2 Haftada 9 kilo verdim, denemenizi tavsiye ederim :)

Milkseyk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
20
0
-İki haftada 9 kilo-

1.gün
Sabah: İstediğiniz miktarda şekersiz kahve
Öğle: 2 haşlanmış yumurta biraz tuz
Akşam: 1 büyük biftek ızgara yada tavada tavada 3 biftek+yeşil salata+salatalık

2.gün
Sabah: Şekersiz kahve+1 sandeviç
Öğle: 1 büyük biftek+yeşil salata+salatalık
Akşam: İstediğiniz miktarda haşlanmış dil yada dana eti veya tavuk

3.gün
Öğle: 2 haşlanmış yumurta+yeşil salata+domates

4.gün
Öğle: 1 haşlanmış yumurta+1 tane havuç
Akşam: 1 biftek+yeşil salata

5.gün
Sabah: Şekersiz kahve+limonlu havuç
Öğle: Balık buğlama+domates

6.gün
Öğle: Tavuk ızgara
Akşam: 2 haşlanmış yumurta+1 tane havuç

7.gün
Sabah: Limonlu çay
Öğle: 1 ızgara biftek+meyve
Akşam:Seçim sana ait ya et yada yumurta

Ertesi gün baştan yeniden başlanır 2 hafta sonunda 9 kilo verilir normal yeseniz bile 3 yıl boyunca verdiğiniz kiloları geri almazsınız.
Eğer vücudunun şekle girmesini istiyosan yanında spor yapmanıda öneririm.
Günde 8 bardak su içmelisin.
Akşam yemeğini 19.30'dan sonra yersen eğer yediklrini eritemezsin.
Ben 2 haftanın sonunda 6 buçuk kilo verdim :)
Başarılar şimdiden :)

boll protein alıyorsun yanii, uzun süreli yapıldığında safra kesesi zarar görüyormuş, uzun süre kh diyeti yapan bir arkadaş ameliyat oldu, safra kesesi normalden 5 kat daha büyümüş...

dikkatli olun derim, belki kısa süreliğine metebolizma şaşırtmak için yapılabilir...

ben bunu yaparsam 2 haftanın sonunda hastanelik olurum açlıktan ölebilirim de ....
-İki haftada 9 kilo-

1.gün
Sabah: İstediğiniz miktarda şekersiz kahve
Öğle: 2 haşlanmış yumurta biraz tuz
Akşam: 1 büyük biftek ızgara yada tavada tavada 3 biftek+yeşil salata+salatalık

2.gün
Öğle: 1 büyük biftek+yeşil salata+salatalık

3.gün
Öğle: 2 haşlanmış yumurta+yeşil salata+domates

4.gün
Öğle: 1 haşlanmış yumurta+1 tane havuç

5.gün
Sabah: Şekersiz kahve+limonlu havuç
Öğle: Balık buğlama+domates

6.gün
Öğle: Tavuk ızgara
Akşam: 2 haşlanmış yumurta+1 tane havuç

7.gün
Sabah: Limonlu çay
Öğle: 1 ızgara biftek+meyve
Akşam:Seçim sana ait ya et yada yumurta

Ertesi gün baştan yeniden başlanır 2 hafta sonunda 9 kilo verilir normal yeseniz bile 3 yıl boyunca verdiğiniz kiloları geri almazsınız.
Eğer vücudunun şekle girmesini istiyosan yanında spor yapmanıda öneririm.
Günde 8 bardak su içmelisin.
Akşam yemeğini 19.30'dan sonra yersen eğer yediklrini eritemezsin.
Ben 2 haftanın sonunda 6 buçuk kilo verdim :)
Başarılar şimdiden :)

ben de daha önce denemiş ve 8 kilo vermiştim.. 2 yıl boyunca haşlanmış yumurta falan görmeye tahammül edememiştim.. ıspanak hala yiyemiyorum ki önceden çok severdim.. asla tavsiye etmem.. verilen kilo normal yeseniz bile alınıyor.. ben diyet sonrası dikkat etmş ama 3 kilosunu geri almıştım..

supermis valla yapailene cok guzel kilo verdiriyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben 1 haftada 1 kilo verebildim ancak nsl başardınız tebrikler:):)
ben kahvaltıda 1-2 dilim kepek ekmek domates salatalık birazda peynir yerimm..yada tavada omlet yaparım az yaglı ozaman peynir falan yemem..akşamda iki kaşık pilav iki kaşık yemek yerimm..akşam 1 kivi 1 elma yerimm..bide 1 -2 bardak meyve suyu içeirm aralarda...
buna rahmen haftada 1 kilo:=)haksızlık:)belki yeni başladım metobolizmam alışmaya çalışıyordur diye umut ediyorum haftaya kdr 3 kilom gitse bile yeter 1 ayda 6 kiloo benim için şahane:)amacım 2 ayda 10 kilo vermek:)

ben 1 haftada 1 kilo verebildim ancak nsl başardınız tebrikler:):)
ben kahvaltıda 1-2 dilim kepek ekmek domates salatalık birazda peynir yerimm..yada tavada omlet yaparım az yaglı ozaman peynir falan yemem..akşamda iki kaşık pilav iki kaşık yemek yerimm..akşam 1 kivi 1 elma yerimm..bide 1 -2 bardak meyve suyu içeirm aralarda...
buna rahmen haftada 1 kilo:=)haksızlık:)belki yeni başladım metobolizmam alışmaya çalışıyordur diye umut ediyorum haftaya kdr 3 kilom gitse bile yeter 1 ayda 6 kiloo benim için şahane:)amacım 2 ayda 10 kilo vermek:)
haftada 1 kg veriyorsan daha ne istiyorsun? :KK1: en sagliklisida budur.

konuyu acan arkadasin bu kadar kilo vermesi bence saglikli degil. sizin verdiginiz zaten ancak vucuttaki sudur yag degil. tekrar geri alinir bu kilolar hemde cok kisa bir surede.
ben korkuyorum isin dogrusu bu tarz diyetlerden.

haftada 1 kg veriyorsan daha ne istiyorsun? :KK1: en sagliklisida budur.

konuyu acan arkadasin bu kadar kilo vermesi bence saglikli degil. sizin verdiginiz zaten ancak vucuttaki sudur yag degil. tekrar geri alinir bu kilolar hemde cok kisa bir surede.
ben korkuyorum isin dogrusu bu tarz diyetlerden.

bilmiyourmki cnm benimkimi normal:)
bakıyorumda burdaki topiklere haftada 3-4 kilo veriyorlar.ben yada 4 kilo versem daha ne isterim :)dedigin gibi kısa sürede verip hemen almaktansa yavaş yavaş vermek daha mantıklı:)

bence bol bol yürüyün.
1,5 sene önce işyerimiz akşam servislerimizi kaldırdı. kilom da vardı ve her akşam eve 30 dk yürüdüm (yokuş yoldan). 2-3 ayda 8 kg verdim. o zamandan beri de 1 gr almadım.
diyet miyet boş bence.

Bu sanırım isveç diyeti bende sayesinde 13 kilo verip kilomu 2 yıl korumuştum ama sonrasında antidepresan kullandığım içinmi bilmiyorum ama verdiklerimin fazlasını geri aldım, ve o gün bugündür yumurtadan midem bulanıyor:KK25:

Çok saglıksız ve geçici bir uygulama.Diyet degil saglıklı beslenmeyi hayat tarzı haline getirseniz daha iyi olur bence:KK34:

canım tebrikler acaba bu kahve sütlü mü yoksa sütsüz mü nescafe içsek olur mu fazla soru sordum ama emin olmak istedim

X