek kazanmadım zaten, çalıştıktan sonra ev-iş-dersane fark etmiyor, plan program en güzeli.

IMG-20160129-WA0041.jpg

X