2015 2016 Gelincikleri Hadi Toplanıp İlk adımlarımızı Paylaşalım :)

valla nur inmiş gibiydi burada Güneş tepede falan. Ama şuan drğişebilirmiş gibi bi tipi var bilemedim :KK70:

Kızlar size bi sorum olacak. Günlük yemek takımım 6 kişilik ya benim, bulaşık açısından sıkıntı olur demiştik. Bu aldığımla tamamen alakasız başka bi takım daha alsam 6 kişilik, ikisini farklı farklı kullanırım, kalabalık olduğunda zaten misafir takımını çıkarır kullanırım diyorum ne dersiniz? Bir de acele etmeyeyim fuardan alayım diyorum bu seti de, orada çok çeşit olacak gözüm döner zaten.
Fuar ne zaman bebeğim bende gitmek istiyorum

Eklentiler

• 1.JPG
    1.JPG
    57,5 KB · Görüntüleme: 256
  • 2.JPG
    2.JPG
    68,2 KB · Görüntüleme: 273
  • 3.JPG
    3.JPG
    47 KB · Görüntüleme: 259
Öncelikle herkese merhaba. Ben de 2015 geliniyim. Hatta evlilik hazırliklarıyla ilgili bir blog hazırladm. Bu baslıgi görunce birseyler paylaşmak istedim. Bu benim kahvaltı takımım schffer dan almıstım. Yemek takımlarım da ordan. Çok memnunum.

Eklentiler

• 20151128_115914.jpg
    20151128_115914.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 277
Öncelikle herkese merhaba. Ben de 2015 geliniyim. Hatta evlilik hazırliklarıyla ilgili bir blog hazırladm. Bu baslıgi görunce birseyler paylaşmak istedim. Bu benim kahvaltı takımım schffer dan almıstım. Yemek takımlarım da ordan. Çok memnunum.
Benimki de shaffer canım aynı kare ama modelim kelebekli vs:) güle güle kullan

2016 için evlilik hazırlıkları yapanlar 29 Aralık-30 Ocak arasında evlilik hazirlıklarıyla ilgili bir fuar var. Bilginiz olsun. Detayları internet sitesinde mevcut.

Eklentiler

• IMG_20151210_152855.jpg
    IMG_20151210_152855.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 282
yaa kızlar burda önceden nişan düğün takvimi yapılırdı...işte sevdiceğiyle evlenmesine şu kdar gün kaldı gibi çıkardı her yorumun altında...gelinli damtlı figürler vardı...onlar yokmu artko_O

Merhaba kızlar, bende aynı sayacı istiyorum hamilelik takvimi gibi amaa nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuzzzz o_Oo_O

Her akşam ne yemek yapsam ve kahvaltıda ne hazırlasam sorunsalı yaşayanlar burda mı :KK70:

Konu yeniden canlanıyor galiba :)) Kahvaltı kısmı yok da bizde, akşamları yemek olayı var. Canım ne isterse onu pişiriyorum, yoksa da söylüyoruz dışarıdan çok kasmıyorum. Alıştık sanırım artık :KK70:

X