2008 Oje Trendi

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
ojetrendibn9.jpg

Lacivert ve mavi tonları ojeler 2008 yaz trendlerinin başında yer alıyor. Chanel ojeleri trendler için ipuçları vermeye devam ediyor.

2008 modası tırnaklarda koyu rengi vurguluyor. Geçtiğimiz aylarda Rihanna ve Ashlee Simpson Mtv müzik ödüllerinde lacivert ojeleriyle dikkat çekmişti. Chanel’de piyasaya sunmuş olduğu ”blue satin” marka ojelerle ojelerin renklerini belirliyor. 2008 yaz modasında lacivert ve saten mavisi tonları tırnaklarımızı süsleyen renkler olarak görünüyor.

Lacivet oje kullanacağımı zannetmiyorum ama pembe veya mor tonlarına hayır dememyerimseniben

beyaz ve açık pembe renkleri dışında kullanamıyorum ojeyi. Lacivert de çok itici geldi bana.

Bu arada Selim'in doğum gününü kutluyorum Zepp, öpüyorum onu kocaman:teytey:

Yakışıklı bebe:nazar:

moda ne olursa olsun.ben de açık renk kullanıyorum.çoğu zaman sadece cila sürüyorum.

bayılırım lacivert ojeye... her ne kadar artık hiç oje sürmesem de 1995'ten itibaren bi on yıl devamlı ya lacivert ya da flormar 319 (rakı beyazı) kullandım, işte evlendikten sonra da kullanmıyorum zaten...

french ve kırmızı haricinde kullanmıorum.bu ojelerin kişilerin tarzlarınada uygun olması gerekio gibi

siyah sürüyorumda lacivert sürmemiştim alayım bi tane madem modaymış jeyyar

aslinda siyah giyimle denemek lazim siyahi yerimseniben
ayy millet güler be naniknanik

X